Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.279
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    HOcam çok saolun 1 Euro eksik kaldı var mı niye böyle bişi nerden görülüyor bu ilave ürünler ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bir ürün alıcam da amazon de üzerinden mi almalıyım yoksa com üzerinden mi. com üzerinden fiyat daha cazip?
  • burak235 B kullanıcısına yanıt
    Zamanında görüp listeye eklediğim ürünler. İlk sayfada bu tarz ürün ihtiyaçları için liste var. Ben w10 aldım seriali maile gönderiyorlar. İlerde lazım olur diye fazladan aldım.
    https://www.amazon.de/Windows-Professional-win-Bits-Product/dp/B01I5LV6LW/ref=pd_cp_65_2?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=KD07NGV2S2TZ40Q7Z2GN
    https://www.amazon.de/gp/product/B01HC4LRY4/ref=ox_sc_act_title_3?smid=A1NF715EO6HON1&psc=1

Office 2016 indirime girmişti 3 Euro dan aldı arkadaşım. Maile serial gönderdiler. Microsoft'dan Tr versiyonu indirip kurabilirsin ama şimdi 10€ civarı maalesef.

• Ogünde yazdım vize bitince eve geldim ve istanbulda değildim.Pts benle iletişime geçmedi bende arıyamadım bağcılara felan gitmiş anlamadım.Burdan sonra ne yapmam gerek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terumikami -- 15 Nisan 2017; 12:44:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechTR

Yok hocam. Ekran kartı alacaktım Asus Türkiye'de garanti vermiyoruz deyince vazgeçtim. Amazon Almanya 2 sene garanti veriyor. Onlara yollamanız lazım. Siz gene de Asus'u arayın isterseniz.

Amazona gönderilince kargoyu biz mi karşılıyoruz hocam.
    Cevap için teşekkür ederim eksik olmayın.
  • LiveForSpeed kullanıcısına yanıt
    10 dak önce Aramex getirdi siparişimi. Adana ekibi çalışıyor demek ki 👍

• Blizzard1905 kullanıcısına yanıt
    sonuncuyu ben aldım ama 190 boy 100 kiloya xl büyük gelecek gibi L daha uygun beden tablosuna göre büyük gelirse babama onada olmazsa iade :)
  • Ledox kullanıcısına yanıt
    ahh ahh 30€ ne ya ne alsak geçiyor zaten 30€ yu.
  • Arkadaşlar bu olay yaklaşık bir saat önce başıma geldi
    04/04/2017 tarihinde amazon.de den aldığım AMD Ryzen 1700 işlemcim bugün elime ulaştı heyecanla açmaya koyulmuşken baktım kutusu açılmış(gümrükte kontrol etmek için açtılar diye düşündüm).Kutuyu açtım bi baktım soğutucu var işlemci yok ilk önce bir şaşırdım ben mi göremiyorum filan diye sonra hemen amazonla iletişime geçtim gümrük ve taşıma şirketi ile ilgili yasal inceleme başlattılar bana da hemen yeni ürün siparişi geçtiler.Elimdeki eksik ürünü ise onlara geri yollayacağım pazartesi günü,
    Amazonun müşteri hizmetlerini bir kere daha taktir ettim çok yardımcı oldular umarım bu olaydan sorumlu olan kişiler tespit edilip cezalandırılır
  • BumberShoot B kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam hangi şirket getirdi belirtmek lazım bende alacam işlemci şuan tereddüte düştüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dead311 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Yurtdışında İ-parcel Türkiye de Yurtiçi kargo getirdi
    Benim için sadece vakit kaybı oldu Amazon müşterinin madur olmaması için elinden geleni yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURSAD.

https://www.amazon.de/C...dd92&pf_rd_i=desktop

Arkadaşlar bu psu'yu alayım mı ? dip fiyat gözüküyor

İhtiyacınız varsa alın tabi, 75eu çok iyi bu ürüne.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soldier76 -- 25 Temmuz 2017; 5:3:59 >

• quote:

Orijinalden alıntı: agamli

Sökülüp notebooka yerleştirilir di mi

Laptop için alacaksan oyun oynuyorsan : Seagate Firecuda 2.5" alabilirsin. Harici disk kutularının içinde ki harddisklerden bir beklentin olmasın.

Yeni çıktı bu ürünler. Avrupa'ya bir kaç aydır geldi.

https://www.amazon.de/Seagate-FireCuda-Interne-Festplatte-schwarz/dp/B01M1UQQT5/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1492251598&sr=8-1&keywords=seagate+firecuda

Playstation vb konsollara da bu üründen alabilirsiniz. Kısa süre içerisinde önyüklemelerde ssd sürelerine ulaşıyor. Okuma/Yazma hız sürekliliği de diğerlerinden daha iyi.

• Meyal kullanıcısına yanıt
    Hiç iadem olmadı ama sanırım ilk siz ödüyorsunuz. Sonra kargo belgesinin görüntüsünü yolluyorsunuz, onlar iade ediyorlar diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TechTR -- 15 Nisan 2017; 13:34:2 >
  • soldier76 kullanıcısına yanıt
    corsair ürünlerinin TR'de garantisi var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zato1

Zamanında görüp listeye eklediğim ürünler. İlk sayfada bu tarz ürün ihtiyaçları için liste var. Ben w10 aldım seriali maile gönderiyorlar. İlerde lazım olur diye fazladan aldım.
    https://www.amazon.de/Windows-Professional-win-Bits-Product/dp/B01I5LV6LW/ref=pd_cp_65_2?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=KD07NGV2S2TZ40Q7Z2GN
    https://www.amazon.de/gp/product/B01HC4LRY4/ref=ox_sc_act_title_3?smid=A1NF715EO6HON1&psc=1

Office 2016 indirime girmişti 3 Euro dan aldı arkadaşım. Maile serial gönderdiler. Microsoft'dan Tr versiyonu indirip kurabilirsin ama şimdi 10€ civarı maalesef.

Oem farkı nedir hocam başka bir anakart alsak onda aktifleştirebiliyormuyuz?

• Zato1 kullanıcısına yanıt
    3€ dan office plus aldınız doğru mu? Bu aylık mı yıllık mı? Nasıl oluyor bu iş. Ve içindeki keyi güncelleme yapabiliyor muyuz yoksa tek o yılın lisansı mı kalıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: TorukMactoo

3€ dan office plus aldınız doğru mu? Bu aylık mı yıllık mı? Nasıl oluyor bu iş. Ve içindeki keyi güncelleme yapabiliyor muyuz yoksa tek o yılın lisansı mı kalıyor?

zamanında ben aynı araştırmayı windows için yapmıştım onlarda şöyle bir olay vardı öğrencilere deneme amaçlı keyler veriliyormuş o keyleride internetde satışa sunuyorlardı ucuz ucuz milletde ucuz windows şifresi bulduk diye alıyordu dana sonra öğrendikki o keyleri alsanda geçersiz sayılıyor bu keylerde o tarz keylerdendir büyük ihtimalle ayrıyeten yurtdışından alınan program lisansı ülkemizde kabul edilmiyor bilginiz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: HimoteK

corsair ürünlerinin TR'de garantisi var mı ?

İlk sayfayı okuyunuz.

GARANTİ için özel başlık var.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.