Şimdi Ara

TP-LINK VC220-G3u MODEM ANA KONU / HIZ SORUNLARI & YAZILIM GÜNCELLEMESİ GELDİ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
591
Cevap
15
Favori
81.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TP-LINK VC220-G3u MODEM ANA KONU / HIZ SORUNLARI & YAZILIM GÜNCELLEMESİ GELDİ

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9A0BECBC3

Maalesef yedek modem yok hocam. Ama simdilik sorun cikartmiyor gibi. Bu modemi saticam zaten ve Turk Telekom saglayicisindan kurtulmayi dusunuyorum.

Allah TP-Link'in ve Turk Telekom'un belasini versin.

Valla bu modemi satarsan helal olsun alana da Allah sabır versin.TP-LINK VC220-G3u MODEM ANA KONU / HIZ SORUNLARI & YAZILIM GÜNCELLEMESİ GELDİ 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SarıKomutan kullanıcısına yanıt

Piyasada enayi çok AC1200 diye 150 liraya satarım. Adam dilenir yine de modemi alır.

• Hocam şimdi Türk Telekom faturasız hattında bir paket 27 TL. Telsiz kullanım 3.10 TL.

30 Lira atsam telsiz kullanım 10 kuruş eksik kalıyor. Paket olur mu? Yoksa 31 lira mı atmam lazım?

• Selam abiler. Bende de bu modemden var. TT yeni verdi dün aldım sayılır. Pingim de aşırı derce dalgalanmalar oluyor. 30 iken bi anda 140 300 felan oluyo. Bunun düzeltme şansım var mı ?

TpLink e mail attım bugün bakalım ne dicekler

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih Semiz

Selam abiler. Bende de bu modemden var. TT yeni verdi dün aldım sayılır. Pingim de aşırı derce dalgalanmalar oluyor. 30 iken bi anda 140 300 felan oluyo. Bunun düzeltme şansım var mı ?

TpLink e mail attım bugün bakalım ne dicekler

14 gün iade süreci var. Hiç uğraşma direk iade et.

• İki gün önce evime TT VDSL 35 Mbps internet çektim fakat VC220-G3u model modem wi-fi sinyali çok zayıf arada hız çok düşüyor ve bağlantı kesiliyor. Ne yapmamı önerirsiniz, bazı arkadaşlar yazmış G2u modeli veya ZTE h168A modeli modem ile değişim yapmışlar bende böyle mi yapayım ya da farklı bir önerisi olan var mı?

Teşekkürler.

• Bence geri iade et kendin modem al

• Fatih Semiz F kullanıcısına yanıt

Hocam bir yıl tahattüt ile aldığım için iade almıyorlarmış. Geri iade olarak alınsa bile modemin parasını ödeyeceksiniz diye saçma bir şekilde konuştular. Ben de alternatif olarak ne yapabilirim diye düşünüyorum. Bana değişime gittiğinizde o an depoda hangi modem varsa onunla değişim sağlanır dendi. Telefonda konuşurken sizin kullandığınız modem dağıttığımız ZTE marka modelin yerine yeni dağıttığımız modeller daha güncel bir modem dedi. Burada bazı arkadaşlar güncelleme ile çözülmüş sorunu, ben de emin olamadım ne yapayım diye.

• Arkadaşlar, bana da bu modemden bağlandı. 3-4 gün oluyor ne gecikme, ne kopukluk hiçbir şey yaşamadım. Oyunlarda da kablolu bağlantı kullanıyorum, pingler de 45-50 arası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C3A908952

Arkadaşlar, bana da bu modemden bağlandı. 3-4 gün oluyor ne gecikme, ne kopukluk hiçbir şey yaşamadım. Oyunlarda da kablolu bağlantı kullanıyorum, pingler de 45-50 arası.

Ping değeri yüksek değil mi hocam? Bende 15-16.

• SarıKomutan kullanıcısına yanıt

Almanya sunucusu için konuşuyorum, yurt içi 6.

• Çok sık kopmalar oluyor. TT ile kaç defa görüştüm hat değerleri gayet iyi. Modem sorunlu anlaşılan. Geçmiş yorumlarda da aynı sorundan bahsedilmiş. Güncelleme vs bulamadım tplink sitesinde. Ne yapmak gerekir. Teşekkürler.

• TpLinke mail at modemim güncel değil diye yardım ederler

• Bende yine bayıldı modem. Sorunlu bir modem. Uğraşmaya değmez. Bir tane parayla almak lazım.

• Arkadaşlar merhaba birşey farkettim Modem 4 gündür kesintisiz çalışıyor hiç wifi kopmadı biz üst kattaki komşuyla beraber kullanıyoruz yani wifi şifrelerini verdim onlara 4 gündür köydeler ve hiç kopma olmadı acaba diyorum ki baglanan sayısı çok olunca mı kopma yaşıyor bu modem

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: damarexs06

Arkadaşlar merhaba birşey farkettim Modem 4 gündür kesintisiz çalışıyor hiç wifi kopmadı biz üst kattaki komşuyla beraber kullanıyoruz yani wifi şifrelerini verdim onlara 4 gündür köydeler ve hiç kopma olmadı acaba diyorum ki baglanan sayısı çok olunca mı kopma yaşıyor bu modem

Yok hocam. Ben evde tek iken de oluyordu.

• TP-LINK VC220-G3u MODEM ANA KONU / HIZ SORUNLARI & YAZILIM GÜNCELLEMESİ GELDİ

TT hız değerlerini güncellemiş 51196 dan 58878 yapmış 50 mbps paketin down hızını.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fakodayı

TT hız değerlerini güncellemiş 51196 dan 58878 yapmış 50 mbps paketin down hızını.

100mbit paket ile 75mbit hız alabiliyordum düne kadar. Şuna 61mbit e düşmüş durumda. Geçici ve lokal bir durumdur belki

• Sorun bitti galiba TT 50 Mbps olan hızı 58 çıkardı hızı uzun bir süredir sorun yaşamıyorum

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.