Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

TP-Link TD-W9970 maksimum bağlantı sayısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> TP-Link TD-W9970 maksimum bağlantı sayısı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1288 Mesaj
      Arkadaşlar merhaba, destek verdiğim bir yer var. Bu hafta Fiber Adsl'e geçtiler. Başlıktaki modem takılmış. Yalnız belli bir sayıdan sonra sanırım wifi'den bağlantı olmuyor. Ayarlar böyle bir yer var ama pasif. Bağlantı modunu da değiştirdim olmadı. Bilgisi olan var mı?

|
      |

• Yarbay
      2602 Mesaj
      Sanırım bu TP Link cihazlarda root user da var. Onun şifresini öğrenmek lazım. Telekom'un verdiği cihazlardan mı bu v3 ise forumda sanırım root şifresi vardı.
      |
      |

• Yarbay
      3444 Mesaj
      volkantipi Merhaba,

TD854W, TD864W ve TD-W9970v3 model numaralı modem router’lar Türk Telekom’a Sentim Bilişim firması tarafından kampanya dahilinde taahhütlü olarak verilmektedir. Bu nedenle bu cihazlar ile ilgili biz destek hizmeti veremiyoruz. Cihazınız ile ilgili her türlü yazılımsal ve donanımsal sorunlarınız veya talepleriniz ile ilgili olarak Sentim Bilişim’in 0850 209 40 40 numaralı telefonu aramanız veya modemdestek@sitetelekom.com.tr e-mail adreslerinden teknik destek ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Cihaz yazılımı hakkında bilgi sahibi değiliz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

• Binbaşı
      1288 Mesaj
      quote:

Orijinalden alıntı: TP-Link Türkiye

volkantipi Merhaba,

TD854W, TD864W ve TD-W9970v3 model numaralı modem router’lar Türk Telekom’a Sentim Bilişim firması tarafından kampanya dahilinde taahhütlü olarak verilmektedir. Bu nedenle bu cihazlar ile ilgili biz destek hizmeti veremiyoruz. Cihazınız ile ilgili her türlü yazılımsal ve donanımsal sorunlarınız veya talepleriniz ile ilgili olarak Sentim Bilişim’in 0850 209 40 40 numaralı telefonu aramanız veya modemdestek@sitetelekom.com.tr e-mail adreslerinden teknik destek ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Cihaz yazılımı hakkında bilgi sahibi değiliz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
      Bana bu numara verildi. Onlarda biz birşey yapamıyoruz. Telekom bakması lazım dendi.
      |
      |

Reklamlar
SEO
paykasa
paykasa
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.