Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (8073. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sattackus , sattackus Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 21 Misafir - 22 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.265
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 80718072807380748075
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Sennheiser HD 598Cs ile Crucial MX300 750GB sipariş geçtim fakat daha sonrasında
    Ödeme değişikliği gereklidir hatası veriyor daha geçen hafta aynı kartla alışveriş yapmıştım bu kez kabul etmiyor sorun ne olabilir?
  • Logitech Z906 190 EURO TR ye gönderilmiyor ...

ödeme ekranında yazıyor !
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xj9

Butce nedir

Fiyat performans olmalı hocam en başta.Aşırı sıklıkta oyun oynayamıyorum,bi hobi olarak yapıyorum öyle düşünün.
  • mattblack kullanıcısına yanıt
    Bu model hakkında bilgim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00GUXH02C/ref=oh_aui_i_sh_pre_o0_img?ie=UTF8&psc=1

Bekledigim colombia ayakkabı 50 euroya düştü kaptim direk 42 giyiyorum inş. tam gelir 42 verdim

• 1 senesi dolmak üzere G430'un. Hor kullanmayınca hiç bir şey olmuyor. ama zorlarsanız gider.

• Şu wd hard diski öneren var mı ? 2 tb 230 lira cıvarına geliyor
  • opsladio kullanıcısına yanıt
    Kaliplar darmis yarim ya da bir numara buyuk almak gerekliymis

• 2. Sefer gelen creditler icin Amazon'a var mi? Musteri hizmetleri mastercard promosyonu icin ilk sefer tanimladigi courtesy crediti bu amacla vermisti zaten. Haram olmamasi icin sormak gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lovelysy -- 25 Kasım 2016; 11:37:32 >
  • BeyazZenci01 kullanıcısına yanıt
    Valla Seagate daha estetik gibi sanki:)
  • Hocam nike i tam bilmiyorum ama yarım ya da 1 beden büyük alın normalde giydiğiniz bedenden. Çoğunluk böyle diyor.
  • Arkadaşlar amazon.de artık Türkiye'ye cep telefonu satışıda mı yapıyor iphone 7'ye griyorum Türkiye'ye gönderiliyor yazıyor sipariş veriyorum son aşamaya kadar geliyorum al desem alacak acaba gümrükten geçer mi? Ayrıca gümrük vergisi ya da kargo ücreti filanda çıkmıyor sadece telefonun fiyatını alıyor o kadar anlamadım gitti.
  • Dün ps4 almayıp bugün bekleyen var mı ? :D

• 240gb ssdlere iyi bir indirim gelmeyecek sanirim
  • djhayal D kullanıcısına yanıt
    Gecmez

• quote:

Orijinalden alıntı: djhayal

Arkadaşlar amazon.de artık Türkiye'ye cep telefonu satışıda mı yapıyor iphone 7'ye griyorum Türkiye'ye gönderiliyor yazıyor sipariş veriyorum son aşamaya kadar geliyorum al desem alacak acaba gümrükten geçer mi? Ayrıca gümrük vergisi ya da kargo ücreti filanda çıkmıyor sadece telefonun fiyatını alıyor o kadar anlamadım gitti.

sim kart takılan ürünler gümrükten geçmiyor.
  • djhayal D kullanıcısına yanıt
    gümrükten geçeceğini sanmıyorum hocam.
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    bilmem bir kaç kişiye sordum kırıldı deyince vaz gectim gerek duymuyorum kulaklıga ama fiyatı uygundu ozaman alıyım demiştim
  • 
Sayfa: önceki 80718072807380748075
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.