Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7010. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.290
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 70087009701070117012
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiyeye kargo .com'dan kapanacak diyen bir arkadaş vardı. Acaba içerdeki arkadaşa sorsa, amazon.de olmayan ürünler için de mi kapanacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Walter White

amazon.us dan alışveriş yapcamda Shipping address benim ev adresim ürün sıkıntısız gelir demi elime ? bide ürün 80 dolar gümrüğe takılırmı takılırsa ne yapmam gerekir ?

İlk sayfayı bol bol okuman lazım.
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt
    İlk sayfayı bol bol okuyun, elektronik aletler yasaklı olsa son paylaşımların kaçta kaçı bu ürün grubundan dikkatinizi çekmedi mi.
  • Den57 kullanıcısına yanıt
    alıyımmı almıyayımmı diye tereddüt ediyordum az kalsın fırsatı kaçırıyorduk 5 adet kaptık bakalım darısı alamayanların başına
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

İlk sayfayı bol bol okuyun, elektronik aletler yasaklı olsa son paylaşımların kaçta kaçı bu ürün grubundan dikkatinizi çekmedi mi.

daha şimdi amazon.de den mouse aldım ne olacak ?
  • osmanyksel06 O kullanıcısına yanıt
    Chattekiler bunu bilmezler

Bilseler de paylasmazlar muhtemelen

Umarım kratosun dediği doğru değildir.

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=121679852&fromzero=yes

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar Amazon.com hesabimizi Amazon.de kullanabiliyormuyuz yoksa Amazon.de icin ayri ve yeni bir hesap mi acmamiz gerekiyor?
  • Botlardan ucuza denk geldi diye 3-5 dolduran varsa 43 numara talibim . iletişim PM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Auygurbalik

quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

quote:

Orijinalden alıntı: Auygurbalik

Nerden bunu çıkardın hiç anlamadım. Amazon.com ve de nin politikaları aynı. Amazon.de'den alınca garanti geçeceğini söyleyen sensin. Kafan karıştı sanırım. İstediğin kartı istediğin sebeple al ama uydurduğun şeyleri gelip buraya gerçekmiş gibi söyleme.

Bence sen bir sakinleş ve ne demek istediğimi anla. Amazon.com garanti vermiyor amazon.de garanti verir derken, amazon sitesinin 1 aylık garantisinden bahsetmedim. her üreticinin bölgesel garantileri vardır. Bu kadar bilgisiz olduğunu bilseydim ayrıntılı söylerdim. Biz avrupa bölgesindeyiz non eu gözüksekte örnek olarak logitech, amerikadan alınan cihazlarınıza bakmaz ama avrupadan alınan cihazlara bakar örnek bu. . Anladın mı ? su muhalefet olacam sevdanız beni çileden çıkartıyor. Ben kesin bir şey söylemedim . Yüksek ihtimal olasılıktan bahsettim. Amerikadaki amazondan alınan her ürünün garantisi sen türkiyeden aldın git avrupadaki amazonlardan alsaydın diye burun çeviriyor. Bunu bir tek evga yapmıyor ve diyorum ki evga yapmıyor diye gidip evga sorunlu modellerini almayın önce bir amazon.de ile irtibata geçin avrupa amazon olmasından dolayı üretici firmaların garantileri geçecektir düşüncesindeyim sorun diyorum. gidin sorun msi , zotac , xtx artik hangisinin garantisi geçiyorsa gidin ordan bu markaları alın. Avurpa bölgesindeyiz garantisine bakmak zorundalar. ha bakmayada bilirler. Ben sana amazonun 1 aylık garantisinden bahsetmiyorum. Sağlayıcının müşteri memnuniyeti garantisidir bu. Bilale anlatır gibi anlattırma bana.

Dediklerinin hepsini biliyorum ben de garanti derken amazonun değil manufacturer/üreteci garantisi kastettim. Okusaydın anlardın belki. Bilgisiz olan ben değil, kafana göre sallayan sensin. Hala varsayımlarla geçer düşündesin demek? Devam et sen, sorun çıkınca varsayımlarını kaynak gösterirsin. Logitech gibi değil asus msi vs. Sadece alınan ülkede geçiyor. Biri local garanti biri kıta garantisi. Kısaca evga/logitech gibi local olmayan garanti verenler dışında ha amerikadan almışsın ha hindistandan. Yok garanti.

quote:

Avurpa bölgesindeyiz garantisine bakmak zorundalar. ha bakmayada bilirler.

quote:

avrupa olması yüksek ihtimal garantiden yararlanacağımızın garantisi

İki cümlen birbirini tutmuyor. Ne aldıysan etkisi geçince yazışırız devamını.

'' Ne aldıysan etkisi geçince yazışırız devamını ''

Beni başkalarıyla karıştıma , şuan ekran kartı almadım almayı da düşünmüyorum , Ön yargınla hareket etme, Mantıklı ve garanti prosedürün nasıl işlediği hakkında bilgimi paylaşıyorum. Amazon amerika için üreten üreticiler avrupa için garanti vermezler. Evga istisna ,avrupa ülkelerindeki üreticiler de avrupa bölgesinde olduğumuz için Türkiye de garanti kapsamındadır. aldığın bir elektronik ürünün garanti kağıdını oku. Avrupa bölgesinde Türkiye'nin adı geçer. Ama evga nasıl istisna gösteriyorsa avrupa amazondan aldığın ürün için de başka üreticiler garanti veremyerek istisna geçebilir. Amazon.de'den alınan ürünlerin garantisinin olması yüksek olasılık. Çünkü avrupa.. Biz de avrupa statüsündeyiz.. Amazon.de'ye veya üreticiye sormadım, Onu da alan sorsun o kadar armut piş ağzıma düş olmasın.

Hala aksini savunacaksan git sor bakalım var mı yok mu madem bu kadar bilgisin bilgilendir bizi , yok ben sormam diyorsan benim yüksek ihtimal verdiğim şeylere sen kalkıp muhalefet olma. Ben her postum yüksek ihtimal kullanmışım sordum evet kesin dememişim. Yazımı okuyan zaten anlar. Sen anlamamakta direniyorsun. Neden kendini haklı çıkartmaya çalışıyorsun.

• ne ayakkabı kalmış ne numara :)
  • killnOd kullanıcısına yanıt
    Aynen kullanabiliyoruz.
  • Bu konu kesinlikle kapatılmalı. Aksi takdirde yakın zamanda Amazon ya Türkiye'ye ürün gönderimini durdurur veya kargo fiyatlarını yükseltir. Her şeyde olduğu gibi bunun da b.kunu çıkarıyoruz milletçe.
  • blackdiamond067 kullanıcısına yanıt
    Euro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon.com danmı almak mantıklı şu döviz durumunda yoksa Amazon.de mi beyler ?

Ücretsiz kargo her üründemi geçerli Almanya sitesinde ?
  • kilecerme kullanıcısına yanıt
    Adamların amazonu ilk defa duyup ve buraya gelip sorduğu sorduğu ilk soru; ''kargoyu nasıl sildiriyoruz?''

Artık boku çıktı, bende kaldırılmasından yanayım. Zaten insanların ilk mesajı filan okuduğuda yok, her yeni gelen dalga geçer gibi her soruyu başdan soruyor. Burada Murat'ın emeğine saygısızlık olarak algılanmasın tam tersi emeğe saygı olmadığından dolayı konunun silinmesini gerekir.

Daha bunlar iyi günler, BF zamanı gelsin buradaki insanlar kadar bi o kadar daha amazondan ilk defa alışveriş yapacak insan buraya gelcek. Artık kargo sildirme muhabbeti mi dersin, ürünü bedavaya alma muhabbetimi dersin alcak başını gidecek. O zaman neden konunun silinmesi, kaldırılması gerektiğini anlayacaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 9 Kasım 2016; 16:56:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Bu konu kesinlikle kapatılmalı. Aksi takdirde yakın zamanda Amazon ya Türkiye'ye ürün gönderimini durdurur veya kargo fiyatlarını yükseltir. Her şeyde olduğu gibi bunun da b.kunu çıkarıyoruz milletçe.

sonuna kadar katılıyorum. konu kaldırılsın .
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

ben müşteri hizmetlerinin bilmediği veya bilseler bile paylaşmadığı bir şeyi forumdaki birinin bileceğini hiç sanmıyorum açıkçası ama yine de belli olmaz tabi kratos da bunun hemen olmayacağnı olsa bile belki 2017 nin sonunu bulabileceğini söylemişti..
  • TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]
    şimdi son fiyat bu mu ödeme kısmına gelince de 103 euro çıkıyor gümrükte dahil son fiyatmı demek oluyor. ürünün sayfasındada 103 euro çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eahmet

quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Bu konu kesinlikle kapatılmalı. Aksi takdirde yakın zamanda Amazon ya Türkiye'ye ürün gönderimini durdurur veya kargo fiyatlarını yükseltir. Her şeyde olduğu gibi bunun da b.kunu çıkarıyoruz milletçe.

sonuna kadar katılıyorum. konu kaldırılsın .

Aynen konu kapatılsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanyksel06

quote:

Orijinalden alıntı: alimmm78

ben müşteri hizmetlerinin bilmediği veya bilseler bile paylaşmadığı bir şeyi forumdaki birinin bileceğini hiç sanmıyorum açıkçası ama yine de belli olmaz tabi kratos da bunun hemen olmayacağnı olsa bile belki 2017 nin sonunu bulabileceğini söylemişti..

Adamin arkadaşı amazonda çaycıymış kaynak sağlam .de olayınıda önceden bilmişti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 70087009701070117012
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.