Şimdi Ara

Toyotası olan Bunu Okusun !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mahkemeaçacağımdan dolayı buradaki yazılar kaldırılmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pozx -- 26 Nisan 2013; 11:24:00 >

• Up...
  • Eline sağlık . Bir Toyota kullanıcısı olarak bu hak arama ve insanları uyarma çabanı destekliyorum...Saygılarımla..
  • baştan sona kadar gözümü kırpmadan okudum size mücadelenizde başarılar ama merak ettigim TSB yi nerden buldunuz gerçekten? redhackten flan akrabamı var
  • Sonuç tam olarak nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • galiba size yasal hakkınızı arayın diyen yine toyota servisi olmuş galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrik ederim,
    Araçlara o kadar para veriyoruz biz kullanıcılara verdikleri değere bak.
    Takipteyim, lütfen silmeyin......
    Mağdurlara bir kapı aralığı olur umarım.....
  • Bizimde 2004 yaris (1,0 M/M olanı) 50 bin km de (ilk sahibi ve az kullanıldığı için araç km düşük), arıza verdi, arızası araç vitesde giderken kendini N boşa alması. Mecbur servise verdik çıkan fatura 3,000 TL . Ya aracı takasa 11-12 bin tl alıyorlar yani aracın 4/1 değerinde parça faturası çıkardılar.

Anlaşılan toyotaya fazla ilgi ve alaka gösterildi.
  • takip..
  • Benim toyota 190 torkluk üretilenlerin sonuncularından. 2008 sonunda trafiğe çıkan 2009 modellerinden.Ben bir problem yaşamadım motorla ilgili. Demekki kıl payı yırtmışız bunlardan.
  • Mücadelenizden dolayı tebrik ediyorum. Genelde başına böyle bişey gelen, aracı satışa çıkarıp bilinçsiz bir vatandaşın başını yakar. Keşke herkes sizin gibi davranabilse. Bende 2009 dizel auris almayı planlıyordum, okuyunca içime kurt düştü açıkçası. Bilgilendirme için teşekkürler.
  • japon araçları seviyorum ve kullanıyorum. bu yazıyı okuduktan sonra kesinlikle toyota almama kararı verdim.
    sizide haklı mücadelenizden dolayı kutluyorum. bilinçli insanlar her zaman taktiri hakediyor.
    bizim türkler japon markalardan toyota ve hondayı, almanlardan vw. grubunu fazla ilgiyle şımattılar.
  • bu duruma rağmen yeni auris peynir ekmek gibi satıyor !
  • Demekki henüz hedeflenen kitleye ulaşmamış bu bilgiler.

Birde şöyle bir şey var, "yağ yaksa ne olacak, 10.000 km de 3 litrede ben koyarım olur biter, 3 yıl kullanıp satarım " diyen o kadar çok insan var ki anlatamam !
    Bu mantığı kafasında barındıran insana hertürlü ayıplı malı satabilirsiniz, bu tip insanlar düşüncesiz ve ondan sonra bu aracı alacak kişiyi zerre kadar düşünmeyen kişilerdir.
    ama atladıkları bir husus var, bir gün aynı o kafada birinden gider ayıplı bir mal . alırlar ve o ayıplı mal bu sefer kendi ellerinde patlar.

Aracında sorun olan varsa, eline geleni ardına komasın hakkını savunsun, japonlarda görsün türkiyede ayıplı mal satamayacağını, unutmayın bu ayıplı araç satışı sadece bir başlangıç ve bu şekilde kabul ettiğimiz sürece türkiyeye duyarsız insanlar yüzünden ayıplı mal yığarlar !

Herkesi duyarlı olmaya davet ediyorum tekrar.

Saygılar

• Arkadaşlar Auris, Yaris, Corolla hala satıyor olmasının nedeni insanların bu sorunu henüz duymamış olmalarından kesinlikle. Arkadaşlar hukuki aşamaları başlatan ve devam eden arkadaşlar lütfen bu süreçleri bizimle paylaşsınlar. Ben henüz yağ eksiltme problemini kanıtlama ve kayıt altına alma aşamasındayım. Şüphelerim ve tedirginliğim hat safhada. Aldığım araç kredim bitince bana 75.000 tl ye mal olacak ve ayıplı mal almış olacağım. Forumda bu konuyu okuduğumdan beri geceleri gözüme uyku girmiyor. lütfen sayfayı güncel tutmaya gayret gösterelim.
  • Toyota dizel yağ yakma problemi mağdurlarını facebookta bir grup açarak toplamaya çalışıyoruz.

Bakalım ne kadar mağdur insan varmış görelim... mağdur olan herkesi buraya bekliyoruz, mahkeme süreçlerini burada tartışıyor olacağız.

https://www.facebook.com/groups/245258425620865/

Saygılar
  • yaa bunu okuyunca tedirgin oldum bende toyata auris alıyorum 1.6 benzinli elegant modeli 2010 model bu araçlarda da aynı sorunlar olur mu acaba almamı tavsiye edermisiniz 2. el alacağım 67 bin km de
  • quote:

Orijinalden alıntı: enhesa

yaa bunu okuyunca tedirgin oldum bende toyata auris alıyorum 1.6 benzinli elegant modeli 2010 model bu araçlarda da aynı sorunlar olur mu acaba almamı tavsiye edermisiniz 2. el alacağım 67 bin km de

bu problem DİZEL araçlarda, alacağınız araçta böyle bir problem yoktur
  • Dizel araçlarda var diye biliyoruz ancak toyota bu belli olmaz :)
  • Örnek mücadelenden dolayı kutlarım.
    Benim aracım da 2011 Corolla d4d ve bu sorunu hiç yaşamadım. Motor ve seri aynıysa benimkinde niye sorun çıkmadı.
    Kafam iyice karıştı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.