Şimdi Ara

TOYOTA COROLLA (2013-2019) ve (2019-) ANA KONU TEMEL BİLGİLER İLK SAYFADA (911. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
35.050
Cevap
331
Favori
2.218.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 909910911912913
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende senin bircok ozelligi toyotadan beklemene saşiriyorum, o yok bu yok degil derdimiz hocam, eczmelin dedigi gibi vergi be yakit. Onlar bu kadar yuksek olmaSa arabada neler olur, araca ayna kapatma modulu ile cam kaldirma isiklandirmasi eklemisler fiyatlara 500tl koymuslar zaten yeni uretimlerde. Yaptiklari en ufak şeyi fiyata koyuyorlar oda kac kati vergisiyle geliyor bizlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abd_src -- 24 Temmuz 2015; 23:37:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu gün datça palamutbüküne gittim yollar berbat aracımı okadar çok seviyorumki denizliden kale muğla yalu kötü diye aydın üzerinden muğlaya geçtim 50 km yol uzatma pahasına ama yine datçada uyduruk yollara kaldım bu kadar işlek turizm yerinin yolu bu ülkede neden böyle

• beyler ön cam için güneşlik alacam corollaya ama en:115 boy:85 olarak ölçtüm. Bu boylarda bi güneşlik bulamadım internette sizlerin tavsiye ettigi ve kullandııg bi güneşlik var mıdır.
  • Bu liste Toyota'nın satış listesi, ancak bayiden iceri girip selam verdiğiniz anda hooop 3000 indiriyorlar fiyatı, gerisi sizin pazarlîk becerinize kalmış. Saygılar

• Eliftuning bagaj havuzu 60tl
    Omsa line kapı eşiği 54tl
    S dizayn cam altı krom çıta 83 tl
    Hepsinden memnun kaldım.Dusunenlere tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: dekstra

Arkadaşlar bu gün datça palamutbüküne gittim yollar berbat aracımı okadar çok seviyorumki denizliden kale muğla yalu kötü diye aydın üzerinden muğlaya geçtim 50 km yol uzatma pahasına ama yine datçada uyduruk yollara kaldım bu kadar işlek turizm yerinin yolu bu ülkede neden böyle

O gittin yol D400 karayolu datcadan başlar tüm sahili dolaşarak Antalya, Mersin Antep Urfa istikametinde habur sınır kapısına kadar gider. Mersin Antalya arası öyle bozuk yerleri vardıki otobüsler dönerken virajı arka tarafı sürterdi.tırların 45 dakikada ileri geri yapa yapa 1 viraj döndüğünü bilirim. Şimdi gördüğün hali düzeltilmiş hali. Millet eskiyi bildiği için şimdi yolda viraj var bile demiyor. Daha güzeli yapılamaz mı Karadeniz sahil yolu yapılıyorsa Akdeniz sahil yolu niye yapılmasın. Amma yapmazlar hep çevreciler izin vermez hemde iktidar kendine oy vermeyen memlekete o yatırımı yapmaz.

İç anadoludaki gibi 3 şerit geliş 3 şerit gidiş yol yapsalar kaç ağaç kesilir o dağlarda bi bilsen kardeşim. Bırak biz bozuk yolda gidelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ecz_mel

Hoşgeldin.Bende amortisör olayına sinir oluyorum.Basit bi şey bagajda kapanabilir olabilir.

Ama her araç da olan özellikleri tek tek toplayıp anca voltran yaparsın.Sinirlenmeye gerek yok.

Ben mesela koreliler ve japonların amerika sevdasına küfür ediyorum.Amerikada kore ve japonlar resmen donanım yarıştırıyorlar.23 bin dolara hyundai c segment araçta bizim 200 bine baktığımız mercedes oyuncaklarından var.

Ben avalon u herhaldr ömrümde göremeyeceğim mesela.

Es kaza prius un amerikan lüks versiyonunu denk getirdim aldım benim deri koltuk sesli komut süspansiyon ki süspansiyonumda bi sıkıntı olduğu halde ağzım açık kalıyor.
    Arkadaşlar arabada almanın fransızın italyanın en kralını avrupalılar, kore ve japonun en lüksünü amerikalı obez coniler alıyor.Biz anca öyle kaput amortisörü davlunbaz vb birbirimizi yiyoruz.

Hayır arkadaş ben de focus a 15 bin dolar vrriyorum amerikalı da.Üstüne ben bir dünya vergi veriyorum ama aldığım motor ve donanım yarım yamalak bi şey.Esas buna takık olmak lazım.

Ben niye arabaya lüks ulaşıyorum.Ben niye en pahalı yakıtı yakmak zorundayıö
    Bu kadar yakıt bize batıyorsa niye elektrikli araç desteklenmiyor.Niye hibrite teşvik vermiyorsun.Ulan 8 9 kuruş arası yakıyorum ver adam gibi teşviği herkes alsın yanında pil sanayisi gelişsin tüp takar gibi ilave pil takalım hibritlere 100 200 km evden şarj edip gezelim.

Daha neler neler

Hocam eğer TURKIYE CUMHURIYETI vatandaşı 8-9 kuruş yakarsa devletin en büyük gelir kalemi gider. Şu anda çok tüketen araç devlet için bal bal :(

• quote:

Orijinalden alıntı: narec

Eliftuning bagaj havuzu 60tl
    Omsa line kapı eşiği 54tl
    S dizayn cam altı krom çıta 83 tl
    Hepsinden memnun kaldım.Dusunenlere tavsiye ederim

Bunları sipariş verip kendin mi uyguladın hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadurak -- 25 Temmuz 2015; 22:07:39 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Güncel kullanıcı yorumları bekliyorum, 1.33 corolla tavsiye eder misiniz? Yakıt verileri gerçekçi olarak nedir? Özellikle çekişi hakkında neler düşünüyorsunuz. 1.33 ile test sürüşü yaptırmıyorlar çünkü. Yorumlarınız çok önemli, şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: S0NADAM

Bayiden aldığım fiyatlar
    1.6 active 61000
    1.6 active multidrives 65500
    1.6 advance 64500
    1.6 advance multidrives 69000

Sadece plastik paspas hediye ediyorlar.

Bu fiyatlardan daha uyguna bulabilir miyim?

Bugun corolla 1.6 advance multidrives icin 68000 fiyat aldim. Trafik sigortasi haric diger masraflar bayiden.

Trafik sigortasi yeni araclarlar icin ne kadar tutuyor?

• karadurak kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam.uygulaması kolay,çift taraflı bant ile yapışıyor

• quote:

Aynen hocam.uygulaması kolay,çift taraflı bant ile yapışıyor

Zamanla çıkma yapar mı bir de nereden aldınız link var mı. Kapı üstü çıkarları pahalıymış hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: ayigucu

Arkadaşlar merhaba,

Güncel kullanıcı yorumları bekliyorum, 1.33 corolla tavsiye eder misiniz? Yakıt verileri gerçekçi olarak nedir? Özellikle çekişi hakkında neler düşünüyorsunuz. 1.33 ile test sürüşü yaptırmıyorlar çünkü. Yorumlarınız çok önemli, şimdiden teşekkürler.

Aynı soruyu bende merak ediyorum birde arkadaşlar son 1 2 ayniçinde 1.33 corollayı kaça aldınız yada bayiler kaca bıraktı sizlere

• quote:

quote:

Bayiden aldığım fiyatlar
    1.6 active 61000
    1.6 active multidrives 65500
    1.6 advance 64500
    1.6 advance multidrives 69000

Sadece plastik paspas hediye ediyorlar.

Bu fiyatlardan daha uyguna bulabilir miyim?

Bugun corolla 1.6 advance multidrives icin 68000 fiyat aldim. Trafik sigortasi haric diger masraflar bayiden.

Trafik sigortasi yeni araclarlar icin ne kadar tutuyor?

Sigorta yaptıran kişinin yaşı mesleği,kaza geçmişi, yaşadığı ilin trafik kazası durumu sigorta ettirdi aracın fiyatı, yaşı vebenzeri birçok değişkene bağlı olarak 200 liradan 2000 liraya kadar tutabilir. Normal bi kullanıcının anadolunun herhangi bir ilçesinde 500 lirayı geçmez.ama istanbulda 1000 liraya kadar duyduğum oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustik61 -- 25 Temmuz 2015; 23:57:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ayigucu

Arkadaşlar merhaba,

neden yaptırmıyorlar?
  • karadurak kullanıcısına yanıt
    Onu zaman gösterecek. Fiyatlar genelde bu şekilde.ust çita ise 150-200tl arası. Cam çıtası ve kapı esiklerini n11 den aldım. Bagaj havuzu eliftuningden.com dan

• quote:

Onu zaman gösterecek. Fiyatlar genelde bu şekilde.ust çita ise 150-200tl arası. Cam çıtası ve kapı esiklerini n11 den aldım. Bagaj havuzu eliftuningden.com dan

Teşekkürler hocam ben de kapı eşiğini sipariş verdim memnun kalırsam cam çitalarını da alırım.

• Arkadaşlararabanın altından orta kısma yakın bir yerden su akıyor çalıştığı vakit geçen farkettim neden olur bu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şöyle bir ilan buldum:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-mayis-uretim-satilik-corolla-1.6-advance-222943852/detay

Açıklamasında;
    "Araç 22 Mayıs'ta trafiğe çıkmıştır. Yeni üretim Corolla olup cam düğmeleri ışığı, 4 cam tek dokunuşla açılıp kapanma özelliği, arka teker davlumbazları, anahtardan kapatıldığında kapanan yan aynalar bulunmaktadır." yazıyor. Resimlerde de görünüyor ışıklı düğmeler

Demek ki çok şikayet gelince eklemişler bunları. Sanırım bize gelecek araçta da bu özellikler olacak, bakalım bir kaç günü kaldı

• mustik61 kullanıcısına yanıt
    Aslında haklısın kardeşim ben virajında değilim ama en azından yoldan zift akmasa iyi olurdu.

• 
Sayfa: önceki 909910911912913
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.