Şimdi Ara

toyota yaris eski kasa-yeni kasa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam...toyota yaris e merakım var ve belki seneye alacağım ancak...piyasada eski ve yeni kasa olmak üzere 2 tip ve birçok motor seçeneği var..
    2006 eski kasa 15-16 bin ytl iken
    2006 yeni kasa 20 binden başlıyor..

aradaki bu fiyat farkı sizce normalmi?...eski ve yeni kasa arasında ne tür farklar var?hem donanım hemde performans bakımından...kullananlar yada bilgisi olanlar varsa yazsın lütfen

• [Deleted by Admins]
  • eski kasa iç mekanı daha kaliteli diyorsunuz .. her iki aracıda test etme şansınız oldumu?
  • yeni kasanın iç mekanı daha güzel ve motoru görece biraz daha performanslı. eski kasanın debriyaj ve vitesi şehir içinde işkence oluyordu. yenisini bilmiyorum. 1000cc almayı sakın düşünmeyin hem nerdeyse 1300cc kadar yakıyor hem de çok zorlanıyor, yokuşlarda ecel terleri döktürüyor. 1000cc ve 1300cc nin vergileri de aynı.
  • evet yorumlardada 1000 motor almanın mantıklı olmadığı yazıyordu...1300 motor alacağım kesinleşti..
    ama kasa konusunda hala tereddütlerim var... bide mesela istanbul gibi büyük şehirlerde araç çalınma durumu çok oluyor..
    yeni kasa yarislerde anahtarsız çalıştırma filan diyor ama ben internette anahtarsız çalıştırmalı yaris bulamadım yad agörmedim...

yeni kasalarda anahtarsız çalıştırma özelliği varmı yokmu?
    bide bu anahtarsız çalıştırma olayı çalınmaya karşı dahamı güvenlidir..yoksa eski sistem dahamı iyi?
  • arkadaslar aranızda yeni kasa yaris kullanan varsa irtibata geçelim lütfen....bi mesaj yazarsanız memnun olurum
  • 23000 TL ye 2006 model dizel triptronik (manuel+otomatik) vites SOL SPECIAL 1.4 toyota yaris nasil arkadaslar? fiyati nasil buldunuz? kaça alınıp satılıyor? 40.000 kilometrede..

anahtarsiz calistirma mevcut..
  • anahtarsız çalıştırmanın çok fazla bir faydası yok biradaha elektronik donanım daha fazla arıza riski demek. eski kasaysa al derim yeniler çok kalitesiz görnümlü plastik ile kaplı-içi- ama ben gösterge tablosu konsolun ortasında olan araçları bir türlü sevemedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.