Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (9319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.229
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 93179318931993209321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HerodiNas

quote:

Orijinalden alıntı: blackdiamond067

haocam bunu kaça almıştınız linkini paylaşırmısınız özellilkerine de bakalım

129 ürün fiyatı 20 dolar da gümrğk 500 gıbı bır rakama geldi

https://www.amazon.com/gp/product/B011TVF5QC/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

türkiye fiyatı ne kadar hocam ?

• anywar kullanıcısına yanıt
    Boynerde
  • arkadaşlar 100 tlye kadar gaming mouse öneriniz varmı ?
  • anywar kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de 2k ekranlı olan model satılmıyor. Bende var bu tablet gerçekten çok güzel kamerası hariç
  • Arkadaşlar Helly Hansen'nin botları, montları gibi kaliteli midir? Birde columbia,keen,clarks,skechers 41,5 giyiyorum bunda 42 alsam büyük gelir mi? Botlarının kalitesi hakkında bir şey bulamadım her yerde montlarını övmüşler. Türkiye'deki fiyatının 4'te 1'ine gelecek son 1 adet kalmış bilen lütfen cevap yazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: anywar

quote:

quote:

https://www.amazon.com/gp/product/B011TVF5QC/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Turkıyede hepsıburadada satılıyor sadece 1100 tl cıvarında satıyorlar. Ancak tablet gerçek manada aşırı hızlı ve aşırı kullanışlı 2 saatlık kullanımıma göre . kesınlıkle çizim vesaire yapılabilecek bir türden. çizimcilerin işine yarar bakalım ınsallah memnun kalırım

• sorusoran12 S kullanıcısına yanıt
    Gözün kapalı alabilirsin. Yarım numara büyük al.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam siz ne kadara aldınız ayni fiyattan mı benimde ihtiyacım warda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anywar

quote:

quote:

Turkıyede hepsıburadada satılıyor sadece 1100 tl cıvarında satıyorlar. Ancak tablet gerçek manada aşırı hızlı ve aşırı kullanışlı 2 saatlık kullanımıma göre . kesınlıkle çizim vesaire yapılabilecek bir türden. çizimcilerin işine yarar bakalım ınsallah memnun kalırım

hepsiburada da göremedim.. link atar mısınız?

• https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00MHTEW6A/ref=pd_aw_fbt_63_img_3?ie=UTF8&psc=1&refRID=620JFHKAP5QP9QYD3Z5N

Bu tam oyun mudur uncut falan yazınca suphelendim

Ayriyeten doom mu fallout 4 mu şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adil07

hocam siz ne kadara aldınız ayni fiyattan mı benimde ihtiyacım warda

ben 129 + 30 doolara aldım kardesım blackfrıdayda gumrge gırmedı umarım vergı yatar
  • JackWondo kullanıcısına yanıt
    eksiği yok fazlası var demek uncut. Piyasaya sürülmeden çeşitli gerekçelerle kaldırılmış bölümler de var demek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: profecco

Türkiye'de 2k ekranlı olan model satılmıyor. Bende var bu tablet gerçekten çok güzel kamerası hariç

ekranı 10 inç şarjı mümkün olduğunca çok giden bilindik bir markanın iyi bir tableti var mı önerebileceğiniz?
  • swashbuckler55 S kullanıcısına yanıt
    baktım hocam da tr fiyatları ürünün 200 ün üzerinde . 120 tl ye geldi bana. aroma seçeneği var ondan aldım. sizin önereceğiniz varsa ona da bakabilirim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: carpenokte

Öncelikle hayırlı olsun, bir kaç sorum olacak linkini paylaşabilir misiniz ayrıca tv ye ve usb yazıcya bağlantı mümkün mü?
    Tşk.

https://www.amazon.com/gp/product/B011TVF5QC/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1

ürün budur kardesım tesekkur ederım. henuz deneyemedım malum meslekten dolayı kargoyu aldım kurcalauyayım derken gorev cıktı eve sımdı geldım bakacagım detaylı bılgı paylasırım ılerkı gunlerde

12 12 mi çalışıyorsun devrem

• TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

Adamlar çok hızlı :)
  • DİKKAT !!

Arkadaşlar bu uyarıyı dikkate alın en son bir tane mesaj şikayet ettim ciddi temizlik şart yazdım gereği yapılacaktır yapılmalıdır.

Bundan sonra dini, siyasi vs. içeren mesaj yazmayınız. Herkesin görüşleri kendine ve bu konular diğerini zerre ilgilendirmez...

Diğer insanları suçlayıcı, aşağılayıcı, dalga geçici mesajlar yazmayınız.

Ve son olarak en çok tartışılan satış konusuna gelirsek, çok fazla tartışıldı tabiki bir sonuç alınamadı! O yüzden artık LÜTFEN bu konuda tek kelime dahi yazılmasın. Herkesin yapacağı iş kendine yapacak bir şey yok...çok sorununuz varsa o kişiye PM atarak konuşun veya gereken yerlere şikayet edin bunları bu konuya yazmayın!!! Yazıldığını gören anında şikayet etsin, ceza verilmesi için gerekli söylemleri gereken yerlere yapacağım.

Konunun başına yazdığım gibi bu konu çok güzel bir konu oldu ama son zamanlarda bu durum sıkıntıya düştü artık ciddi önlemleri alma vakti geldi elimden geldiğince bütün yöneticilerle temasa geçip durumu aktaracağım.

NOT : BU KONUDA İNDİRİMLERİ, ALDIĞINIZ ÜRÜNLERİ VE ONLARIN RESİMLERİNİ KULLANICI YORUMLARINI VEYA YARDIM AMAÇLI BİLGİLERİNİ YAZABİLİRSİNİZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 14 Aralık 2016; 21:23:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Logitech G933 alan yok mu aramızda?

G633 aldım dedim daha önce burda g933 indirimine rağmen güldüler bana oyun için kablosuz kulaklık almam şahsi fikrim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: briareus

quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Logitech G933 alan yok mu aramızda?

G633 aldım dedim daha önce burda g933 indirimine rağmen güldüler bana oyun için kablosuz kulaklık almam şahsi fikrim

Ben g933 aldım hocam
  • Elin oğlunda oluyor demek ki!
  • 
Sayfa: önceki 93179318931993209321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.