Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12734. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.385
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

• E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Diyelim link paylaşıldı. X ürünü indirimde. Biz gidip siteden ürünü kendimiz arattığımız için, Ref olayı ortadan kalkıyor. Ref olayına çok takılmamak lazım, önemli olan ucuz ürünlri keşfetmek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • awsalli kullanıcısına yanıt
    veya diyelim refden aldınız sizden ne gidiyor? uğraşmış emek vermiş zaman harcamış ucuz ürünü bulmuş sizle paylaşmış o paylaşmasa hiç alamayacaktınız ne var yani bunda ref linkiyle alın ne oluyor? insanları anlaması çok güç

• Merhaba

Bir adet toshiba 3 tb hdd almistim. Kargoda uzerine mi basmislar ne yapmislar.

Mahvetmisler. Kutunun icine kagit atmislar uzerine hdd yi koymuslae. Cok kotu idi paketleme

Yenisini gonderiyolar. Hasarlı olanida bende kaldi.

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ref'in bana direkt olarak zararı yok. Benim cebimden birşey çıkmıyor, Amazon veriyor ona komisyonu, peki sıkıntı nerede. Ürün indirimde, üstüne ref'in komisyonu ekleniyor. Sonra bir anda ürünün Türkiye'ye gönderimi yasaklanıyor. Bu sayfada çok şahit oldum, kaç tane ürünü alamadık.

Ref'li alışveriş yapan birisiyim, Yanlız komisyonun kime gittiğini bilmekte hakkım diye düşünüyorum. Önüne gelen refli link paylaşıyor. Ben o adamın kim olduğunu nereden bileceğim.
  • Ben de cok alisveris yapiyorum ama indirimlerin paylasilmamasindan sikayetciyim. Discord grubu varsa davet ederseniz sevinirim.

• https://www.amazon.com/gp/product/B077P9HX2V/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

son 2 adet kalmıştı birini ben aldım. 1070 fiyatına 1070ti ihtiyacı olan alsın bence

• m-99 M kullanıcısına yanıt
    ben girdim hiç uğraşma doğru dürüst indirim paylaşan yok. Boş muhabbet hep. Geri çıktım

• quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

Merhaba

Bir adet toshiba 3 tb hdd almistim. Kargoda uzerine mi basmislar ne yapmislar.

Mahvetmisler. Kutunun icine kagit atmislar uzerine hdd yi koymuslae. Cok kotu idi paketleme

Yenisini gonderiyolar. Hasarlı olanida bende kaldi.

Geçmiş olsun. En azından yenisini gönderip mağdur etmemeleri güzelmiş. Benim de nasipse yakında monitor siparişim gelecek. İnşallah sapasağlam gelir.
    Hasar tespitini hdd yi kargocudan alırken o onda mı yapmak gerekiyor ? Tutanak vs tutturma isteniyor mu? Yoksa sonradan da farketsen iade yapıyor mu amazon? Biraz süreçten bahsedersrn sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• kabune kullanıcısına yanıt
    Hocam monitorun sikintisiz gelecegini dusunuyorum. Monitorun kutusunda kendi kopukleri felan oluyor.

Ben toshiba hdd almistim. Ingiltere depodan geldi.Hic bir koruma olmadan kutunun icine koymuslar ve ustune kagit koymuslar.

Dogal llarak hassas olan hdd hem resimdeki gibi girisleri kirilmis hemde zarar gormus. Bir sekilde pc ye bagladim disk donerken kafa atiyor isiniyor pc gormuyor.

Seagate hdd almistim bi ara o almanyadan geldi plastik korumasi felan vardi paketleme cok iyiydi. Onda hicbir sikinti yasamadim

• kabune kullanıcısına yanıt
    Benim monitörün kutusu tam ekran içe göçük şekilde yırtık gelmişti de Allahtan korumadan dolayı bir şey olmamıştı.

• byJuck kullanıcısına yanıt
    Ben bunu aldım geçen hafta geldi çok güzel orjinal gibi 5 dolar ödedim.

https://tr.aliexpress.com/item/Replacement-Headband-Cushion-Pad-Ear-Pads-Cushions-Cover-For-Razer-Kraken-7-1-Pro-Gaming-Headphones/32828357449.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.hmiQrH

Sadece siyah kulak tamponu aldım

• https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00I1LIYFS/ref=ox_sc_act_image_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

Arkadaşlar bu saati almayı düşünüyorum ama şu an gönderimi kapalı :(

• Mr_aKReP kullanıcısına yanıt
    Önerilerin için teşekkür ederim ama benim sevdiğim modellerden değiller. Arada kontrol edip Türkiye'ye gönderim olmasını bekleyeceğim artık.

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Mail atınca ne kadar sürede geri dönüyorlar hocam

• ocean-x O kullanıcısına yanıt
    Satıcıya göre değişiyor bazıları 10 - 15 dk içinde geri dönüyor bazılarıda hafta içi sabah 4 ile 10 arası geri dönüyor saat farkından dolayı

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Amazondan bahsediyorum hocam. Amazon müşteri hizmetleri

• ocean-x O kullanıcısına yanıt
    15 - 20 dk içinde arıyorlar

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.