Şimdi Ara

TP-Link Archer VR900 V1 Isınma Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar zamanında oldukça uygun bir fiyata almıştım bu cihazı. Şimdilerde fiyatlar uçmuş maalesef.

Öncelikle kullandığım cihaz oldukça fazla ısınıyor ama mesela TP-Link Archer VR400 olan modelinde böyle bir ısınma sorunu yok.

Cihazın fazla ısınmasını engellemek için usb fan kullanıyorum.

Bu ısınmadan dolayı bazen cihaza wifi üzerinden bağlanamıyorum hatta kabloluda bile bağlanamadığım zamanlar oluyor. Örneğin Android destekli Sony televizyonumdan cihaza kablolu ve kablosuz bağlantı yapabiliyorum ama bazen ne kablolu nede kablosuz bağlantı yapamıyorum. Modemi kapatıp açınca sorun düzeliyor.

Benim gibi ısınma sorunu yaşayan arkadaşlar var mı acaba ve bu konuda bir çözüm üretebilmiş olan var mı acaba?

Açıkçası yeni bir cihaza çok fazla bir para bayılmakta istemiyorum.

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savetheplanet -- 27 Eylül 2018; 11:15:44 >

• Merhabalar ;

Konu ile ilgili olarak dilerseniz ürünü servisimize alarak ısınma sorunu için kontrollerini sağlayabiliriz. PM yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

Saygılarımızla
  • quote:

Orijinalden alıntı: TP-Link Türkiye

Merhabalar ;

Konu ile ilgili olarak dilerseniz ürünü servisimize alarak ısınma sorunu için kontrollerini sağlayabiliriz. PM yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

Saygılarımızla
    Merhaba 20 gün önce archer serisi vr400 ac1200 modem aldım. Sanırım aşırı ısınmadan kaynaklı wifi de kopma biraz ilerki seviyede ise bağlantı kopması ve bir daha gelememesi şeklinde bir sorunum var. Eğer modemi açıp kapamaz isem bağlantım gelmiyor. Günde 2-3 sefer bu problemi yaşadıktan sonra eski modemi geri döndüm sorunlar ortadan kalktı. Bu modem hakkında ne yapabiliriz? Telefon ile teknik servisi arayıp ulaşmaya çalışıyorum ancak 15-20 dk beklememe rağmen maalesef açan yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceann Capall

Merhaba 20 gün önce archer serisi vr400 ac1200 modem aldım. Sanırım aşırı ısınmadan kaynaklı wifi de kopma biraz ilerki seviyede ise bağlantı kopması ve bir daha gelememesi şeklinde bir sorunum var. Eğer modemi açıp kapamaz isem bağlantım gelmiyor. Günde 2-3 sefer bu problemi yaşadıktan sonra eski modemi geri döndüm sorunlar ortadan kalktı. Bu modem hakkında ne yapabiliriz? Telefon ile teknik servisi arayıp ulaşmaya çalışıyorum ancak 15-20 dk beklememe rağmen maalesef açan yok.

Alıntıları Göster
    Aynı sorunu archer vr400 ac1200 v2de yaşıyorum v1de kullandım garantiden değişti böyle bir sorun yoktu QOS açtığımda makine kendinden geçiyor ping desen Allaha emanet.

• Boragungoren kullanıcısına yanıt
    Bir daha sanırım tp link markasını tercih etmem 3 gündür 0850 numarasına bakan yok ilgilenen yok anlamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.