Şimdi Ara

Tp-Link TD-W8960N 4-PORT 300M Hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
9.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Sıkıntı yaşayan var mı? Ben de almayı planlıyorum. Aynı marka TL-WN722N wireless adaptör ile kullanmayı planlıyorum.
  • Tp-Link TD-W8960N ürünü g/b adaptörleriyle kullanabilirmiyim?
  • Evet kullanabilirsiniz
  • Tp-Link TD-W8960N modemim var 1 yıldan fazla oldu alalı neredeyse hiç kullanmadım ttnet adsl mi iptal ettirip uydunete geçtim uydunet için netmasterin tek portlu cx150 model kablonet modemi var. Bu modem ile birlikte kablosuz olarak kullanmak için tp-link 8960 ımı kullanmak istiyorum bu cihaz bunun için uygun mu ya da ayalanabilir mi? Yapılabiliyorsa nasıl olacak?
  • Bu modemi kablosuz access point olarak kullanabiliyor muyuz arkadaşlar?
  • Bu modemi bende yeni aldım ama dvr cihazıma explorerden giremiyorum nasıl giricem bana yardımcı olurmusunuz ?
  • Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama W8960N modelini alıp kullananlar, sinyal yayma mesafesi (modemle bilgisayar arasında kaç duvar olduğu falan) ve bağlantı kopma durumları hakkında deneyimlerini paylaşabilir mi?
  • Yaklaşık 8 yıl Linksys wg160n kullandım. Son zamanlarımda ısı kaynaklı bir çok arza yaptım gerekli parçaları değiştirerek idare ettim. Ancak son arzası sonrası bıktım ve bu modemi aldım. Bu modemin çekim mesafesi linksys in antensiz modeminden çok ama çol kötü. 2 perde duvar sonrası 1-2 kademeye düşüyor. Diğer modem ile genelde tam güç alıyordum. Birde içerisinde bulunan wifi açıp kapama saatlerini belirleyen kısım var. Çok sağlıksız çalışıyor. Kalite istiyorsan tercih etme. Bilsem bu modemi almazdım. Resmen attan inip eşeğe bindim. İyi tarafı ise ısınmıyor. Senin için önemli mi bilmem ama menü Türkçe. Birde yeni yazılımı oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler dmz açmak için dmz adresine pc nin ip adresinimi yazıyoruz.Birde sabit ip mi atamamız lazım pc ye?
  • arkadaşlar bu modem şu an KİPA da indirimli.. sadece 79.90 dan satılıyor.. en iyi fiyat. almak isteyen acele etsin..
  • Kipadan bende indirimli aldım pişmanım param boşa gitti 2 senedir airtes kullanıyorum hiç kopma falan olmazdı bu modemde internet belkide 30 kez gidip geliyor wifi zayıf oda kopuyor bazen hiç bağlanmıyor bu şekilde birçok şikayet var internettede aman uzak durun benim düştüğüm duruma düşmeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.