Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

TP-Link Archer VR900 V1 Isınma Sorunu

1
Cevap
0
Favori
195
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Modem >> TP-Link Archer VR900 V1 Isınma Sorunu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      167 Mesaj
      27 Eylül 2018 11:12:47 Konu Sahibi
      Merhaba arkadaşlar zamanında oldukça uygun bir fiyata almıştım bu cihazı. Şimdilerde fiyatlar uçmuş maalesef.

Öncelikle kullandığım cihaz oldukça fazla ısınıyor ama mesela TP-Link Archer VR400 olan modelinde böyle bir ısınma sorunu yok.

Cihazın fazla ısınmasını engellemek için usb fan kullanıyorum.

Bu ısınmadan dolayı bazen cihaza wifi üzerinden bağlanamıyorum hatta kabloluda bile bağlanamadığım zamanlar oluyor. Örneğin Android destekli Sony televizyonumdan cihaza kablolu ve kablosuz bağlantı yapabiliyorum ama bazen ne kablolu nede kablosuz bağlantı yapamıyorum. Modemi kapatıp açınca sorun düzeliyor.

Benim gibi ısınma sorunu yaşayan arkadaşlar var mı acaba ve bu konuda bir çözüm üretebilmiş olan var mı acaba?

Açıkçası yeni bir cihaza çok fazla bir para bayılmakta istemiyorum.

Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savetheplanet -- 27 Eylül 2018; 11:15:44 >

|
      |

• Yarbay
      3489 Mesaj
      01 Ekim 2018 14:02:50
      Merhabalar ;

Konu ile ilgili olarak dilerseniz ürünü servisimize alarak ısınma sorunu için kontrollerini sağlayabiliriz. PM yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

Saygılarımızla
      |
      |

Reklamlar
SEO
paykasa
paykasa
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.