Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (6073. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.287
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 60716072607360746075
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Windmark

quote:

Orijinalden alıntı: claswan

quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

Evga power im kargoya verilmiş.. i parcel takip no girilmiş:)

Bi bize vermedi be. 10 kere chatten konuştum sorun yok diyor. Aldığı gün kargoya verilen adamlar var bende niye böyle oldu ya :D

20 kere konuşman lazımdı

Tecrübelisin sanırım :)
  • Klavyem geldi. Sesi kalitesi 50$ için gayet güzel. Mac'te RGB(Yazılım desteği) yok diye satmayı düşünüyordum ama sadece kırmızı renk bile çok güzel oldu. Öteki Klavyem G105 ile karşılaştırması var. Açıkçası biraz daha dar küçük geliyor ama akşama kadar alışırım. Sesi az gibi geldi nedense. Ya daha önceden mekanik klavye kullanmadığımdan dolayı ya da biraz az olabilir. 100 liralık G105 ile 150 liralık bunu karşılaştırınca arada 50 liradan çok 150-200 liralık fark var gibi geldi. TT Esports yerine Razer, Logitech veya Corsair olsa 80 dolar deseler güzelmiş diyebileceğim bir şey olmuş. Blackwidow chroma düşünüyordum ama aradaki fiyat farkına değmez gibi geliyor bana. Türkçe karakter olarak bir sorun olmadı. Normal klavye düzeninden çok ufak 1-2 farkı var. Onun dışında güzel. Sevdim bayağı. Alacaklara tavsiye ederim.

Edit yazılımsızda olsa RGB sorununu kısmetn halletim. Klavyenin üzerinde mod değiştirmek için kısayol eklemişler. Şimdi keşke DA Chroma yerine Mamba TE alsaydım diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatov -- 20 Ağustos 2016; 15:11:08 >

• Evga 750 BQ alanların tahmini teslim tarihi nedir ? benim diğer ayın 15 ile sonu arası 😅 zaman sıkıntım olmadığı için farketmez bana..tavsiyem sabırlı olun arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Razer Kraken chrome 7.1 aliyorum

3 kargo seçeneği var. Hangisini seçiyim hız bakımından fark yaratır mı ?

https://www.amazon.it/gp/product/B00MVT7BAA/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A11IL2PNWYJU7H

Amazon italya dan alacağim problem olur mu ?

Müşteri hizmetleri ile nasil görüşebilirim ?

G930 almıştım 2 sene önce DHL ile 4 günde göndermişlerdi. Bu da öylemi oluyor ?
  • geberit kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam. Dediğiniz gibi bass'lar orta ve yüksekleri gölgeliyor biraz. Ses kartında crystallizer diye bir seçenek var. Onu açınca detayları yakalayabiliyorum kolayca.
    Sonuçta iki kat fiyat farkını boşuna koymamışlar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

quote:

Orijinalden alıntı: Zuko

Murat hocam ilk sayfadaki kablo resminin altına şunu koyar mısın, bulana kadar canım çıktı.

https://www.amazon.com/gp/product/B001IBHFVM/ref=ox_sc_sfl_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=ATVPDKIKX0DER

Başka Türkiye'ye gönderen de yok zaten.

evga guç kaynağı ıçın alacaksanız bunu onerırım
    0,86 dolar
    kargo bedava

http://tr.aliexpress.com/item/Universal-US-UK-to-EU-Europe-Plug-Travel-Wall-AC-Power-Charger-Outlet-Adapter-240V-10A/32587686788.html

Hocam bunlar iyi olmuyor ya. Bir tane benzeri var bende, taktigim fis surekli cikiyor en ufak dokunmada. Siki durmuyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

quote:

Orijinalden alıntı: :S

Hocam kulaklık hayırlı olsun , kargo yu da geçelim performans nasıl

Şimdi taktım Omni'ye HD 598 SE'yi.. Tüylerim diken diken oldu ilk ses gelince..

Kulaklık o kadar hafif ki.. Hafif dediğim Cloud 2 ye göre 3 kat daha hafif.. Acayip rahat, premium kalitede malzemeye sahip, taş gibi sağlam hissi veriyor.

Sese gelirsek, woooooooow! Sesi tüm vücudunda hissediyorsun. Tüylerini diken diken ediyor. Öyle güzel bass veriyor ki, harbiden söylenilenler kadar hatta daha fazla... Kristal sese aşık oldum. mid ler bass lar daha iyi olamazdı herhalde. Open Back kulaklık olarak ilk ürünüm. Bir daha Closed-Back kulaklık kullanmam..

Edit: Daha önce ben gerçekten kulaklık kullanmamışım.. HD 598 SE kulaklıksa diğerleri ne!? G35, G930, Siberia V2, Cloud 2 kullandım şimdiye kadar.. Hepsi çöpmüş diyorum bunu kafama taktıktan sonra.

Stand olarak da bunu aldım. Bu yakışır anca böyle kulaklğa.

hayırlı olsun iyi bir seçim yapmışsınız. yalnız o saydığınız kulaklıkları 598 SE ile kıyaslamak haksızlık olur, farklı kategoride ürünler.

• claswan kullanıcısına yanıt
    şans işi hocam tamamen benim bazen 4 günde geliyo bazen 15 günde :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Aura

Arkadaşlar Razer Kraken chrome 7.1 aliyorum

3 kargo seçeneği var. Hangisini seçiyim hız bakımından fark yaratır mı ?

https://www.amazon.it/gp/product/B00MVT7BAA/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&psc=1&smid=A11IL2PNWYJU7H

Amazon italya dan alacağim problem olur mu ?

Müşteri hizmetleri ile nasil görüşebilirim ?

G930 almıştım 2 sene önce DHL ile 4 günde göndermişlerdi. Bu da öylemi oluyor ?

2 tane kargo seçeneği vardır alttaki hızlı ve pahalı olan ve genelde 3-5 günde elinize ulaşır. İtalyanca yoksa müşteri hizmetleri ile sadece e-mail ile görüşebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SeSioN

Arkadaşlar amazon.de üzerinden aldığım ürün kaç gün oldu daha Türkiye'ye bile girmedi yolunda gitmeyen bir şeyler mi var? 11'inden beri hiç hareket yok çoktan Türkiye'ye girmesi gerekmiyor mu?

Ucak dusmus diyolla.

Saka bir yana size verilen sureyi gectiyse konusun chatten, yok gecmediyse bekleyin.

Bu arada amazon.de'de chatte almanca mi konusuyoruz ingilizce mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuko -- 20 Ağustos 2016; 14:27:24 >

• soundbar veya 5+1 ses sistemi arıyorum var mı bildiğiniz?
  • marxx kullanıcısına yanıt
    Tşkler..

Haklısın farklı kategorideler. Hem fiyat hem kalite olarak ama bende onu anlatmak istemiştim. Biz bu zamana kadar bu kulaklıklara iyi/kaliteli dediysek 598 e ne dememiz gerek bu durumda diye.

Eski kullandığım kulaklıklar tabi fiyatına göre kaliteli ama insan böyle 598 gibi bir kulaklık takınca, "yok artık daha neler " diyor ve o kullandığım eski kulaklıklar çok dandik geliyor bir anda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 20 Ağustos 2016; 14:30:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaLGacI

Genellikle müzik, dizi, film ve aşırı olmasa da oyun için hangi kulaklığı önerirsiniz acaba?

Yardımcı olabilir misiniz
  • Murat hocam biraz alakasız olacak ama MSI RMA için bi rehber hazırlamış mıydın? Türkiye servisine değil de direk kendilerine göndermek istiyorum ekran kartımı?
  • Mc_Leopard kullanıcısına yanıt
    Komple alinan masaustu ve dizustuler 1 sene uluslararasi garantiye sahipmis, anakart ve ekran kartlarinin garantisi yokmus maalesef.

Yeni gorusmustum.

• quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Murat hocam biraz alakasız olacak ama MSI RMA için bi rehber hazırlamış mıydın? Türkiye servisine değil de direk kendilerine göndermek istiyorum ekran kartımı?

Yok kardeşim MSI ile ilgili yurtdışıyla hiç işimiz yok öyle bir bağlantı yok ilk sayfada yazanlar geçerli.

• quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Murat hocam biraz alakasız olacak ama MSI RMA için bi rehber hazırlamış mıydın? Türkiye servisine değil de direk kendilerine göndermek istiyorum ekran kartımı?

Yok kardeşim MSI ile ilgili yurtdışıyla hiç işimiz yok öyle bir bağlantı yok ilk sayfada yazanlar geçerli.

Sen dedin de yeni birşey öğrendim, Amazon'dan alınan Msi ekran kartları burada 1 yıl garantiliymiş
    Benim ekran kartım Türkiyeden alınma, ama daha önce Sapphire ekran kartını Vatan ile gönderdiğimde yolda başına gelen fiziksel hasar yüzünden servis bakmamıştı ve 2 aylık uğraş sonunda iade alabilmiştim.
    Yani Vatanbilgisayar ile göndermek zorundayım Servispoint'e ve Vatanbilgisayar'a bulaşmak istemiyorum hiç.

• Sayfa nın çoğu pc bileşenleri genellikle klavye mouse kulaklık v.s neden başka ürün tavsiyeleri yok?

• quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

Evga 750 BQ alanların tahmini teslim tarihi nedir ? benim diğer ayın 15 ile sonu arası 😅 zaman sıkıntım olmadığı için farketmez bana..tavsiyem sabırlı olun arkadaşlar

Bende 1-9 Eylül arası. Ama daha kargoya çıkmadi.

• quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

Sayfa nın çoğu pc bileşenleri genellikle klavye mouse kulaklık v.s neden başka ürün tavsiyeleri yok?

Site kozmetik ürünleri sitesi mi acaba? Normal değil mi?

• 
Sayfa: önceki 60716072607360746075
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.