Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12628. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.232
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Arkadaş indirimleri takip edebileceğimiz bir site varmı yerli yabancı fırsatları kaçırmayalım.
  • Skechers lazım arkadaşlar var mı indirim bulan acaba ?
  • Yazık oldu konuya , bir bilen varsa bana da özel mesaj atsın .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu nasıl bf 2 hafta önce 1060 aldım fiyatları artmış artı daha kargosu bile gelmedi stok olmayınca bf nin bir anlamı yok.

dolar ve euroda tuz biber
  • Termal içlik ve polar ürün takip eden varmı acaba?

Bi ara 10 euroya patagonia polarlar buldum ama şuan ürünlerin hiç biri yok ortada.
  • Geçen sene ve önceki senelerde Black Friday haftasında bu konu yıkılıyordu. Millet resmen gece uyumuyor sabaha kadar indirim bekliyordu. Dakikada onlarca mesaj atılıyordu. Vay be o zaman kim derdi ki bu son Black Friday imiz olacak böyle hareketli diye. O zamanlar tabi Euro 3.60 falan, 75 Euro altı vergi yok, indirimler akıyor. Şimdi Euro her gün arttığı için kuru takip etmekten sıkıldım direk 5 le çarpıyorum ben sonra da of çok pahalı diyip kapatıyorum sayfayı.

• Black friday indirimlerini en saglikli nereden takip edebiliriz?
  • neden hiçbir logitech ürünü Türkiyeye gönderilmiyor
  • freedom058 kullanıcısına yanıt
    Evet.
  • miselkbc M kullanıcısına yanıt
    Grayed Jade rengide aynı fiyat ve 25 dolar şartı yok.
  • Evet hocam 11 dolar filan olmalı ben baktığımda sonradan düşmüş galiba fiyatı.
  • Amazon black friday tam olarak hangi tarihte başlıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: hüseyni

Amazon black friday tam olarak hangi tarihte başlıyor?

Yarın
  • bugün 00.00'dan sonra bşlamayacak mı yoksa onların saat dilimine göre yarın biz kaçta göreceğiz ?
  • acer predator helios için indirim bekliyorum bende black friday olmadı cyber monday'i bekleriz dolar kuru sağolsun
  • TR40 T kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • beyler ekran kartinda indirim olur mu amazon da?

• Arkadaşlar 10.99 USD tutarinda prime ücreti kesildi diye paylaşmıştım. Ben ücretsiz olan bir aylık paketi aldığımı hatırlamıyorum. Zaten tr için avantajı yok ama mobil de gezerken bi şekilde yanlışlıkla dokunmuş bi şekilde aktif etmişte olabilirim. Sonuç itibariyle dün gece saatlerinde para çekildi.

Paranın iade edilmesi için site üzerinden mesaj attım. Kısa sürede iade edilecek diye mail attılar. Başına benzer durum gelen arkadaşların zaman kaybetmeden mesaj atmasını tavsiye ederim.

• https://www.amazon.de/

https://www.amazon.com/

Amazon de Türkçe yayına geçti.

Amazon USA dan alışveris dolardan dolayı Almanya'dan biraz ucuza geliyor.

Merak ettiğim USA dan alışveriş etmek gümrükte sorun çıkartır mı ?
  • Amazon’un Türkiye’ye göndermediği ürünler zaman zaman Türkiye’ye gönderime açılıyor mu bu şekilde denk gelen var mı hiç daha önce? Yoksa gönderime kapalı olan ürün hep kapalı mı oluyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.