Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
259.534
Cevap
3.024
Favori
13.264.083
Tıklama
Giriş
    3651 Mesaj
    Logitech indirimleri ile Merhaba kodu da düşerse 2 tane F710 Wireless GamePad 146 TL ye geliyor. Değer mi sizce ? TR'de tanesi 125 civarı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VR_27 -- 22 Aralık 2016; 13:6:3 >
    |
    |
    G900 için hala düşünüyorum iptal etsem mi diye çok fazla ihtiyacım yok öte yandan en iyi mouse deniyor, beğenmesem bile zarar etme şansı yok hatta ufak ta olsa kârla rahat satılır, teknolojik aletleri denemeyi seviyorum bana tecrübe katıyor.

Bugüne kadar Logitech'in gaming mouselarından hazzetmedim hiç malzemesi, tipi, elde duruşu ne bileyim beni öyle çok çekmedi, şimdi şirketin yaptığı en iyi mouse bu son şansı versem mi vermesem mi... Stoklara gelmesi baya uzun sürecek gibi duruyor çok acil bir şey çıkarsa olmadı iptal edip başka şeye yönelir kısmet deriz.

https://www.amazon.de/G-Star-Herren-Avier-Jacke-Schwarz/dp/B01BGTQCTQ/ref=sr_1_184?s=apparel&ie=UTF8&qid=1482400752&sr=1-184&th=1&psc=1

67 euro + FASHION20 kodu %20 indirim çok güzel ürün ihtiyacı olanlara

msjları tek tek atıyorum görülsün diye hepsini yekten atarsam arkada kalır

Bf1 - Bf V Kodamanlar Topluluğu
    Psn Luffy_1907 Psn SerhatKilic_
    Xbox Live SerhatKilic

• Yarbay
    2187 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arwen Undomiel

Dün Soundblaster Z ses kartım geldi. 5+1 den efsane ses çıkıyor fakat geçen amazondan aldığım Sony MDR-RF865RK (https://www.amazon.de/gp/product/B004MPQ81Y ) ile tatmin edici ses alamadım hele bass açısından, bugünde kulaklığı iade ettim. Yerine basslı müzik için tavsiye edebileceğiniz kafaüstü kablosuz kulaklık varmıdır amazondan (max 100-120€) mikrofon olması şart değil.

Hocam bende Sony MDR-RF865RK aldım. Kullanıyorum ancak benim sorunum ses düşük olunca kısa süre sonra kulaklık kendini durduruyor. Bu problem sizde de var mıydı?

Dediğiniz gibi bass çok iyi değil ancak yine de ses kalitesi fena gelmedi bana. Belki çok iyi kulaklık kullanmadığımdandır, bilmiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    197 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: allaturcha

quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

Dostlar amazonun son odeme sayfasindaki kur farki :
    1 EUR = 3.9178135347 TRY
    (includes all Amazon fees and charges)
    gozukuyor ? sebebi nedir acaba?

Kredi kartı para birmini Lira seçerseniz, amazon kendi kurundan euroyu TL ye çeviriyor. Ve dezavantajlı maalesef.
    Ürün satın alırken, ödeme detayı kısmında, kredi kartı para birimin Euro seçerseniz. Amazon çekimi direkt euro olarak yapıyor. Bu durumda, kartınız ne ise, master yada visa. Bağlı olduğunuz kartın kurundan euro dolara çevirilip bankanıza borç olarak iletiliyor. Bankanızda kredi kartı yurt dışı alışveriş ile ilgili bir talimatınız yok ise, banka dolar harcamanızı TL ye çevirip yansıtıyor. Ben talimat verdim, dolar harcamamı dolar borcu oarak yansıtıyorlar. Bende kendim dolar alıp, dolar olarak kredi kartı borcumu ödüyorum. İnternet şubesinden dolar hesabı açmak ve dolar almak çok basit.
    Gerçi böyle bir dönemde, böyle bilgiler vermek pek hoş olmuyor ama yanlış anlaşılmasın. Bende mümkün olduğunca dolarla işlem yapmamaya çalışıyorum. Genel bir bilgi vermek istedim.

Master Kart kur-çevrim aracı:https://www.mastercard.us/en-us/consumers/get-support/convert-currency.html

Visa Kart kur-çevrim aracı:https://www.visaeurope.com/making-payments/exchange-rates

Agzınıza sağlık. Gayet açık ve net açıklamıssınız. Anladım olayi tesekkür ederim tekrardan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
    11279 Mesaj

bence iptal et sonuçta deahthadderın var diyorsun o paraya başka bişey alırsın
    |
    |
    MühendisMurat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Yüzbaşı
    252 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aliözgür12

Columbianın meshur ayakkabında da tekrar indirim var

https://www.amazon.de/gp/product/B01851233W/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF&linkCode=ll1&linkId=37aebd6f3145c07142a9dc54f7e28c6b

Teşekkür ederim hemen sipariş verdim. Bu ürünü Türkiye fiyatı nedir acaba ?
    |
    |

• Yarbay
    7500 Mesaj
    YAZI DH SWAT882 ADLI KULLANICIYA ve DH AMAZON REHBERİ KONUSUNA AİTTİR, İZİNSİZ ALINTI YAPMAK YASAKTIR..

Arkadaşlar Merhabalar. Kahve ile ilgili bir çok soru geliyor. Öncelikle bu yazıyı burası için bilgi sahibi olmak isteyen ve almaya niyetli kişiler için yazıyorum.

ESPRESSO

FİLTRE KAHVE

Şimdi kahve bambaşka bir kültürdür. Bu işi hem tiryakiler hemde çay yerine alternatif, yeni bir içecek arayan kişiler için yazacağım.

Arkadaşlar, kahve 2 ye ayrılır. Espresso ve filtre kahve. ikiside çoğunlukla (bazı şirketlerin espresso için özel çekirdekleri satılmaktadır. Ülke iklim vs değişikliği sebebi ile) tüm halinde çekirdeklerin öğütülmesi ile elde edilir. Aralarında demleme ve basınç farkı vardır. Espresso yüksek basınç ile (Makinelerin 9 bar basınç uygulaması, demlemek için ideal rakamdır.) suyun birleşmesi sonucu kahvenin tüm aromasını çekerek demler. Kısa içimler (miktar olarak az) ve keskin içim isteyenler içindir.. Fİltre kahvede ise yöntem biraz daha basit ve ucuzdur. Filtre kahve daha çok bir kupa da içilebilirken espresso yu yoğunluğundan dolayı küçük bardakta içmeniz uygun olur.

Hangisinde kafein daha fazla bulunur?

Bunun cevabı espresso da yüksek basınç uygulandığı için kahvenin tüm yağı, suyu, sütü çıktığı için gram başına daha çok kafein içerir. Ancak daha önceden dediğim gibi espresso küçük bardakta içilen birşey olduğu için, kupada tüketilen filtre kahveden daha az olacağından daha az kafein almış olursunuz. Kısaca filtre kahve miktarından dolayı daha fazla kafein içerir.

Starbucks gibi büyük firmaların sunduğu, LAtte, Machiato, americano, mocha, cappucino türlerindeki tüm kahveler ESPRESSO dan yapılır.
    Yani İçtiğimiz Tüm kahveler KAHVE ÇEKİRDEĞİNİN FARKLI DEMLENMESİ VE SÜTÜN FARKLI MİKTARLARDA BİR ARAYA GELMESİ İLE OLUŞUR.

------------------------------------------------------------------------------------------------
    ÖZETLE

************1) TEMELDE 2 ŞEKİLDE KAHVE HAZIRLAYABİLİRİZ (Çekirdekler aynı)**************
    -Yüksek basınç ile elde edilen ESPRESSO
    -Basit yöntemlerle filtrelenen FİLTRE KAHVE

*************1.1) ESPRESSO İÇİN 1 BASİT DEMLEME ŞEKLİ VAR*******************************
    -Espresso ve cappucino makineleri (STARBUCKS gibi şirketlerin kullandığı)

*************1.2) FİLTRE KAHVE İÇİN 3 TÜR BASİT DEMLEME ŞEKLİ VAR*******************************
    1.2.1) Filtre KAHVE MAKİNESİ (Filtre kahve makinesinin mantığı çelik veya kağıt süzgeçler ile 3 dakikalık bir demlenme sonucu elde edebileceğimiz kahve şekli ayrıca 40 dakikadan 2 saate kadar filtre kahvenizi sıcak tutar).

Yok ben makinesiz demlemek isterim derseniz:

1.2.2) -BKNZ: POUR OVER, (Çelik veya kağıt filtre yardımıyla, öğütülmüş kahvenin üzerine el yardımıyla kaynamış suyu ilk 30 saniye yavaşça dökerek kabarmasını sağladıktan sonra geriye kalan 2.5 dakikaya yayarak sıcak suyu yavaş yavaş dökerek damıtma yolu ile elde ediyoruz.

-BKNZ: ceramic coffee filter ya da kağıt filtre (pour overdaki method gibi damıtarak yaptığımız sistem.

1.2.3) FRENCH PRESS

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Evde Espresso yapmak için 2 seçeneğiniz var. (espresso makineleri Filtre kahve makinelerinden farklıdır demiştik. Bunun 2 nedeni var. Espressodan birçok içecek yapıldığı ve bu farklılığı yaratan şeyin süt ve köpüğün miktarı olduğu için çoğunda süt köpürtücülerinin olması ve basınç miktarıdır.)

1.1.1) Tchibo, Nespresso gibi kapsüllü makineler.
    1.1.2)Espresso ve Cappucino makineleri ( BU SEÇENEK EV İÇİN PAHALIDIR.)

1.1.1) Birçok kullanıcı kapsül makinelerini tavsiye etmez çünkü hem kapsül alma zorunluluğunun (kendiniz yeniden doldurabilirsiniz ancak zahmetli bir iş) olması maddi ve psikoloijik açıdan yorabilir, Ayrıca kahvelerin bayat olma riski vardır. Hem de bu makineler İtalyan içim denilen 67-70 santigrat derecede sıcaklık ile size son kahveyi verir. Bu Türk İnsanının damak sıcaklığına uygun değildir. Çünkü biz Sıcak içecekleri 90-99 santigrat derece içeriz. Bu yüzden Kapsül makinelarının ürettiği kahve bize sıcak gelmez.

1.1.2)Espresso makineleri bütçenize göre dışarıda yapılan profesyonel kahveleri evinizde yapabilirsiniz. Makinelerin 9 bar basınç uygulaması kahveyi demlemek için ideal rakamdır. Ancak Kaliteli bir Espresso Makinesinin fiyatı 700 TL+ dan başlar.

Bu yukarıda bahsettiğim Espresso makineleri için her türlü içeceği yapabilirsiniz. (LAtte, Mocha, americano, cappucino vs.)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ASIL MESELEMİZE GELELİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Ben dışarıda yapılan kahveden içmek istiyorum arkadaşım diyorsanız, Ayrıca ister hakiki kahve olsun acı olsun farketmez, canım istediğinde de ben tadlandırayım tatlı tatlı şeyler içeyim derseniz;

ALMANIZ GEREKEN ŞEY FİLTRE KAHVE MAKİNESİ ve SÜT KÖPÜRTÜCÜDÜR.

BU SEÇENEK KİME HİTAP EDER?

-Sık içen birisi ya da içmeyen kişiler kısaca herkes için uygundur.
    -Fİltre kahve içmek ve acı tadını sevenler için filtre kahve makinesi, tadlandırmak isteyen için yanında süt köpürtme makinesi alınması gerekmektedir.

GENİŞ ÇAPLI OLARAK ALMAMIZ GEREKENLER
    ------------------------------------------------------------
    -Filtre kahve makinesi
    -Süt Köpürtücü
    -KAhve öğütme makinesi
    -Damak tadınıza uygun Tüm çekirdek kahve. (damak zevkinize göre tüm çekirdeği satan yeri siz bulmalısınız) Tchibo, Starbucks, Kahve dünyası vb. gibi dükkanlara giderek küçük boy filtre kahve çeşitlerinden için, karar verin ve orada satılan 250 gram paketten alın.)

DONANIMHABER AMAZON REHBERİ İÇİN KAHVE KOMBOMUZ ŞU ŞEKİLDEDİR (Mühendis Murat'a Amazon rehberi için Teşekkür ederiz.)
    YAZI DH SWAT882 ADLI KULLANICIYA ve DH AMAZON REHBERİ KONUSUNA AİTTİR, İZİNSİZ ALINTI YAPMAK YASAKTIR.

-Melitta 1010-02 ya da Melitta ENJOY Top (kahvenin yoğunluğunu (tad olarak) ayarlayabileceğimiz bir sistemi var)
    -Clatronic kahve öğütücü
    -1x4 filtre kağıdı
    -süt köpürtme cihazı (Süt köpürtmeyi Türkiye'den Tchibo dan veya başka bir yerden alabilirsiniz) / Cihaz almak istemeyenler cezvede kaşık yardımıyla karıştırarak köpüklü sıcak süt elde edebilir.

Totalde size 240 TL gibi birşeye mal olacak

1.1) Melitta normal filtre kahve makinesihttps://www.amazon.de/gp/product/B00JM0BYDQ/ref=s9_dcacsd_dcoop_bw_c_x_4_w

1.2) Melitta enjoy tophttps://www.amazon.de/gp/product/B019381SMI/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

2) Clatronic kahve öğütücühttps://www.amazon.de/gp/product/B004UJSJNW/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

3) 1x4 filtre kağıdıhttps://www.amazon.de/gp/product/B011RF8N2I/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

4) Çelik kahve kepçesihttps://www.amazon.de/gp/product/B00009MO40/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

5) İsteğinize ya da bütçenize göre bir tane süt köpürtme teli veya makinesi (20 tl-150 tl)

-Süt köpürtmek önemli değilse ve zahmetli geliyorsa kahvenizi demleyip fincana koyduktan sonra üstüne dilediğiniz kadar soğuk veya ılık süt ekleyebilirsiniz. Böylelikle süt köpürtme makinesi almanıza gerek kalmaz
    ====================================================================
    2016 BF Fiyatları

Melitta filtree kahve makinesi ------—19€

Melitta enjoy top kahve makinesi------—25.13€

Clatronic kahve öğütücü----8.40€

1x4 filtre kağıdı 320 adet----2.99€

Çelik kahve kepçesi----2.35€

2017 BF Fiyatları

Melitta filtree kahve makinesi ------—€

Melitta enjoy top kahve makinesi------—€

Clatronic kahve öğütücü----€

1x4 filtre kağıdı 320 adet----€

Çelik kahve kepçesi----€

MELITTA KAHVE MAKİNESİ KULLANIMI
    -------------------------------------------------
    Su haznesine suyu koyun, fişi prize takın.

Kağıt filtresi, makineye yerleştirildikten sonra Filtre kahve için porsiyon başı 10 gram öğütülmüş kahve koyulmalıdır.

93 Santigrat dereceye ulaştığında demleme işlemi başlar. 5-8 dakika içinde kahveniz hazır.

-Sütlü yapmak isterseniz sütü ocakta ısıtın(Cihaz almak istemeyenler cezvede kaşık yardımıyla karıştırarak köpüklü sıcak süt elde edebilir.) ya da süt köpürtme makinesinda hem ısıtıp hem köpürttükten sonra isteğinize göre:

1/3 Süt - 2/3 KAhve
    ya da
    1,5/3 Süt - 1.5/3 Kahve

Kupanıza koyun. Afiyet olsun

Melittanın filtre kahve makinesini aldım. 1 adet kahve öğütücüsü, 640 adet filtre kahve kağıdı ve kahve kaşığı aldım.

Hepsi MErhaba indirimi ile birlikte 31 Euro=120 TL ye geldi. Bedavadan biraz pahalı

Tchibo nun da en uzun gece %21 kampanyası ile süt köpürtücüsü 119 TL ye geldi

Starbucks ya da Tchibo dan çekirdek kahve alıp kendim çekeceğim.

Totalde=240 TL ile canavar gibi sütlü filtre kahve yapıp içeceğim

https://www.tchibo.com.tr/enduksiyonlu-sut-kopurtucu-p400015856.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat882 -- 19 Kasım 2017; 12:46:34 >

• Yarbay
    3753 Mesaj
    Forumda iyice saçmaladı sayfa sayısı 9750 gösteriyor resimler patlak acılmıyor onu geçtim 9749 sayfaya basıyorum 9750. sayfadaki mesajı gösteriyo bu hataları düzeltmek zor olmasa gerek çin işkencesi gibi konu takip etmeye calısıyoruz olaya bak
    |
    |
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Yarbay
    72009 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: patren

Tamam da bunların hepsi kaliteli ürün işte zarar etmeden satabilirsin bu yüzden zaten tutuyorum siparişte hala maksat ürün denemek olsun al sat değil derdimiz eğer uyum sağlarsam çok memnun olup DA'yı satarım.

Kardeşim Logitech in pek çok üst düzey mouseunu kullanmış biriyim. Dediğin gibi ben de memnun kalmadım genel olarak Logitech lerden. Ama bu sefer aldım. Başta biraz arka tarafı küçüğüme gelse de genel olarak gerçekten memnun kaldım bu mousetan. Hafifliği çok iyi, sensör gerçekten harika. Herhangi bir sorunu da yok kablolu/kablosuz geçişlerinde vs. Razer Mamba Elite kullanıyordum beni deli ediyordu mesela o sorunları. DPİ ayarlarının sürekli bozulması lkablolu/kabloszu geçişlerde dpi atlamaları vs... Bu mouse Mamba kadar elime güzel oturmasa da her hem Palm tutuş için hem de claw tutuş için gerçekten çok rahat. Çift el kullanımlı mouse olduğu için eli doldurmuyor ama gerçekten ben kullanımını çok sevdim. Mamba Chroma yı da erteledim uzun bir süre. Bundan sıkılırsam takasla geçerim diye düşünüyorum ancak. Alışması bir iki gün aldı bende. O DPI tuşlarının o kısımalr rahatsız etti başlarda bayağı, ama alışınca iyi oldu. Mouse öncekilerden çok daha kaliteli hissi veriyor emin olabilirsin.
    |
    |

• Çavuş
    70 Mesaj
    Merhaba indirimi kullanarak aldığım bisiklet sırt çantam geldi. Alacak arkadaşlara tavsiye ederim. Bana kodla ve vergi düşmesiyle beraber 119 liraya geldi. Türkiye fiyatı 250 lira civarında. 16 litrelik bir çanta. Arkada büyük bir göz ve önde küçük bir gözü var. Kask koymak kısmını da göz olarak kullanabilirsiniz ama fermuarı yok. Malzeme kalitesi çok iyi.https://www.amazon.de/gp/product/B00LW7W3JG/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&th=1http://urun.n11.com/outdoor-canta/jack-wolfskin-ham-rock-16lt-sirt-cantasi-P60156421?cid=604001&gclid=Cj0KEQiAkO7CBRDeqJ_ahuiPrtEBEiQAbYupJYumIyvc9H0CklzxAEK3TIwYARzVLpfnteNrbricg70aAjO48P8HAQ&gclsrc=aw.ds

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pckopatgs -- 22 Aralık 2016; 13:14:20 >
    |
    |

• Yarbay
    7500 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: patren

Tamam da bunların hepsi kaliteli ürün işte zarar etmeden satabilirsin bu yüzden zaten tutuyorum siparişte hala maksat ürün denemek olsun al sat değil derdimiz eğer uyum sağlarsam çok memnun olup DA'yı satarım.

Hocam selamlar, yazımı ilk konuya eklerseniz birçok kişiye yardımcı olmuş oluruz
    |
    |

• Onbaşı
    18 Mesaj

Konu olarak tracking numarasını yazarsınız.

Mail : trackmyparcel@i-parcel.com

Hello,
    I am expecting a package from online retailer. I checked the tracking details and it seems that it has been stuck. Is it possible to get more detailed information regarding the shipment?
    Thank you.

Cevap mailinde link gonderecek. Oradan kimlik numarasını yazarsınız. Kolay gelsin

|
    |
    HaybridX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet arada kaldığım kısımlar,

Mouse'ın üstü bütünleşik değil bir ara var, o aralık rahatsız eder mi ? dün de paylaşmış ya arkadaş iz yapıyor vs. diye.

Elin mouse'ı tamamen kavrayamadığı belli istesen de kavrayamazsın o aralık izin vermez.

Dpi tuşlarına parmaklar takılıp rahatsız eder mi ?

Bunların dışında artıları da çok fazla orasına bir şey demiyorum zaten joker bir alet.

Konuyu meşgul ettiğimin farkındayım ama alan çok olduğu için diğer insanlara da rehber olabilir bu yazılanlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 22 Aralık 2016; 13:18:26 >
    |
    |
    VR_27 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Mad_Wolf

quote:

Orijinalden alıntı: RedGhost

quote:

Ya cidden adamlar kasti yapıyor
    birtane 27" ips 144hz gsync ekran indirime girmez mi arkadas

gsync olmasa da freesync girmişti:

http://s11.postimg.org/dzt8lvqjn/screenshot_33.png

169.99

valla üstad bir de bu tn panel galiba IPS degil
    Ben ips bekliyorum :)

oyuncular için TN panel öneriyorlar zaten :)

• Yarbay
    2646 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Ya cidden adamlar kasti yapıyor
    birtane 27" ips 144hz gsync ekran indirime girmez mi arkadas

gsync olmasa da freesync girmişti:

http://s11.postimg.org/dzt8lvqjn/screenshot_33.png

169.99

valla üstad bir de bu tn panel galiba IPS degil
    Ben ips bekliyorum :)

oyuncular için TN panel öneriyorlar zaten :)

üstad o kişisel zevk ama hani 300tl ye yakın para vecegim cihaz da adam gibi renk gostersin diye beklerim
    Eski monitorum tn paneldi ips ile arasında daglar kadar fark var renk skalası olarak

• Binbaşı
    1117 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Casti El

quote:

Orijinalden alıntı: Arwen Undomiel

Dün Soundblaster Z ses kartım geldi. 5+1 den efsane ses çıkıyor fakat geçen amazondan aldığım Sony MDR-RF865RK (https://www.amazon.de/gp/product/B004MPQ81Y ) ile tatmin edici ses alamadım hele bass açısından, bugünde kulaklığı iade ettim. Yerine basslı müzik için tavsiye edebileceğiniz kafaüstü kablosuz kulaklık varmıdır amazondan (max 100-120€) mikrofon olması şart değil.

Hocam bende Sony MDR-RF865RK aldım. Kullanıyorum ancak benim sorunum ses düşük olunca kısa süre sonra kulaklık kendini durduruyor. Bu problem sizde de var mıydı?

Dediğiniz gibi bass çok iyi değil ancak yine de ses kalitesi fena gelmedi bana. Belki çok iyi kulaklık kullanmadığımdandır, bilmiyorum

Aynen hocam o sıkıntı bende de vardı yüksek sesli birşey açınca düzeliyordu çözemedim bende. Ses kartsız kullanırken gene gideri vardı da ses kartına bağlıyken sesi yükseltince basslar bozuluyor cızırtı oluyordu. Birde audio tune tuşu ne işe yarıyordu onu çözemedim.

Im Arwen. Telin le thaed. Lasto beth nîn, tolo dan nan galad...

• Yüzbaşı
    970 Mesaj

eskidendi o fark desem yeridir. TN panel aldım 144hz renkleri ips'e çok yakın diyebilirim. Bazı yerleri IPS'ten iyi ama tabiiki ips kadar canlı değil.
    |
    |
    Mad_Wolf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Z170 Pro Gaming || Intel i7 6700K @4.4 GHZ 1.2V || Noctua NH-D15 || Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB 2400MHZ || Samsung 850 Evo 500GB SSD || WD Blue 1 TB 7200 RPM || MSI GeForce GTX1080 Gaming X 8GB || Phanteks Enthoo Evolv Glass || EVGA GQ 750 Gold 80 PSU || Asus Rog Swift PG278QR 2K 165Hz G-Sync || Razer BlackWidow Chroma V2 || Logitech G502 || Logitech G633 || Corsair MM300 Mouse Pad || Samsung Galaxy S7 Edge
  • Yarbay
    3651 Mesaj

Hocam o aranın eli rahatsız etmesi nasıl mümkün olmuş merak ettim. O ara o kadar iyi olmuş ki tuşun esnemesini önlüyor. Mambada o ara yok ve basarken tuş esniyordu doğal olarak ve bu uzun kullanımda oyun için yoruyordu.

Dpi tuşlarına normalde değemezsiniz istemeden. Sadece orta teker kilidini aktif ederken ya da kaparken basacağınız tuş hemen üstünde olduğu için başlarda eliniz dpi tuşlarına gidiyor. Alışmanın en çok gerektiği kısım orası. Onun dışında hiçbir zorluğu yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Mobilya Takımları
google reklamları
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
2,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.