Şimdi Ara

TP-LINK VC220-G3u MODEM ANA KONU / HIZ SORUNLARI & YAZILIM GÜNCELLEMESİ GELDİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
591
Cevap
15
Favori
81.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı şekilde bende de bu modemde dediğiniz problemler bulunmaktadır. En son olarak ne yaptınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevecen00 S kullanıcısına yanıt

Türk Telekom ile görüştüğümde 14 gün geçtikten sonra iade almadıklarını üretici firma ile görüşmem gerektiğini söylediler. Firma da bu modemler Türk Telekomun bizim değil diye topu birbirlerine atıyorlar. Bugün modemi tekrardan servise gönderim bakalım ne olacak.

• Anladım hocam iadeden kastınız modem geri verilip tahattüteki modem parasını ücretten düşmek mi yoksa türk telekomdan farklı bir modem temin etmek mi? Sorma nedenim 14 günlük süre veriliyorsa daha dolmadı 1 hafta geçti sizce ne yapmalıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sevecen00 -- 29 Aralık 2020; 3:31:56 >
  • Sevecen00 S kullanıcısına yanıt

14 gün dolmamış iade hakkınız var. Ofise gidip iade edin yada başka bir marka/modelle değişimini sağlayın. Kesinlikle lanet bir cihaz hocam zamanınız dolmadan halledin.

• Okulumuzun internet hızını arttırdık ve bu modemi verdiler. Video izleme internette gezinme gayet hızlı fakat dowland hızı sıfır bir şey indiremiyoruz. Dys girilmiyor. Bütün idari işler aksadı. Siz sorunu çözebildiniz mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fensinn -- 29 Aralık 2020; 23:11:56 >
  • fensinn kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba. Dün bu konuyla alakalı tp-link yazılım biriminden aradılar beta güncelleme yapıldığını ve dilersem uzaktan erişimle güncellemeyi yükleyebileceklerini söylediler. Bu güncelleme ile çoğu sorunun hallolduğunu belirtti kendisi. Dilerseniz arkadaşın numarası var kendisi ile görüşebilirim sizin için.

• Sağolsunlar aynı modemi bizede bağladılar geçen gün, bakalım ne olur. Yukarıda bir arkadaşın yazdığı gibi bu modem arada bi şişiyor açıp kapamak gerekiyor. Bakalım zamanla ne olur. Benim elimde çok güzel bir modemim var ama ne yazık ki tivibu da çalışmıyormuş alt yapısı farklıymış bişeyler bişeyler. Telekomda en güzeli modemi kendin alıcan, tivibuya hiç bulaşmıycan. Ancak öyle kullanılabilir.

• Burak032 kullanıcısına yanıt

14 gün dolmadıysa iade edin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahiimacr

Hocam merhaba. Dün bu konuyla alakalı tp-link yazılım biriminden aradılar beta güncelleme yapıldığını ve dilersem uzaktan erişimle güncellemeyi yükleyebileceklerini söylediler. Bu güncelleme ile çoğu sorunun hallolduğunu belirtti kendisi. Dilerseniz arkadaşın numarası var kendisi ile görüşebilirim sizin için.

Hocam mail attım numaramı istediler olmazsa sizden yardım isteyeceğim teşekkürler ilginize

• fensinn kullanıcısına yanıt

Gelişmeleri bizimle de paylaşırsanız sevinirim hocam

• Merhaba Arkadaşlar,

TP LİNK VC220-G3U modem ile ilgili kopma problemi, wifi sorunu, modem özellikleri, modem kurulumu gibi bir çok sorun aşağıdaki linklerde işlenmiş. Faydalanabilirsiniz.

TP LİNK VC220-G3U WİFİ KOPMA PROBLEMİ

https://www.freeteknoloji.com/modem-kurulumlari/tp-link-vc220-g3u-wifi-kopma-problemi//

Tp-link vc220-G3u AC1200 Modem Özellikleri

https://www.freeteknoloji.com/teknik-destek/tp-link-vc220-g3u-ac1200-modem-ozellikleri//

TP-Link VC220-G3u MODEM KURULUMU

https://www.freeteknoloji.com/modem-kurulumlari/tp-link-vc220-g3u-modem-kurulumu//

TP-Link VC220-G3u KABLOSUZ ŞİFRE DEĞİŞTİRME

https://www.freeteknoloji.com/modem-kurulumlari/tp-link-vc220-g3u-kablosuz-sifre-degistirme//

TP-LİNK VC220-G3u AC1200 GARANTİ KAPSAMI

https://www.freeteknoloji.com/teknik-destek/tp-link-vc220-g3u-ac1200-garanti-kapsami//

Tp-link vc220-G3u AC1200 MODEM IŞIKLARI VE ANLAMLARI

https://www.freeteknoloji.com/teknik-destek/tp-link-vc220-g3u-ac1200-modem-isiklari-ve-anlamlari//

• sergycan kullanıcısına yanıt

Hocam burda yazan herşeyi yaptım ancak sorun devam ediyor.

• Aynı sorunları yaşıyordum hocam. Burayı okuyarak 14 gün dolmadan modem değişimi istedim. Farklı bir modem verdiler zte marka. Olurda burayı okuyan olursa gitsin değiştirsin kurtulsun o tp link modemden

• Hubble. H kullanıcısına yanıt

İyi yapmışsınız hocam. Bizde 14 gün dolmadan gittik farklı bir modem yok aynısının sıfırını verdiler. 14 gün dolduktan sonra iade/değişim yapmıyoruz dediler bakalım servis raporunda iadesi uygundur diye rapor alabilirsek iade edeceğim bende.

• Aslında bende aynı modemi bekliyordum ama zte verdiler.Demek ki verebiliyorlar farklı modem. İsin garibi müşteri hizmetlerine sorduğumda aynı modemi alırsınız başka bir model ile değişim mümkün değil demişlerdi. Değişim yaptığım görevliye tplinkteki kopma şikayetinin çok sayıda olduğunu da söyledim. Nadir olarak karşılaşıyoruz dediler. Garip bir is doğrusu. Birinin dediğini diğerinin dedigi tutmuyor.

• Hubble. H kullanıcısına yanıt

Turk Telekom iyice bozdu kendini. İade ettiğim takdirde kendim dışardan modem alacağım bunun başka çaresi yok adamlar sattığı ürünün arkasında durmuyorlar ne yazık ki

• aynı modem bnde var birebir aynı sorunları yaşıyorum kablolu baglantısı iyi sıkıntısı yok ama wifide sosyal medya hemen her zman tıkanma oluyor sorunu çözebilen oldumu acaba
  • 1zek1kc 1 kullanıcısına yanıt

Şuan maalesef hocam. Yarın akşam yazılım güncellemesi yaptıktan sonra gelişmeleri yazarım.

• ibrahiimacr kullanıcısına yanıt
    hyrlısı bakalım neler olcak beklıyorumm
  • Arkadaşlar herkese merhaba

Servisten bugün modemim geldi yalnız farklı bir model geldi gönderdiğim üçüncü modemdi çünkü. Sağolsunlar Archer VR400 modelini gönderdiler tamamiyle kurtuldum artık.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.