Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7901. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
19 Misafir - 19 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.236
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 78997900790179027903
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eğer 75 olduysa gerçekten manyak fiyata inmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frostmourne Hungers kullanıcısına yanıt
    Hocam ps4 için hangisini almak daha mantıklı

• Zebza kullanıcısına yanıt
    Aslında bana da aynısı denildi :) Ama o kısımda cıngarlık çıkarırım diye sorun etmedim. Hele bi dönsünler bakim. O kadar da ürün aldım bugün
  • https://www.amazon.com/gp/product/B015RIVPU8

Bu üründe sepette %20 indirim var ama neden düşmüyor. Herhangi bir kod mu gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarzanabi

Şimdilik sadece bir adet Lexar 256GB usb bellek aldım. Her yıl artırarak alıyorum; iki yıl önce 64, geçen yıl 128'lik almıştım. Seneye 512'lik çıkarsa artık onu da alırım :)

Ürünün linki:https://www.amazon.com/gp/product/B00S5V5PTC/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Henüz hangi 7.1 kulaklığı alacağıma karar vermedim, duruma göre bir adet alacağım bakalım bugün. Kablolu veya kablosuz.
    Herkes HyperX Cloud'un diğerlerinden belirgin derecede daha iyi olduğunu söylüyor ama o indirime girmedi sanırım. Ayrı DAC istemese Sennheiser'ın 350'si inanılmaz bir indirimde şu anda. Ancak bana göre bir ürün değil. Stereo bir ürün isteyenler kolay kolay daha iyi bir ürün bulamaz.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00SAYCVTQ/ref=mp_s_a_1_2?ie=UTF8&qid=1479987492&sr=8-2&pi=SY200_QL40&keywords=cloud+2&dpPl=1&dpID=41RfwNE1NIL&ref=plSrch

66€ oluyor ödeme kısmında gönderilmiyor demesine bakma amazon de deki tüm amazon ürünleri gönderiliyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Erdo4 kullanıcısına yanıt
    75+7 Kargo ile Total 82 Oldu hocam. Devasa bir şeydi hakkaten.
  • ödeme yaparken tl mi yoksa dolarla mı yapalım hangisi daha karlı oluyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

UPS ile gümrükte ürünü olan varmı 19 unda gelen ürün hala bekliyor hiç bir güncelleme yok yetki belgesini hemen yollamıştım gümrüğü aradım sistemde problem var bu hafta ürün çıkaramıyoruz diyor
    @helll_599
    @tayfur3294

Amerikadan 3 günde ürün ups ile istanbula geldi.2 gündür hala gümrükte.bende hemen yolladım belgeyi ama hala çıkmadı ürün gümrüktenn.Adamlar 3 günde herşeyi hallediyor amerikadan yolluyor,bizimkiler gümrükten çıkaramıyor ürünü.

• Vay be.. Güle güle kullan şimdiden gerçekten muhteşem inmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: lazukan

Bana bluetooth kulak ici kulaklik lazim, guzel kaliteli bir urun onerebilecek var mi

https://www.amazon.com/TaoTronics-Bluetooth-Headphones-Wireless-Earphones/dp/B01GNYFT8E/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1479987653&sr=8-3&keywords=taotronics

Kullanıyorum çok başarılı

• quote:

Orijinalden alıntı: Frostmourne Hungers

hiçbir kulaklık gerçek 7.1 değil ki zaten. sürücüler ile 7.1 efekti yaratılmaya çalışıyor ama bence hikaye. Özellikle DOLBY 7.1 şu ana kadar kullandığım en kötü oyun performansını veriyor. O yüzden asla 7.1 dolby kulaklıları tercih etmenizi önermem. Kendim Creative Sould Blaster Z ile Cloud 2 kullanıyorum, stereo hali 5.1 surround dan daha kaliteli ses veriyor. 5.1 ya da 7.1 sadece ses dağıtarak arka plana atıyor, yani öyle ahım şahım birşey beklemeyin. 7.1 / 5.1 dolby vs sadece pazarlama stratejisi başka birşey değil.

hyper x 2 mi sennheiser mı peki sizce sanal 7.1 olmayan kulaklıklar yok mu yani şimdi gerçek 7.1 diye satılan taiamat gibi
    Ben de 2 tane aldım diğeri ödeme yöntemi değiştirdiğim an iptal oldu saçmalık başka bir şey değil. Her zaman kullandığım kartlar.
    Eyvallah hocam Allah razı olsun. Düşerse size de pm atarım bir daha yakalarsam.
  • bende z veya zx alacağım iki ses kalitesi olarak aynı değil mi? sadece zx in kumandası var sanırım dimi? zaten ses sistemimin kumandası var o yüzden z olanı alacağım.

şimdi ses kaliteleri aynı bunların? teyit edelim.
  • SB ZX almayıp Z alanlar bir şey kaçırmayacaksınız korkmayın o kontrolcünün sorun çıkarttığını söyleyenler var haberiniz olsun, iyi araştırın ve paranız kısıtlıysa sakın ZX'e fazla vermeyin.

İçindeki malzeme, chip aynı yani üstteki arkadaşın deyimiyle ses kalitesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 24 Kasım 2016; 14:43:49 >
  • Herkes birer tane alsa hepimize yetecek de nerdeee
  • Logitech G35 40$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mart Kedisi -- 24 Kasım 2016; 14:44:39 >
  • Arkadaşlar hdd yi sonradan tamamlarım e şuandada ihtiyacım yok leptopum var 1tb harici diskim var(wd sağlam) şimdilik sadece ssd ile kurucam bilgisayarı sizce hangisi

https://www.amazon.com/dp/B01DUNLMUU/ref=cm_sw_r_cp_api_BmSnybRWSH1GB
    https://www.amazon.com/Samsung-2-5-Inch-Internal-MZ-75E500B-AM/dp/B00OBRE5UE/ref=sr_1_1?s=pc&ie=UTF8&qid=1479987186&sr=1-1&keywords=samsung+850+evo

Ben crucial ı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: briareus

quote:

Orijinalden alıntı: PeBur_

Sennheiser PC 350 iyi olabilir hocam kullanma fırsatım olmadı am Hyper X Cloud II baya bir iyi.

sennheiser sipariş etiim ama 7.1 değil stereo oyun için hyper x 2 daha iyi olmaz mı?

Sennheiserdan sonra başka bir kulaklık kullanmassın zaten evladiyelik 10 yıldır senheiser kullanıyorum 2 tanesi geçti elimden 2 side taş gibi ne kablo eskidi nede sürücüleri ilk günki gibi pc 350 tüm o gaming kulaklıkları 100'e böler ,arkadaş haklı hiçbir kulaklıkta 7.1 5.1 vs vs mümkün değildir onların hepsi pazarlama adına logo alımı ile yapılan şeyler 7.1 logosu koymakla kulaklık 7.1 olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geberit -- 24 Kasım 2016; 14:44:36 >
  • amazondan en fazla kaç ürün alabiliyoruz bi ürünü aldım kargolattırdım sonra ertesi gün tekrar başka ürün alma oluyormu
  • 
Sayfa: önceki 78997900790179027903
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.