Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7946. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.258
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 79447945794679477948
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çatal kaşık bıçak takımı alacağım var mı alan yada önerisi olan ?
  • Öncelikle murat abiye teşekkürler, hyperx cloud 2 ve rival 300 aldım.1 saat önce elime ulaştı. Rival 300 arkadaşımda vardı ve bir kaç kez denemiştim hoşuma gittiği için aldım.
    Hyperx cloud 2 yi önceden deneme şansım olmamıştı ve hep kulakiçi kullanıyordum bir farklılık olsun istedim ve aldım, 1 saatir kullanıyorum.Sesi gerçekten güzel, csgo da denedim.Sanki sanal 7.1 kapalıyken daha bir hoş oluyor ses kasmak ve gerçekten çok rahat bir kulaklık 1 saatir ağrı,sıkma vs yapmadı,uzun kullanımlarda nasıl olur bilemiyorum. Önceden sanal 7.1 kullanmadığım için yorum yapamıyorum fakat stereo gerçekten tatmin edici. Ve son olarak birşey sormak istiyorum kulaklığın kendi driverı yok ses ayarı için önerdiğiniz bir program varmı yoksa realtek hd audio yeterlimidir.
    Umarım sizde istediğiniz ürünleri uygun fiyatlara bulursunuz.
  • Beybifeys kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam
  • Adam gibi kaliteli bir mont indirimi göremedim yahu :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helll_599 kullanıcısına yanıt
    Hahah..

Sevinirim..

• drhiziracil kullanıcısına yanıt
    Custom driver kullanın SBZ'de, seste o sorun yaşanmıyor. SB control panel ayarlarınızı bilemiyorum tabii, hepsini kapattığınızı varsaydım.

Sürücüleri burada bulabilirsiniz:http://www.hardwareheaven.com/community/forums/pax-download-z-zx-zxr.193/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HapLoo -- 24 Kasım 2016; 19:31:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: catastrop

Logitech G710+ $69.99 + $15.90
    https://www.amazon.com/Logitech-Mechanical-Keyboard-Tactile-High-Speed/dp/B009C98NPY/ref=sr_1_62?s=pc&ie=UTF8&qid=1480004613&sr=1-62&keywords=Mechanical%2BKeyboard&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011%2Cp_n_feature_keywords_browse-bin%3A3766188011&th=1

Şimdiye kadar en düşük 64.99 olmuş camelcamelcamel'a göre.

Meşhur G710 indirimi de olduysa BF tamamdır geriye Ekran kartı ve Ram kalıyor.

• espial kullanıcısına yanıt
    Ben de konuşayım diyordum, ne dediler size hocam ?
  • Erdo4 kullanıcısına yanıt
    MSI GAMING GeForce GTX 1070 8GB GDDR5 399$ bu 350 ye düşerse söylerim
    ASUS GeForce GTX 1070 8GB ROG STRIX OC Edition Graphic Card STRIX-GTX1070-O8G-GAMING 429$ bu kaça düşünce söyleyeyim 350 mi buda yoksa 370 360 falan mı düşmez herhalde bu 350 ye
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: psychedelicamel

https://www.amazon.de/gp/product/B011R5ZOVQ buydu sanırım?

Evet aynen.

şiparişi geçtim annem çok beğendi evdeki süpürgenin tekerleği kırıktı taşımak zorunda kalıyordu beli ağrıyordu fln iyi oldu..

• magrofon kullanıcısına yanıt
    Çok sevindim dostum hayırlı olsun umarım iyi çıkar.

• Espresso ve türk kahvesi özünde aynı şeydir. Türk kahvesinde genelde Brezilya Arabicası kullanılır. Espresso ise harman olarak satılır ve yine %100 Arabica çekirdeklerinden oluşur ama aldığınız markanın yada yerin harmanına bağlıdır. Kiloyla çekirdek satan bir yerden alıyorsanız bazıları köken ülkesini de belirtiyorlar kahvenin tadında çok belirleyici oluyor bunlar meyvemsi yada sert bir tad olabiliyor. Kısacası evet Türk kahvesi de çekildikten 15 dk sonra bozulur hatta daha erken bile bozulabilir keza espressoya kıyasla çok çok daha ince çekilir türk kahvesi. Kahve camiaasında şu görüş hakimdir, kahve makinesine 500 dolar veriyorsanız kahve öğütücünüze 1500 dolar verin. Çünkü kahve çekirdeklerinin homojene yakın boyutlarda çekilmiş olması aromasına doğrudan etki ediyor. Özellikle espresso da tanecikler farklı olursa su bi taraftan fazla geçeceği için kahveyi zayıflatır. yine aynı şekilde çok ince çekilirse bu durumda over-extracted hale gelip acımaya başlar.

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    hocam +psu lütfen kabul olcak olursa kaynamasın arada :)
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Nerde bu ekran kartları Murat reis geriye ekran kartı ram üst düzey monitörler daha bir sürü şey var BF is coming
  • Bot önerisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HapLoo

Custom driver kullanın SBZ'de, seste o sorun yaşanmıyor. SB control panel ayarlarınızı bilemiyorum tabii, hepsini kapattığınızı varsaydım.

Sürücüleri burada bulabilirsiniz:http://www.hardwareheaven.com/community/forums/pax-download-z-zx-zxr.193/

Teşekkür ederim deniyecem bunu. Müziğide bütün ayarlar kapalı dinlerim eq bile açmam.
  • Bu $10 çek muhabbeti nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayar taşımak için sırt çantası arıyorum. Var mı kaliteli, uygun fiatlı birşeyler?
  • 
Sayfa: önceki 79447945794679477948
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.