Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

TP-LINK M7350 Hakkında

1
Cevap
0
Favori
72
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> TP-LINK M7350 Hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    • Uzaklaştırılmış 6 gün cezanın, 5 gün 9 saat 56 dakika kadarı kaldı.
      05 Temmuz 2018 18:23:38 Konu Sahibi
      Selamlar.

Turkcell'in vınn kampanyasından yararlanıyorum, bu doğrultuda Turkcell'in kendi vınn cihazını kullanıyorum fakat artık yeni bir vınn cihazı almak istiyorum. Çünki mevcut cihaz ısınıyor, kendini kapatıyor vs. derken sıkıntılı biraz.

İnternette araştırdım, tplink'in m7350 cihazını buldum fakat kullananmış olanlardan bilgi bulamadım. Şuanda fiyatı 474 tl, almaya değer mi? Yani hali hazırda ki Turkcell modeminden daha iyi sinyal gücü/bağlantı hızına ulaşabilirmiyim?

Açıkcası çok çok bir fark beklemiyorum, daha stabil bir bağlantı sağlasa yeterli benim için.

Fikirlerinizi bekliyorum.

|
      |

• Teğmen
      115 Mesaj
      09 Temmuz 2018 09:37:41
      ben kullanıyorum vallahi bir zararını görmedim direk sim kart takıp kullanabiliyorsun. hatta şöyle diyim benim pilimin ömrü bitmişti aradım tplingi bana ücretsiz pil gönderdiler fiyat seni zorlamassa tercih edilir.
      |
      |

Anakart: MSI 970 Gaming | İşlemci: AMD FX8 9590 | İşlemci soğutucu: Cooler Master Seidon 120V | Ekran Kartı: ASUS GTX970 ROG STRIX DirectCU II O.C 4GB GDDR5 256 Bit DX12 | Ram: GSkill RipjawsX 16GB (2x8GB) DDR3 2133Mhz CL10 | SSD: Kingston HyperX Fury 120GB | HDD: WD DC Blue 500GB | Kasa ve Güç Kaynağı: Xigmatek Talon Black Edition Vector 80 Plus 750W | Monitör: ASUS 27" VS278H Full HD LED | Kulaklık: Logitech G430 | Klavye: Logitech G510s | Mouse: Logitech G502 Proteus Core | Mouse Pad: Logitech G240
Reklamlar
nice türkiye
Paykasa
paykasa
paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.