Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (10050. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.286
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: ultraslan_34

Hocam ne banlaması ya nereden çıkarıyorsunuz bunları ben yapıyorum hiç bir problem olmuyor.Buradaki çoğu kişi de yapıyordur farklı adreste aynı kartla ödemeyi.

Hatta geçen üyeliğime girişte sorun yaşadım Müşteri Hizmetleriyle görüştüm aynı mail adresiyle 2 üyeliğim açılmış, nasıl oldu bilmiyorum ama sordum bu mümkün mü diye evet mümkün dediler bu hata değil dediler.Aynı mail ile bir hesapla iş alışverişi bir hesapla özel alışveriş yapabilirsiniz dedi.

Aynı mail ile iki farklı şifre kullanarak 2 farklı hesap kullandım hatta bir süre ama sonra karışıklık oldu iptal ettirdim.

Farklı kart durumunu da sordum hiçbir problem olmaz dediler yani.

Ben az önce açtım yeni hesap sizin lafınıza uyup açtığım hesap 15sn sonra siparişi iptal etti hesaptan çıktım girdim mailizi kontrol edin hesap engellendi dedi mailde kart bilgilerimle başka bişeyi faxla gönderin diyor tr çevirince kısacası ban atıyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Memlekette herkes gamer olmus.sabah aksam mouse kasa ssd. Bitmedi. Ayri bir group olustursanizda rwhatlasak

• quote:

Orijinalden alıntı: BySinsStar

@MühendisMurat Abiye tekrardan teşekkürler.50 euro fiyatı vardı 8 euro düştü 10 euro da merhaba indirimi toplam 32.80 euro.Elime 9 günde ulaştı. Amazondan İlk alışverişimdi :)

vatanhttp://www.vatanbilgisayar.com/corsair-hydro-serisi-h45-sivi-sogutma-sistemi.html?OM.zn=category_top_sellers-w21&OM.zpc=CW-9060028-WW

amazonhttps://www.amazon.de/gp/product/B01FSMWFQG/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

Net 160 tl kar :)

Vay kardeşim benim hayırlı olsun, yazı için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 30 Aralık 2016; 23:44:8 >

• Yılbaşında indirim olucak mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: glownshow

Memlekette herkes gamer olmus.sabah aksam mouse kasa ssd. Bitmedi. Ayri bir group olustursanizda rwhatlasak

sen de tencerelerden bahset ne var sanki teknoloji haberleri yapan bir sitenin forumu burası.
  • 00.01'de yeni kapağımız yayına girecek.
  • Erkekler için cankurtaran misali. Askıda ütü yapabiliyormuşuz bununla. Promosyon mesajını kullanınca 15 euro sepette, ek ürün olarak alınabilir. https://www.amazon.de/Aicok-Reiseb%25C3%25BCgeleisen-Dampfb%25C3%25BCgelautomat-Kleidungdampfer-Textildampfcenter/dp/B01H02GKRC/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blizzard1905 -- 16 Şubat 2017; 16:28:59 >
  • Helalinden 10 kullanıcısına yanıt
    Amazon converteri kapatirsaniz euro disinda cekme ihtimali yok..

• Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun, bilek kemiğinizi rahatsız ediyor mu? sıkma yapıyor mu?

bundan çok az daha alçak (bilek kemiğine temas etmeyen) bot buldum ama böyle waterproof değil. timberland yarım çizme yani. ama bu ona göre biraz daha yüksek.

tabi artısı, o bot 65 euroydu (Türkiyede 650 TL) ama yağmur çamur ne varsa üzerine yapışıyor. nubuk olduğu için bakımı da zor haliyle...

kararsızım.
  • yapıkredi kuru 3.80 den hesaplamış. sizde durum ne arkadaşlar ?
  • amazondan gelen kutunun içinden çıkan hellofresch.de kodunu kullanmayacak olan varsa bana gönderebilir mi? Bir öğrenci arkadaşıma verdim, çok sevindi devamını iletirsem baya mutlu olacaktır. Sonuçta türkiye için çöp

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gümrük haftasonları çalışıyor mu acaba? 1 Ocak 2017 ilk gümrük vergisi yiyenler olacağız bu gidişle.
  • glownshow G kullanıcısına yanıt
    Sana mı kaldı insanların ne alacağı? Burası donanım haber. Bilgisayar donanımı üzerine inşa edilmiş bir forumda doğal olarak insanların ilgisinin yoğun olduğu konu da bu oluyor. Konu içerisinde kendini konunun ağa babası olarak görüp kimin nasıl yorum yapacağına karar vermek isteyenler bir dışarı çıkıp hava alın derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadıoğlu321 K kullanıcısına yanıt
    Hocam ben yeni hesap açma mevzusunu kast etmedim.Aynı kart ile başkasının hesabından alışveriş olayını söyledim.Birde ben aynı mail ile ayrı iki hesap olayını açıkladım bu konu baya spesifik bişi zaten bilmiyorum kaç kişinin başına gelmiştir.

Siz yine de arayın görüşün amazon ile hallederler.
  • Donanımcı Aras kullanıcısına yanıt
    gayet rahat giydiğimde herhangi bir rahatsızlık hissetmedim çok uygun fiyata geldi 45 euro civarı fiyata aldım botun şu anki fiyatı 117 euro yarın sabah işe giderken giymek için can atıyorum desem yeridir önceki aldığım columbia bot'da yedekte dursun
  • arkadaşlar 15.6" laptop çantası önerebilecek olan var mı ?

• İstediğimiz fırsatları 2017 yılında yakalamak dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 31 Aralık 2016; 0:6:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emopi

Cok canım sıkıldı.

Nasil yaptım bu hatayı bilmiyorum.

Fifa 17 aldığımı sandım burdaki, 1 sayfadakı linke bakarak.

https://www.amazon.de/gp/product/B01GQ913HC/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

30 Euro bayildim hemen.

Çıka çıka boş kutu çıktı.

Şimdi uğraş dur geri vermek için. 1 Şubata kadar iade etmem gerekiyor.

Umarım alabilirim ürünün parasını geri, PTT almanyaya 1 hafta içinde ulaştırabileceğini söylüyor. Daha once ürün iade edip parasını alabilen var mı?

Ben de aldım aynı üründen. Harika bir paketleme ile hem plastik kutulu jelatinli fifa 17 hem de steelbook kutu geldi. Size eksik gelmiş.

• Merhaba indiriminin son günü arkadaşlar.İndirimleri bırakmayalım :)
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    evet şuan 117 euro... aldığınız fiyat güzelmiş, takibe ekliyorum bakalım :)

tekrar hayırlı olsun güzel günlerde giyinin
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.