Şimdi Ara

Toyota Corolla'nın 2022 modelinde bazı özellikler yenilendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toyota Corolla'nın 2022 modelinde bazı özellikler yenilendi

Toyota Corolla, 2022 yılına bazı ufak yeniliklerle giriyor. Yeni model yılında da Vision, Dream, Flame, Flame X-Pack ve Passion X-Pack versiyonlarıyla Türkiye yollarına çıkmaya hazırlanıyor.

Corolla'nın yeni model yılında X-Pack versiyonları için yeni tasarıma sahip 17 inç alüminyum jant seçenekleri bulunuyor. Corolla Sedan'ın Flame ve Flame X-Pack paketlerinde ambiyans aydınlatma özelliği öne çıkıyor.

Ayrıca Bkz.Peugeot, Citroen ve Opel'den bir indirim daha geldi

Flame, Flame X-Pack ve Passion X-Pack versiyonlarında Akıllı Giriş ve Çalıştırma özelliğine ek güvenlik geliştirmeleri gelirken, tüm versiyonlarda kullanışlılığı artıracak yeni nesil USB-C tipi girişlere yer veriliyor.

Corolla Sedan'ın yeni renk seçenekleri arasında galaksi beyazı ve parlak gümüş gri renkleri de tercih edilebilecek.

Toyota Corolla Sedan güncel fiyat listesi şöyle:

Toyota Corolla Sedan fiyat listesi
    Versiyon Fiyat
    1.5 Vision 350.550 TL
    1.5 Vision Multidrive S 365.500 TL
    1.5 Dream 383.900 TL
    1.5 Dream Multidrive S 395.100 TL
    1.5 Flame 406.650 TL
    1.5 Flame Multidrive S 421.600 TL
    1.5 Flame X-Pack Multidrive S 444.450 TL
    1.5 Passion X-Pack Multidrive S 495.450 TL

Toyota Corolla Sedan Hybrid fiyat listesi
    Versiyon Fiyat
    Hybrid Dream e-CVT 459.250 TL
    Hybrid Flame e-CVT 464.400 TL
    Hybrid Flame X-Pack e-CVT 477.600 TL
    Hybrid Passion X-Pack e-CVT 518.700 TL

• ben toyota bayisi olsam bu araca yalıtım paketi satarım. bu aracın en çok ihtiyaç duyduğu şey ses yalıtımı.

geriye kalan eksiklikleri idare edilebilir seviyede. fakat yalıtım konusunda nasıl bu kadar kötü olup, bu kadar istikrarlı oluyorlar anlamış değilim.

2006 corolladan 2019 yeni kasa corollaya geçtik, 2006 nın yalıtımı daha iyiydi.

bir marka bu kadar basit bir konuda geriye gitmeyi kendine nasıl yediriyor ben anlamıyorum.

• Ambiyans aydınlatma bir arabanın olmazsa olmazıdır. Şerit takip olmasın, geri görüş olmasın, abs olmasın ama ambiyans aydınlatma olsun.

Bunu haber diye veren donanımhaber ekibini ve bunu “yenilik” diye tanıtan toyota’yı tebrik ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akenatons -- 26 Aralık 2021; 0:0:42 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • En iyi C sedan, rüya gibi araba, keşke 200 km kadar ıskalayıp batıda dünyaya gelseydikte bizde alabilseydik.

• Ambiyans baya hava katıyor yanlız arabaya eskiden çin kranesi gibi gelirdi şuan hoşuma gidiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reklamlar.

• Anasını sattığımın arabası bari 200 düzeylerinde olsa da en boşunu alma hayali kurardık belki

• napolyon94 kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen bulunduğun ülkenin yazım kurallarını da öğrenmiş olurdun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykurtulus -- 26 Aralık 2021; 21:5:30 >
  • yıl oluyur 2022 toyota hala kullanıyor atmosferik motor. toyota dan hiçbir halt olmaz bu kafayla.

• ykurtulus kullanıcısına yanıt
    “kurallarını”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akenatons -- 26 Aralık 2021; 2:22:4 >
  • Mr.Chesterfield kullanıcısına yanıt

2 sene önce vision otomatik 106 bin liraydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MHEC kullanıcısına yanıt

Dur hocam yarama tuz basma.Yani valla bak alayım en dolusunu her şey olsun değil derdim.2015 life paketi var bende şuan da,o bile o kadar tatmin ediyor ki ama bu yeni spor kasa acayip hoşuma gidiyor ama işte hayal sadece bu fiyatlar..

• akenatons kullanıcısına yanıt
    Birde jant var yenilik diye sunulan. İzalasyon yapsalar araca keşke bildiğin motorda gidiyorsun yol sesinin tamamı araçta. Birde elektrik motorunun sesi ayrı bir seviye.

• haarika araba , koltuklarını öne arkaya yatırmak için kullanılan anahtarı açınca zort diye öne arkaya gidiyor tırık tırkk diye , çok kaliteli tam japon örneği , koltukları bir punto kadar bile rahat değil , kamburu çıkar 1 2 saat arabada geçirenin , gt seviyesinde direksiyon var sanırım 1.65 boyu için nerdeyse diz mesafesi . aynı şekilde keza arka baş mesafesi haarika , bir punto nun tavan mesafesi kadar yok , ee geriye ne kaldı bir de yokuşlarda tabanı vuran bir dizayn . helal olsun ilk incelememde vaz geçtim bu parayı bu arabaya verene helal olsun . param olsa üstüne 100 daha eklerim adam gibi civic alıp gerçek japon kalitesini hissederim . rav dahil hiç bir modelini beğenmedim . uzun boylulara göre kesinlikle değil .

• Corolla olsun isterdim ama sanırım başka bir araba ile takılma ihtimalim var ileride.

En iyi C sedan Toyota Corolla'nın 2022 modelinde bazı özellikler yenilendi 

• Ambiyans aydınlatma artık olmazsa olmaz. Evlerde tavanda, koridorda, mutfakta tezgah üstü, yatak odasında kırmızı filan. Philips tv varsa zaten default. Toyota Corolla'nın 2022 modelinde bazı özellikler yenilendi 

• Multimedya'yı tamamen değiştirmeliler bence.

• aman ne özellikmiş.

Corolla'dan başka araca binmediyseniz evet en iyi C sedan olabilir Toyota Corolla'nın 2022 modelinde bazı özellikler yenilendi 

• ben toyota bayisi olsam bu araca yalıtım paketi satarım. bu aracın en çok ihtiyaç duyduğu şey ses yalıtımı.

geriye kalan eksiklikleri idare edilebilir seviyede. fakat yalıtım konusunda nasıl bu kadar kötü olup, bu kadar istikrarlı oluyorlar anlamış değilim.

2006 corolladan 2019 yeni kasa corollaya geçtik, 2006 nın yalıtımı daha iyiydi.

bir marka bu kadar basit bir konuda geriye gitmeyi kendine nasıl yediriyor ben anlamıyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.