Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12735. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Mail attım sabah ama hala dönüş yapılmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ocean-x O kullanıcısına yanıt
    iki hafta önce pazar günü saat 19:00 - 20:00 arası ödeme sıkıntısından dolayı mail ve daha önce satın aldıgım başka bir ürün ile ilgili ayrı ayrı mail atmıştım ikisinde de beni 15 - 30 dk içinde arayıp telefonla görüştük.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba arkadaşlar.
    sorum şöyle.
    bir komşum amerikaya gidecek.
    oradan pc parçaları istesem mesela ekran kartı.
    bunun satış fiyatı üzerinden taxfree düşermi
    garanti muhabbeti türkiyede nasıl olur acaba?
    bu konuda bilgi sahibi olan varmıdır acaba .
    teşekkürler.

• Merhaba arkadaşlar. Şu ürünü gümrüğe takılmadan alabiliyor muyum ?https://www.amazon.com/Skechers-Performance-3-55305-Walking-Black/dp/B01N9TCVD7/ref=sr_1_22?s=apparel&ie=UTF8&qid=1520813733&sr=1-22&nodeID=7147441011&psd=1&keywords=Skechers&th=1&psc=1

Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• satıcı amazon değil gümrük için ayrı fiyat ödersin gümrükten seni ararlar diye biliyorum

• Amazonun sattigi ürun vardi. Alamadan zam yamış. Bunun icin indirim talep etsem olurmu. Canli chat gibi bisry varmi?

• fagala kullanıcısına yanıt
    Etik olmaz o yüzden yapmayın

• arkadaşlar selamlar

amazondan acaba tv box sipariş eden oldumu nasıl bir ürün almak lazım. link verebilecek varmı çok pahalı birşey olmasın istiyorum

• https://www.amazon.de/Columbia-Loveland-Omni-heat-DamenSchneestiefel-BL1744/dp/B0183O6SU0

Kadın Columbia bot 30€ ve gayet iyi duruyor. Değerlendirmek isteyen varsa bence güzel fırsat.

• Linkteki ürünü alabilirsin, Gürmük vergisi alınıyor. Bu tarz ürünlerin gelip gelmeyeceğini, Ödeme aşamasına gelerek, "Import Fees Deposit TRY 36,44" bu ücretin alınıp alınmadığına bakın.

Bu dediğim değer çıkmaz ise, gürmük vergisi ödersiniz.Gümrük vergiside bildiğim kadarı ile kapıda ödeniyor.

• Merhaba, Birşey dikkatimi çekti amazon.de üzerinde 447 eu olan ürün 150 eu türkiye gönderim vergisi çıkıyor. Fakat Bulgaristan olunca 0 vergi var. Benim bulgaristanda tanıdığıma bu ürünü kendi amazon hesabımdan gönderirsem adres olarak seçip bir sıkıntı olur mu? O bana türkiyeye gelirken getirecek. Bu yöntem ile ürün alan oldumu hiç cevaplarsa sevinirim.

• amazon.com da takviye ürünleri almak istiyorum, örneğin solgar marka falan, Türkiye'ye zaten hiç biri gelmiyor, çek cumhuriyeti ve hollanda'yada bazıları gelmiyor, Almanyadaki sitede istediğim ürünler yok ve muadiller çok pahalı, amazon.com'daki bütün ürünlerin gittiği bir ülke varmı? örneğin ingiltere falan ?

• vedath kullanıcısına yanıt
    Vergi enteresanmış 81 euro civarı gümrük vergisi çıkması lazım hesaplamada bir yanlışlık var

• Böyle giderse taksi plakaları dip yapacak sanırım.Hizmet kalite memnuniyet
    herzaman ön planda olmalı.Kaba kuvvet ile iş olmaz..Müşteriyi memnun et sen tercih edil
    bu kadar basit olay.(Plakalar milyonluk biz ne dersek o olur oldumu sonuç ortada)
    AMAZON gelincede diğer firmalar da böylemi olur acaba :))

• Amazon.com dan ilk siparişimdi. Gelecek ürün monitordu. Korkularım endişelerim vardı. Hep bir yerlerde sorun olur mu endişesi vardı. Amazon hepsini yersiz çıkardı. Taaam dedikleri günde yani bugün kargom elime ulaştı. Arada sorduklarımı içtenlikle çok hızlı cevap verdiler. Aramex getirdi. Evet bizim burdaki aramex çok prof degil ama çok içten ve yardımseverdi. Getirecek arkadaşı belki de gereksiz yere arasamda gayet kibar cevaplandırdı. Saat 14 te bana teslim etmesine rağmen geç kaldım abi kusura bakma daha erken gelebilirdim dedi :) Yani daha ne istiyeyim. Aldıkları her kuruş helal olsun. Amazondan memnuniyetim çok üst düzey şu an. Tabii bizim ulkemizde olsa daha güzel olur. Gelecek diyorlar ama aynı kalite olcaksa gelsin açıkçası.

• kabune kullanıcısına yanıt
    Benim aramex halen aynı. 1 inde Aram es e verildi halen amerikada duruyor. Uyuzlukları bana sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Benim aramex halen aynı. 1 inde Aram es e verildi halen amerikada duruyor. Uyuzlukları bana sanırım.

Ben mi şanslıyım sen mi şansızsın bu aramex konusunda anlamadım ki. Ama gerçekten senin adına üzülüyorum. İnşallah daha da uzamaz da bir an önce çözüme kavuşur.

Benim diğer kargo halen gümrükte beklediği için önemi yok şu anda fazla kafaya takmıyorum. Gümrükteki çıkınca Aramex önem kazanıyor anakart aramex ile geliyor. Konuştuğumuz gibi aynı yerde duruyor.

hangi monitörü aldınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

hangi monitörü aldınız ?

Ps4 pro da kullanmak için aldım. İlk izlenim olarak çok memnunum. Yorumlarda göreksin zaten konsol için kullanımda herkes beğenmiş. Hele de xbox ta gecel 4k da memuniyet katlanıyormuş. Senelere boş yere tv de fps oynamışım. İnput lag tv le dağlar kadar fark varmış.
    Bir de ben daha ucuza aldım fiyatı kargosu vs artmış nedense

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B078GRM2MV/ref=sxts_1?ie=UTF8&qid=1520873800&sr=1&pi=AC_SX236_SY340_QL65

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kabune -- 12 Mart 2018; 20:06:22 >

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.