Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12626. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.670
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tibuk kullanıcısına yanıt
    Alamazsınız yeniden indirime girmesini beklemeniz lazım

• Monitör için bilgisi olan arkadaşlar gerçekten dip fiyat var mı ?
  • tibuk kullanıcısına yanıt
    Bugün yarın 30-35 dolara alırsınız hocam. Takip edin, yakalarsınız.
  • Gecen yil 5-10 $ indirim ceki alabiliyoduk. Bu yil yok mu ?

• Arkadaşlar şu kargo olayı 49 euro ve üzerine bedava deniyorda şöyle bir durum var mesela 1 ürün aldım 35 euro kargo parası 18 euro vs.yazıyordu yanlış değilse ama sepette kargo parasından bahsetmiyor ben şimdi aynı satıcıdan 10-15 euroluk ürün daha alsam 50 euroyu geçsem kargo bedava olurmu ? veya 35 euroluk bir satıcıdan 10-15 euroyuda başka bir satıcıdan alıp 50 euroyu geçersem gene bedava olurmu kargo ?
  • bunu almayı denedim kredi kartı kayıt işlemi istedi sonra fiyatı görebilmem için. Fiyatı görebilen var mı

https://www.amazon.com/gp/product/B00N8I29X2/ref=ox_sc_act_title_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seriouslyman kullanıcısına yanıt
    Sadece satıcı amazon olursa oluyor başka satıcı ücretli kargo yapar.

• helluri kullanıcısına yanıt
    fiyat bu ;

Price: $99.00 + $42.88 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey Details
  • Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extremespecific -- 29 Kasım 2017; 4:13:45 >
  • Contigo SnapSeal Byron Vacuum Insulated Stainless Steel Travel Mug, 20oz, Vivacious

25$ üzeri harcamalarda $7.97

https://www.amazon.com/gp/product/B00IR77HBS/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Hmm anladım hocam peki bir şey daha var ben zamanında yanlışlıkla amazondan ürün almıştım bankayı arayıp iptal ettim artık 10 dolar gifti kayıpmı ettim yada 50 dolarlık bir üründe gift kullanabilirmiyiz euro olsa bile birde bahsettiğim ürün bu sizde de kargo ücreti yazıyor mu gariptir gene aynı satıcı farklı sayfa gibi ama kargo ücreti yazmıyor sepette yazmıyor yanihttps://www.amazon.de/gp/product/B004WPY3WA/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A3JTNP1EO5NCEJ&psc=1

Edit:Yav saçma sapan şimdide Türkiye ye yok diyor amerikan amazonda Türkiye'ye kargo var ordada satıcı aynı firma burda da ama burda yok.Peki Amerikadan ücretsiz kargo alsam 25 dolar ödemek zorundamıyız hocam gene yoksa beklesek ptt kargo vs.yolluyor diye bir şey diyorlardıda yok sanırım ? Sağolun bu arada cevap için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seriouslyman -- 23 Kasım 2017; 18:27:30 >

• Amazon.de de 80€‘ya 10€ Gift devam ediyor mu?

• Seriouslyman kullanıcısına yanıt
    İlk sayfayı tam olarak oku, ilk sipariş sıkıntı sonrası kolay olur. Gift işini bilmiyorum belki hesapta kuponlarda gözükebilir .

Gösterdiğin ürünü Garone Sport mağazası satıyor yani her türlü kargo var , bir şey ararken sol taraftan satıcıyı amazon olarak seç(eğer almanyadan kargo ücretsiz ürün alacaksan)

• isviçreli bilim adamı kullanıcısına yanıt
    Ok tamam sağolun hocam yardımcı olduğunuz için iyi akşamlar
  • Vergiler niye arttı?100 dolarlık headsete 46 dolarlık vergi alıyor amazon.Daha dün 10 dolardı
  • .com için prime trial başlatırsak kargo ücretsiz oluyor mu?

Dyson süpürge almak istiyorum ama kargo 80 dolar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monitör alacak olanlar var mı? Kargo parası aşırı yüksek çıkıyor, buna rağmen tr'den ucuz ama toplu alım yaparsak kargo ucuzlar. 2 değil 3-4 kişi olarak bile beraber alabiliriz. Amazon.com'dan vg248qe veya samsung cfg70 alacağım duruma göre.

• quote:

Orijinalden alıntı: paptes

.com için prime trial başlatırsak kargo ücretsiz oluyor mu?

Dyson süpürge almak istiyorum ama kargo 80 dolar

Olmuyor ama ben de monitör alacağım kargo 80 dolar, ortak alırsak ucuzlar, 50 50 gibi bir tutara düşer.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.