Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8078. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.271
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 80768077807880798080
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BeyazZenci01 kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam bir şey bulursanız alıntılayın lütfen.
  • pöh62 kullanıcısına yanıt
    şekli başta çok hoşuma gitti ama şuan caydım, biraz yakından bakınca hiç sağlam görünmedi gözüme, zaten bu jean markalarının ayakkabılarına hiç güvenmem ben. bi de çok avantajlı da değil yakaşık 100 liraya geliyor. sağol yine de paylaşım için
  • tunlab T kullanıcısına yanıt
    Aradığım adamı buldum.
    Hocam ben de bakıyorum fazla da anlamıyorum bir tane bakıp önersen sana zahmet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerasuslu -- 26 Kasım 2016; 14:33:51 >
  • https://www.amazon.de/gp/product/B019GZRZFW?psc

arkadaşlar bu ürünü sepete atınca fiyatı 140€ dan 166€ ya çıkıyor.
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Evet pc için alcağım.Origin de 39 Euro ama birazdaha uygun bulabilirmiyim diye bakınıyorum.
    şu nomad waterproof vardı onu da denediniz mi 42.5 tam olmuştu bunda kaç alsam karar veremedim :S
  • cio_cio kullanıcısına yanıt
    amazon.de deki fiyatlar KDV dahildir . biz alırken Almanya KDV sini ödemiyoruz
  • Arkadaşlar g502 nin yanına hyper x cloud stringer ı ekleyip alıyorum,kulaklık olarak başka bi önerisi olan olur mu bu segmentte?
  • bu sene tırt mi geçiyor black friday ? ne klavye indirimi var ? ne ssd ? geçen sene çok fazlaydı bunlara indirim.
  • BeyazZenci01 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim
  • erdiberkerbudak kullanıcısına yanıt
    nerede yazıyor acaba? nasıl başvuruyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

Normalde genellikle 43-43.5 giyiyorum. Columbia ayakkabının 44 numarasında 83 Euro oluyor ama 44.5 numarasında 50 Euro oluyor. Acaba 44.5 çok mu büyük gelir. Bilemedim çok almak istiyorum :/
    https://www.amazon.de/gp/product/B018511XKQ/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

La var ya yamyam gibiler yamyam. Şu mesajı yazdım. Yüksek numaralardan 50 dolara gelen tek numarayı 1 dakikada uçurmuşlar %40 dan. Yavaş avaş. Bekleme listesine katılarak alabildim ancak. [sm=evillol.g

Kalıpları araştırdığım kadarı ile şöyle: Skechers 10 US = 43 Numara = 28 cm >>> Columbia: 44.5 Numara = 28.5 cm 10 Euro için yarım santim büyük giyerim no problem :D

Şaka bir yana alan oldu mu buradan o 44.5 numaradan ?

• xclbr X kullanıcısına yanıt
    O bütçede g430 olabilir
  • trgeneral26 T kullanıcısına yanıt
    Çünkü vergisi var.
  • OTOMATİK VERECEK HERKESE
    kargoyu halledecek mal buluyorum başka o sorun olmuyor, bu sene tüm ihtiyaçları neredeyse amazondan hallettim gibi, cüzdan yastık falan var listemde kargo tamamlamalık, kargo için lazım olmazsa da alıcam zaten onları
  • 
Sayfa: önceki 80768077807880798080
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.