Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (4672. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.260
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 46704671467246734674
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cok tesekkur ederım murat kardes
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

Ondan başkası yalan bundan başkası yalan diyen marka fanatiklerine itibar etmeyiniz.
    50 $ a 240 gb ssd bedava amazon yorumlarıda kötü değil.

pny markasını kim biliyordu da fanatiği olacak ? amazon yorumları kötü değil diyorsun bak bakalım s60 yorumları onların çoğu ki onlar da s60 kontrolcüsü değiştirilmeden önce yazılmış yorumlar fazlalıkla.
  • 10$ daha verip sağlam şeyler alın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mortuuus kullanıcısına yanıt
    Öneriniz varmı hocam? @Mortuuus

• quote:

Orijinalden alıntı: UfukAkkus1

Öneriniz varmı hocam? @Mortuuus

http://www.amazon.com/PNY-CS1311-Internal-Solid-SSD7CS1311-240-RB/dp/B019H3B3OW

bu işte kardeş
  • Daha önce 50 usd ye 10 usd den yaralananlar, 75 usd gift karta 15 usd hediye kampanyasından yaralanabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker2389

Powerbank öneriniz var mı cep telefonu için?

+1 bende power bank almayı planlıyorum tez zamanda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 75$'a 15$ hediyesi 3 iş günü içerisinde mi yükleniyor, daha önce yüklenme gibi bi durum yok mudur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Priori Incantatem

75$'a 15$ hediyesi 3 iş günü içerisinde mi yükleniyor, daha önce yüklenme gibi bi durum yok mudur ?

Vardır, illa süre dolması gerekmez.
  • modifix06 kullanıcısına yanıt
    Buradan kampanya kovalayın, amazonda çok olmuyor olanlar gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bozkırın Tezenesi

Ondan başkası yalan bundan başkası yalan diyen marka fanatiklerine itibar etmeyiniz.
    50 $ a 240 gb ssd bedava amazon yorumlarıda kötü değil.

ortaya laf atma dostum mention atki bana attığını anlıyayım 1 - fanatik değilim 2 - ucuz çoğu ssd ÇÖP bak çoğu diyorum çünkü bazıları f/p bakımında oldukça iyi ben birsürü ssd kullandım memnun kaldıklarım Kınsgton ve Samsungdu kolay gelsin canım
  • http://www.amazon.com/Razer-DeathStalker-Chroma-Multi-Color-Membrane/dp/B00ZTRW020/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1459697529&sr=8-1&keywords=deathstalker+chroma

DeathStalker Chroma. Şu an expert'i kullanıyorum kendim, son derece memnunum. K95RGB'yi almadan önce bunun için price alert kurmuştum.

• Razer DeathStalker Chroma - Multi-Color RGB Membrane Gaming Keyboard
    78$ - Dip fiyat
    http://www.amazon.com/dp/B00ZTRW020
  • Hoclarım ben zamanında bunu almıştım:http://www.amazon.com/Mr-Coffee-MWBLK-Mug-Warmer/dp/B000CO89T8?ie=UTF8&psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o08_s00

ABD voltajıa uyumluymuş ama, 110-120 V yazıyor üstünde. Şimdi ben bunun için dönüştürücü almak için elektronikçiye gittim, kocaman bir şey koydu önüme 60 lira dedi. Oysa ben bu aleti 6 dolara almıştım, hatta voltaj bilgisini vermemişsiniz dediğimde Amazon ürün sizde kalsın deyip ödediğim ücreti iade etmişti. Şimdi 60 liraya kahve ısıtıcım olsun istemiyorum yardım edin bana.

• 17 watt'lık bir ürün en az 20 watt'lık bir çevirici almalısınız.

Satılan en az 30 var diye biliyorum ATABA 30 WATT (frekans 50 hz) Dönüştürücü diye aratın en uygunu o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 3 Nisan 2016; 18:50:44 >
  • 75e 15 için chatte konustum. Mail gelmesi gerekiyo dediler. Mail gelmezse bir şey yapamayacaklarını söylediler
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata membran alınmaz bence almayın aldırmayın :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • skyline334 kullanıcısına yanıt
    hocam ödeme ekranında kampanyaya uygun olduğunuz yazıyormuydu?
  • 
Sayfa: önceki 46704671467246734674
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.