Şimdi Ara

TpLink Archer VR1200 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kablosuz kanalını değiştirerek dene bir ihtimal olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • caylius kullanıcısına yanıt
    5ghz kanalları bomboş sadece çevremde biz kullaniyoruz.
    Bu arada sizin dsl girişinizde yerine tam oturmama sorunu var mı yani şöyle diyeyim; tık diye oturuyor ama modemi oynatınca rj11 jack geri gittiginden bağlantı kopuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    The souls migration bu mesajı paylaştı
  • Modemi çok oynatmiyorum açıkçası ama şimdiye kadar bahsettiğiniz tarzda bir kopma yaşamadım. 5ghz kanalları her ne kadar boş olsa da siz yine de değiştirmeyi deneyin. Aynı oda veya yan odalarda 5ghz de kopma yaşamıyorum ama uzak odalarda çekim düşüyor 2.4 tercih ediyorum. Sorun devam ederse resetleyerek modeminizi tekrar kurabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caylius -- 3 Nisan 2019; 0:50:4 >
    anladım, teşekkür ederim. 5ghz de hangi kanalı seçmek daha mantıklı olur ve 40mhz,80 mhz gibi ayarlarda var. Netten bu modeme benzer bi arayuz bulamadim

Neden koptuğunu anladım hocam.

Mesela aynı anda 2 tel 5ghz e bağlıyken 5g nin kapmasa alanı dışına çıktığında o telefondan kopuyor haliyle diğer telefonlardan da kopuyor.
    Bunu çözmenin yolu var mıdır?

• bu arada aynı konumda yani arada bir duvar varken 2.4ghz de 27mbps hız alıyorum 5g de 33.
    Gerçekten çok saçma şuan vr1200 ün kötü bi modem olduğuna karar verdim 😐

• Sanırım modemin neden ucuz olduğu buradan anlaşılıyor. 😕

• quote:

Orijinalden alıntı: crazykartal

Neden koptuğunu anladım hocam.

Mesela aynı anda 2 tel 5ghz e bağlıyken 5g nin kapmasa alanı dışına çıktığında o telefondan kopuyor haliyle diğer telefonlardan da kopuyor.
    Bunu çözmenin yolu var mıdır?
    Bu modemi bende kısa süre önce aldım sizin de belirttiğiniz gibi çok aşırı kopma sorunu yaşıyorum ve 5 ghz de bağlı cihazlar bağlantıdan düşüyor sebebini bende bilmiyorum. Ayrıca çok kötü bir çekim kalitesi var modem evin ortasına konumlanmadığı sürece diğer odalardan bağlanmanız mümkün değil. Kesinlikle tavsiye etmiyorum fiyatına aldanmayın aman uzak durun.
  • Çoğu kişiye tp link almayın gidin linksys falan alın ne bileyim Archer VR200v alın openwrt falan kurun tp linkin yazılımları kendisi sorunlu uzak durun
  • Boragungoren kullanıcısına yanıt
    Openry kurun açar mısın?
    Link?

• 252tl şuan hepsiburadada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 22 Mayıs 2019; 20:15:58 >
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    şu anda 300,22 TL
    400 e kadar yaklaşmıştı fiyatı. çok şikayet olduğundan sanırım satılmıyordu fiyatı düşürdüler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okirgil

şu anda 300,22 TL
    400 e kadar yaklaşmıştı fiyatı. çok şikayet olduğundan sanırım satılmıyordu fiyatı düşürdüler.
    İndirim bitmiş
    Test ettikten sonra yazarım deneyimlerimi .

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    benimde sanırım modem bozuldu. on off tuşuna basınca elektrik geliyor hemen gidiyor. modem hiç açılmıyor. elektrik de almıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: okirgil

benimde sanırım modem bozuldu. on off tuşuna basınca elektrik geliyor hemen gidiyor. modem hiç açılmıyor. elektrik de almıyor.
    Adaptörte bozulmuş olabilir

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.