Şimdi Ara

TpLink Archer VR1200

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başlıkta belirttiğim modemi tavsiye eder misiniz? Bilgi verir misiniz?
    Şuan HB de 305 tl indirimde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• fpotur kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim, bu konuyu bulup okudum ama orada da pek bilgi yok.
    Genel olarak internette bilgi yok daha 2 aylık bir modem.
    Şöyle güzel bir kullanıcı deneyimi olsa alacaktım.
    361 TL oldu

• tp lınk modemlerı genelde ıyı modemlerdır
    fakat bu modemın antenlerının olmaması benı dusundurdu
    ve usb sı yok harıcı dısk takılarak medıa sunucu olarak kullanılamıyor
    bu eksık yonlerı tek artısı sanırım 1.2mbps 5g
    ben sahsen VR400 alırdım bunu almazdım
    arada 100 liradan fazla fark var o kadar çıkamam maalesef.
    Şuan elimde ki Asusta da usb yok benim usb ile işim yok o konuda hatta modemde ki usb girisinin ne ise yaradığını bile bilmiyorum 😂
    Antenleri illaki içindedir. Benim asusta 1 anten var 2 duvar arkası 1 çekiyor ama ilginç olan yine aynı hızı veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: crazykartal

arada 100 liradan fazla fark var o kadar çıkamam maalesef.
    Şuan elimde ki Asusta da usb yok benim usb ile işim yok o konuda hatta modemde ki usb girisinin ne ise yaradığını bile bilmiyorum 😂
    Antenleri illaki içindedir. Benim asusta 1 anten var 2 duvar arkası 1 çekiyor ama ilginç olan yine aynı hızı veriyor
    Tabi ki her zaman bir teknoloji parçası alırken geleceğe yatırım yapmakta fayda var.
    usb v.s ne ıse yaradıgını modemlerın sıtelerınden bakabılırsın.
    usb ye harıcı dısk takınca media sunucu olarak kullanabılıyorsun
    tv telefon tablet uydu receıver gıbı cıhazlardan dosyalarına ulasabılıyorsun
    mesela harıcı dıskındekı fılm yada dızılerını yatagından rahatlıkla ızleyebılırsın
    anladım sağolun

• bende aldım HB,den 307 tl,ye bugün geldi, kurulumu ingilizce ama basit hızlı kurulum özelliği var, normal ADSL kurulumu yaptım yaklaşık 6 saattir aktif bir şekilde kullanıyorum sıkıntı olmadı, çekim gücü anten olmamasına rağmen çok iyi çünkü modem benim evde değil abimin evinde aramızda yanyana 15 metre var şuan hız 75.0mb alıyorum , eski airties modemle asla bu sinyali alamamıştım ve tp link WE850 router kullanıyordum, şimdilik bir sıkıntı yok bakalım iade için 14 gün sürem var :)
  • piyanist48 P kullanıcısına yanıt
    Son durum nedir memnun musunuz ?

• Merhabalar. Ben modemi hepsiburada.com sitesinden uygun fiyatı nedeniyle aldım. Önceki modemim vdsl2 yi desteklemedigi için değiştirmek zorundaydim. 35mbit e kadar hızındaki İnternet aboneligimde 33mbit hız alabiliyorum. Modem 100mbite kadar destekliyor. Benim bu modemi tercih etmemdeki en büyük neden 4port gigabit etherneti oldu. Bu arada her ne kadar antensiz olsa da ben WiFi çekiminden memnunum. Ayrıca Arayüz oldukça güzel hazirlanmis kolaylıkla aradığınızı bulabiliyorsunuz. Sorularınız olursa yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende aldım kullanıyorum. 1 aydan fazla oldu.
    Dil ayarı Türkçeye dönmüyor.
    Bun haricinde net gitmemesine ve modem de net ışığı gmda gitmemesine rağmen anlık kopma oluyor ama şöyle bir kopma
    ^ Telefondan wifi aç kapat yapınca tekrar net geliyor^
    Bu durumu yaşayan var mı

• Memnun musunuz?

Hangisi sizce

TpLink Archer VR1200

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurfredy -- 18 Mart 2019; 18:12:46 >
  • tp-link alternatif olarak daha ucuzdu ama şimdi ucuzluğu kalmadı gibi. arayüz ve dizayn açısından asus tercih edilebilir görünüyor. önerim iki model için bir inceleme turu yapman. buna çıkış tarihlerine ve yazılım güncelliklerine bakarak ve destek sürelerini de kontrol edecek başlaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurfredy

Memnun musunuz?

Hangisi sizce

Ben asus ve tplınk ın bu modellerını kullanmadım fakat
    tp lınk archer 400 mu asus dsl- ac51 mi

Tabiki tp lınk
  • The souls migration kullanıcısına yanıt
    arayuz dizayn demişsiniz de vr1200 un arayuzude modem tipi de gayet guzel, koy karşına otur cay ic.
    Ve de vr1200 aralıkta çıktı baya yeni

• crazykartal C kullanıcısına yanıt
    vpn desteği, snr ile oynama izni, ağ kaybolması, sinyal düşmesi, yavaş internet, 5ghz sorunu, cep telefonlarında sorun, yok oyun konsolum bağlanmıyor felan filan inter milan. herhangi biri denk geldiğinde nargile bile tüttürmek olası web arayüzüne bakarken. sana kalmış.
  • The souls migration kullanıcısına yanıt
    bu dediklerin hakkında bilgim yok ama Türknet ac51 veriyor facede Turknet sayfasinda yazılanlara gore memnun olmayan baya insan var

Dediginiz sorunlar arayüzle değilde modemle ilgili sorunlar olmuyor mu yani 5ghz veya yavas internet.

Arayüzü merak eden olursa atayim😂

• crazykartal C kullanıcısına yanıt
    gerek yok sağol. tp-link' in ürünlerine ait web simulasyon desteği var. ilgilenen girip bakabilir. bak internete bağlıydı bilgisayarım. wifi bağlantısı kesildi. şimdi sorun windowsda mı modem de mi bu bir sorun değil bana göre. ama download yapan biri için bu büyük bir sorun. sabah kalkıyorsun bakıyorsun ula bağlantı kopmuş diyorsun. isp veriyorsa endişeye gerek yok.
  • Asus ac51i bende düşünmüştüm ama 4port gigabit ethernet desteğinden dolayı tplinki seçtim. İhtiyacınız varsa ona göre düşünün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caylius -- 22 Mart 2019; 23:18:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar 2.4ghz de açık 5ghz de açık ama 5ghz de kopmalar oluyor.
    Mesafeden dolayı diye cevap vermeyin karşısındayken dahi kopmalar oluyor ama 2.4 de böyle sorun yok. Ne yapabilirim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.