Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7974. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.285
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 79727973797479757976
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskiden ürün kargolanınca parayı çekerlerdi, şimdi bir ürün aldım hemen para kartımdan çekilmiş.
    İptal ettim de ne zaman geri yatar bilgisi olan var mı?
  • Mart'ta ki 125 usd lik siparişte vergi geri gelmişti. Ssd gibi 1 usdlik ürünlerde mantıken gelmesi lazım. Bu yoğunlukta 1 usd için tek tek gümrükle uğraşır mı kargolar.
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marool

Olayı kes, ürünün ücretini çekti, hala payment revision needed diyor. Bununla daha önce karşılaşan oldu mu ?

Allah yardımcın olsun çok beter bir durum banka şimdi diyecek ki bizden değil amazon diyecek bizden değil harcama itirazı oluşturacaksın kaç günde gelecek kim bilir o para.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hillx

mastercard 10$ promosyon link alabilirmiyim rica etsem

Nasıl alıyorum ilk konuda bulamadım açıklamasını
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarsi

quote:

Orijinalden alıntı: darkmastek

https://www.amazon.com/dp/B01F9G414U/ref=twister_B01FVDTA0G?_encoding=UTF8&th=1 arkadaşlar bu ssd uygunmudur sizce hemen alacağım da. Daha da düşer mi ek olarak da :)

$39.99 + $5.25

dahada düşer bekleyin derim

peki bunun düştüğünü nasıl anlayacağız saat 00:00 dan sonra hemen mi indirim oluyor yoksa belirli aralıklarla mı

• C920m bugün geldi C922 indirimini görünce şansa bak ya dedim bi de ondan çektim amazon işini biliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Masked Manhunter -- 24 Kasım 2016; 22:25:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MPT-76

Arkadaşlar indirimler geçici bir süre olup gidiyor mu? Yoksa BF'nin sonuna kadar ürünlerin fiyatı böyle mi kalacak? Yani ürünler bitene kadar ürünlerin fiyatında değişme olmayacak.

İndirim gün boyu oluyor ama genelde stok bitiyor ve satılmıyor bir daha.
  • hali hazırda var mış ps3 beklenip pro bundle alınabilir . almanya amazonda hemen hemen her gün farklı bundle satılıyor oradan da takip edin
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Kısmet hocam bahtımıza ne çıkacak bilmiyorum şimdi işe gidiyorum.Sabah 9 dan sonra umaraım bana göre bişeyler kalır.

Bu arada biz burada kıtlıktan çıkmışçasına bu ürünlere saldırıyoruz da sınırın obur tarında pis ruslar tarfından şehit edilen askerlerimize karşı vicdan azabı duyuyorum.Birlik olmalı ve sabretmeli ,çok çalışmalı bunların hesabını batıya ve doğuya sormalıyız.
  • Bf 1 almayı düşünüyorum,Türkçe dil seçeneği var mı acaba amazonda ki sürümde ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarsi

SSD bekliyoruzzz

biraz önce samsung 240gbı 53$a kaçırdığıma çok üzüldüm vallahi

Samsung değil sandiksti hocam üzülmeye gerek yok.
    TR fiyatı ile arasında 100 TL fark vardı.
  • MrCooL_ kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam 10 yıl garanti full modüler fazla takılmamak lazım performansı kötü felan da değil bende aldım gitti
  • Razer hammerhead pro v2 hakkında fikri önerisi olan varmı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarsi -- 24 Kasım 2016; 22:28:16 >
  • Bu Black Friday amazon.de de de oluyor mu ?

Mutfak aletlerine de gelir mi indirimler (Özellikle su ısıtıcısı kettle )

Bir kaç ürüne baktım türkiye ile aynı fiyat

Birde bu 50 ye 10 gibi kampanya amazon.de de var mı
  • @bdullah kullanıcısına yanıt
    2dkda bitti dediginiz urun belki 2 saatir indirimde o zaman? Camel 2 de indirime giren urunu bana 4te mail atti .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toplanın beyleeeeeeeeer 100€'ya 5€ indirimini yazıyorum az kaldı.

fakat birisinin denemesi gerekecek %100 onaylı değil ama adımlar sağlam yani tıkır tıkır ilerliyorsun.
  • Tenis Raketi için 200 metre kordaj
    Ayakkabı
    Wifi Sd Kart
    Dumansız Izgara
    Gözlük
    Teleskop
    Kulaklık
    Çanta
    Mont için indirim bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • barscetn kullanıcısına yanıt
    geçen sene bf de aldığım ayakkabı aynı fiyat

https://www.amazon.com/dp/B00FF5AO8I/ref=wl_it_dp_o_pd_nS_ttl?_encoding=UTF8&colid=KJINVXTL3MP2&coliid=I1X60PILV11FHQ&psc=1
  • saat 3 gibi ürün almıştım ama kartımdan halen para çekilmedi sebebi nedir acaba? birde kartım kayıtlıydı 3d filanda sormadı normalmi. ürünler iptal edilmemiş not yet shipped yazıyor.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    mastercard deme düşüp bayılırım hacı
  • 
Sayfa: önceki 79727973797479757976
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.