Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12566. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.891.614
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Monitör'ü neye güvenipte .com üzerinden alabiliyorsunuz? 30 gün garanti sadece, sonnrasında kendi başınasın ve monitör bildiğin en riskli eşyalardan..
  • Chronotide kullanıcısına yanıt
    biraz risk aldım evet ama dediğim gibi lg monitörüm var 10 yıldır bir sıkıntısını görmedim biraz ona güvendim sanırım şansımıza bakalım en fazla bir kaç ölü pixel başka ne olabilir?
  • 4Vagrant kullanıcısına yanıt
    Valla daha geçen reddit'te 800 dolara refurb olarak aldığı (60 gün garanti sadece) x34'ü ölen birisi denk geldi 90. günde. Firma ile görüşüyor ve yeni monitör kadar para talep ediyorlar panelin tamiri için. O korkuttu benide. :P
  • Chronotide kullanıcısına yanıt
    artık bir şey olursa gelir buraya aocu ve amazonu kayışlarım herkes gibi napalım

İhtimaller çok fazla haklısınız, ama aldım bi hevesle bakalım öyle 10 bin tllik bi ürün felan değil sonuçta 1 ay içinde bozulmazsa sonra max ne olabilir diye düşünüyorum ölü pixel aklıma geliyo e oda çöpe atmak için bir neden değil canımız sağolsun der kullanırım,

90 günde çıkmış ama o refurb sıfır üründe bu ihtimal daha da düşük ama olabilir her şey tabii ki şansımıza....
  • Jbl flip4 alsak gumrukte takilmadan gelir mi arkadaslar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarpimoleni S kullanıcısına yanıt
    Hocam hepsiburadaya bakın fiyat için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    Evet bakmistim oraya 500tl gorunuyor,amazonda 75 dolar olarak gorunce daha cekici geldi, tabii kargo ucreti de olacak.

• sarpimoleni S kullanıcısına yanıt
    Almanyaya baktım 100 euro. .com daha uygun olabilir ama ona bakmadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Orijinalden alıntı: John-Reese

quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Orijinalden alıntı: John-Reese

En son 2 sene once tr de 400 lira olan mekanik klavyeyi 150 liraya almıştım, bi suru vergi geldi hala ayni sekilde firsatli mi arkadaslar? Bf de saglam bi mause alsam tr yari fiyatına gelir mi en azından?

Link alabilir miyim

https://www.amazon.com/Logitech-G102-IC-Customizing-International/dp/B01MG8LDVN

Klavye demistim hocam

klavyem var zaten hocam 2 sene önce 50 dolara g710 düşürmüştüm hala kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

https://www.amazon.com/gp/product/B01N7QDNJ8/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Siparişi verdim yaklaşık 1900 tl felan tutucak dolar farklılaşmasına göre türkiyede en ucuz 2800 tlye satılıyor,

Aşağı yukarı aynı özelliklerde olan dell 1999 tl türkiyede geçen hafta hepsiburada indirimiyle ancak 1800 tl ye inebilmişti,

Aoc ise tr de 2700den aşağı bulmak mümkün değil umarım sıkıntı çıkmaz monitör almayı düşünenler inceleyebilir

black friday'i bekleseydiniz. Ben onu bekliyoruz fsync olan modeli için.
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    zaten dip fiyattı camelcamelcamele göre beklemek istemedim, aklıma gelmedi değil ama fridayı bekliycem şuan bile 2 3 hafta kargo için bekletiyor friday zamanı kargo daha da çok bekletecek derken 1.5 2 ay daha kasa yatardı şuan ki fiyatıda gayet iyi olduğu için aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4Vagrant

zaten dip fiyattı camelcamelcamele göre beklemek istemedim, aklıma gelmedi değil ama fridayı bekliycem şuan bile 2 3 hafta kargo için bekletiyor friday zamanı kargo daha da çok bekletecek derken 1.5 2 ay daha kasa yatardı şuan ki fiyatıda gayet iyi olduğu için aldım

qx modelini 299 dolara düşürmüşlerdi para bulamamıştım alamadım. black fridayde 290 dolar diye umuyorum bakalım. 300'de olur.
  • Xbox gonderimi kapatilmis evet iyiki siparis vermisim

• ` quaD. kullanıcısına yanıt
    qx icin 300 dolar bile fazla degil mi? 144 hz 1ms freesync muadil markalarda zaten hep 1000 1200 tl civari 300 dolar olsa vergiyle 1300 tlye felan gelir ekstra hangi ozelligi var ki?bu arada umarim gelir istediginiz fiyata ,

• Amazonda 640 dolarlik elektronik urun alacagim. shipping ve import fees 88 dolar gosteriyor. Normalde daha fazla vergi olmasi gerekmiyor mu? eger bu tutardan alirsam ve gumrukte fazla cikarsa uzerine tekrar bi odeme yapmam gerekecrk mi? Bilgisi olanlar yardimci olabilir mi acaba.

• I_can kullanıcısına yanıt
    hayir gerekmez asla ustune para istenmez yanlis hesaplamışsa bile amazonum problemi

• SrcnAkty kullanıcısına yanıt
    Evet bende 2gün önce almıştım tam zamanında almışız. İkidir aldığım üründen sonra gönderilme kapatılıyor ürünler. Hayırdır inşallah.

• Ps4 kolu için 20 dolar gümrük vergisi çıkartıyor, vergi bu kadar yüksek mi yoksa geri ödeme tarzı bişey var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmeto4129

Ben merrell moab 2 mid goretexi almayı planlıyorum burda waterproof kesmez. En yakında indirim ne zaman olacak bilginiz varmı ?

Merrel Serraton polar mid kullanıyorum ( 2-3 haftadır ) , M- Select Dry özellikli. Su geçirmez diye satılıyor ama goretex üretiyor bunun kumaşını , goretex muadili diye satılıyor.

Merrel alırken aklınızda olsun eğer uygun fiyat gelirse M select dry da iyidir( aynı özelliklerde hava geçiriyor , su geçirmiyor vs )

Ayrıca polar olursa daha iyi olur, bilek yanları polarlı oluyor.

• TylerD. kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.com/dp/B01MU1GBLL/
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.