Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7097. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.363
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 70957096709770987099
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Selamlar. Yakın bir zamanda kart bilgilerim çalındığı için kredi kartını internet alışverişine kapatıyorum. Bir şey alacağım zaman açıp alışverişi yaptıktan sonra tekrar kapatıyorum. Fakat Amazon parayı direk çekmediği için nasıl bir yöntem izliyorsunuz sizler?

sanal kart kullanın..
  • Ben bir adet almak istiyorum, şuan sepet yapan var mı sepete eklese de kargo paylaşsak ?
    50 dolara kadar alacağı bir şeyler olan varsa sepet birleştirebiliriz benim hesapta?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BigOTTOMAN1453 -- 11 Kasım 2016; 22:22:43 >
  • social kullanıcısına yanıt
    Kargo ücreti?
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Önce hediye çeki alın. Para hemen çekilir. Siz de ürün alırken çekten kullanırsınız. Çekin miktarını ayarlayabiliyorsunuz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu amazon.de 7gun geçti hala kargoyu vermedi bu nasıl iş turkce mail attım 2 kere saçma sapan cevaplar. Gelecek diyor sadece bu. İngilizce yazınca bi ton kibarliklar açıklamalar turkce yazınca gelecek gelecekte ne zaman 6sinda kargo 8inde teslim yazıyordu 21 ine çıktı sozde en hızlı kargo ile aldim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BigOTTOMAN1453 kullanıcısına yanıt
    benım aldıgım urun 60.5 euro amazon de den hocam 15 euro snra vergıye gırıyorum creatıve sb z ses kartı alacaksan kargo ucretsiz
  • Hocam doğrudur da ZX bundan 10 Euro fazlaya geliyor dip fiyatta. Bence kesinlikle değer o fiyat için beklemeye.
  • yated Y kullanıcısına yanıt
    Radyo dinlerken teyp kanal atlaması yapıyormu?
  • ben sizin 212 evo linkinizi alıntılamıştım yanlış anlaşılma oldu sanırım :)
    Aldım soğutucuyu da teşekkür ederim lightning deali paylaştığınız için
  • premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam onlar gerçek olmuyor ama garip bir şekilde çok dayanıklıları da çıkabiliyor. Bir kere adidas benzeri çakma bir ayakkabı almıştım. Orijinal olanlardan çok dayanmıştı.
  • https://www.amazon.de/Asus-E200HA-FD0004TS-Glare-Notebook-x5-Z8300/dp/B01CP8LLKW/ref=s9_cartx_gw_g147_i1_r?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=&pf_rd_r=5J9ANME6Q26CRQWY6J8D&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=e23226ec-1f60-41f4-9435-2294c6d8b519&pf_rd_i=desktop

Şunun 4gb ramlisi olsa da alsak :(

Bu arada bi sorum var;
    Bu ürün Türkiye adresine teslim edilemiyor. diyor ama sepete atınca sonuna kadar gidilebiliyor?

Var mı gönderilemiyor diyip de aldığınız bi şey?

• BigOTTOMAN1453 kullanıcısına yanıt
    rica ederim hocam hayırlı olsun gordugum en ıyı fiyatdı kacırmamıssınız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

Ah bir de şu Creative Sound Blaster Zx dip fiyata inse. Neyse en azından BF var...

ZX temmuzda dip fiyat olmuş bfde düşebilir belki bende bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychedelicamel

https://www.amazon.de/Asus-E200HA-FD0004TS-Glare-Notebook-x5-Z8300/dp/B01CP8LLKW/ref=s9_cartx_gw_g147_i1_r?pf_rd_m=A3JWKAKR8XB7XF&pf_rd_s=&pf_rd_r=5J9ANME6Q26CRQWY6J8D&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=e23226ec-1f60-41f4-9435-2294c6d8b519&pf_rd_i=desktop

Şunun 4gb ramlisi olsa da alsak :(

Bu arada bi sorum var;
    Bu ürün Türkiye adresine teslim edilemiyor. diyor ama sepete atınca sonuna kadar gidilebiliyor?

Var mı gönderilemiyor diyip de aldığınız bi şey?

Alabiliyorsanız gelir sıkıntı olmaz.

• Kampec kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • road35 R kullanıcısına yanıt
    Türkçe duyunca saçmalamaya başladılar ondan ...
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Evet☺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: genle yüklü gemi

quote:

quote:

Dün 66 euro ya aldığım ürün bugün 58 euro ya düşmüş bu konu hakkında yapabileceğim bir şey var mıdır ? İptal edecektim ancak ürün yollanmış.

bekliyorum arkadaşlar 30 tlye yakın kayıp var.

yardım var mı arkadaşlar

Müşteri hizmetlerine sorun hocam, bence gelince iade edip yeniden satın alın. Biraz zahmetli olacak ama. Bu arada sonucu da paylaşırsanız sevinirim.

• road35 R kullanıcısına yanıt
    Türkçe müşteri hizmetleri tam bir rezalet bence. Fındık-fıstık gibiler, hiç bir sözleri geçmiyor sanırsam
  • Sıcak fırsatmı, kazasız belasız gelirmi bilmem ama aldık bakalım hayırlısı, amazon.de'den ilk alışverişimizi yaptık. Ücretsiz kargo ile bu ürün elime ulaşırsa ne mutlu bana
    Birde kartımdan 1 Euro çektiler normal mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bjenige -- 11 Kasım 2016; 22:47:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 70957096709770987099
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.