Şimdi Ara

Toyota Corolla 1.6 Terra VV-Tİ Special fikirlerinizi bekliyorum (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
0
Favori
90.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben daha öncede yazmıştım ama cevap veren olmadı toyota corolla 1.6 vvti sol da klima ayarının yanındaki a/c düğmesi ne işe yarıyor
  • arkadaşlar ben toyota corolla 2000 1.6 vvt-i sol a/c yi 17 dediler 16.500 e aldım.siz ce pahalımı rengi beyaz ama çok temiz bir eksi yanı var sadece sürücü hava yastığı var.arabada hiçbir boya ve darbe yada çizik yok.
    bir de 1600e tüp taktırdım sıralı sistem ve de vvti motor olduğu için benzinlede az yakıyordu ama olsun yinede tüp le benzin arasında fark var.arabanın çekişi hiç değişmedi zaten sıralı sistem de performanstan kayıp olmazmış. ben arabama arkalara ve yanlara bir de ön yantarafa airbag(hava yastığı)taktırsam siz ce ne kadar masraf olur.arabayı pahalıyamı almışım ben karabükte oturuyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mekansızkral

arkadaşlar ben daha öncede yazmıştım ama cevap veren olmadı toyota corolla 1.6 vvti sol da klima ayarının yanındaki a/c düğmesi ne işe yarıyor

a/c düğmesi klimayı acıp kapatmanıza yarıyor . yanı kalorıferı actıgınızda a/c dugmesıne basarak klimayı aktıf etmelisinizki sogutma saglasın
  • a/c bilmezsen klımalı araba nasıl alıyorsun hayret....!

• quote:

arkadaşlar ben toyota corolla 2000 1.6 vvt-i sol a/c yi 17 dediler 16.500 e aldım.siz ce pahalımı rengi beyaz ama çok temiz bir eksi yanı var sadece sürücü hava yastığı var.arabada hiçbir boya ve darbe yada çizik yok.
    bir de 1600e tüp taktırdım sıralı sistem ve de vvti motor olduğu için benzinlede az yakıyordu ama olsun yinede tüp le benzin arasında fark var.arabanın çekişi hiç değişmedi zaten sıralı sistem de performanstan kayıp olmazmış. ben arabama arkalara ve yanlara bir de ön yantarafa airbag(hava yastığı)taktırsam siz ce ne kadar masraf olur.arabayı pahalıyamı almışım ben karabükte oturuyorum.

Havayastığı patlayan bir aracın hava yastığı değiştirildiğinde 1500 ytl ye yakın para istendiğini duymuştum. anlayacağınız astarı üzünden pahalı ve nekadar fabrika çıkışı havayastıkları gibi güvenilir olur oda ayrı bir konu.

• arkadaşlar ben yol bilgisayarı varmı yokmu diye bir soru yazmıştım sağolun arabamda yol bilgisayarı olduğunu anladım ama ondan daha önemli bir konu var ben arabamdaki yol bilgisayarını kullanmayı bilmiyorum bunun için herhangi bir site önerirmisiniz bu arada arabamın markası toyota corolla 1.6 vvt-i sol a/c o ruhsattaki a/c yazısının ne anlama geldiğini bilen varmı
    yardımcı olursanız sevinirim

• quote:

arkadaşlar ben yol bilgisayarı varmı yokmu diye bir soru yazmıştım sağolun arabamda yol bilgisayarı olduğunu anladım ama ondan daha önemli bir konu var ben arabamdaki yol bilgisayarını kullanmayı bilmiyorum bunun için herhangi bir site önerirmisiniz bu arada arabamın markası toyota corolla 1.6 vvt-i sol a/c o ruhsattaki a/c yazısının ne anlama geldiğini bilen varmı

a/c klimalı olduğunu belirtiyor.

ayrıca kullanma klavuzu edinmeye bakın yetkili servisten.
  • sadece anlık tüketimi gösteriyor. bide sabit bi sayı çıkıyo 37 -40 km/ 100 lt mi ne böyle sabit duruyo ekranda .başka bir özelliği var mı bilmiyorum bilen arkadaşlar lütfen yardımcı olsun. kullanım kılavuzunda da bişe yazmıyo
  • arkadaşlar ben yol bilgisayarı varmı yokmu diye bir soru yazmıştım sağolun arabamda yol bilgisayarı olduğunu anladım ama ondan daha önemli bir konu var ben arabamdaki yol bilgisayarını kullanmayı bilmiyorum bunun için herhangi bir site önerirmisiniz bu arada arabamın markası toyota corolla 1.6 vvt-i sol a/c o ruhsattaki a/c yazısının ne anlama geldiğini bilen varmı
  • Sanırım yol bilgisayarı ile ilgili bazı problemler var.

Toyota Corolla 1.6 Terra VV-Tİ Special fikirlerinizi bekliyorum

• klima oldunu sanıyorum ama tam emin değilim abicim
  • aynı araçtan bende de var fiyatı çok uygun almışsın bence tüp de taktırabilirsin ben taktırdım 1300 ytlye sıralı sistem çok memnum şehir içinde hızlı kullanırsan 180 kuruş yakıyor sen hesap et abicim uzun yolda ise 125kuruş yaktı çok memnunum araçtan ha dersen eski kasalarına göre ataklıktda ona göre biraz ağır buda kasadan kaynaklandını düşünüyorum konfor olarak parasına göre gerçekten mükkemmel bi araç fiyat konusunda korkma araban gerçekten temisse 17 rahat eder bende 2001 special 1.6 16 walve aracımdan memnum inşallah sende memnun kalırsın kafana takma aracının fiyatı güzel uygun almışsın allah kaza bela vermesin yeter
  • quote:

arkadaşlar ben toyota corolla 2000 1.6 vvt-i sol a/c yi 17 dediler 16.500 e aldım.siz ce pahalımı rengi beyaz ama çok temiz bir eksi yanı var sadece sürücü hava yastığı var.arabada hiçbir boya ve darbe yada çizik yok.

aracın fiyatı normal araç temisse kafana takma bende de var aynısı ne kadar yakıyo km başına şehir içi şehir dışı bende yeni tüp taktırdım ne yaktını merak ediyorum

• arkadaşlar aslında ben mekansızkral ismiyle kayıtlıydım fakat şifremi doğru girdiğim halde forum açılmadı ben de kral 2000 adıyla yeni bir üyelik açtım şimdi sizlere bir sorum olacak benim aracım toyota corolla 1.6 vvti sol 2000 model sorum şu el freninin yanında far yükseklik ayarı var ayar 0 dayken mi yüksekte 5 teykenmi bir de normal olarak ayarın kaçta durması gerekir. birde benim aracım sol modeli bunlarda abs standart diye biliyordum ama aracı alırken galeri sahibi abs e diğer sistemleri yok dedi. bununla ilgili bilgi verirseniz çok sevinirim bir de kullanma klavuzum yok bununla ilgili herhangi bir site biliyorsanız lütfen gönderin teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral 2000 -- 5 Ekim 2008; 15:01:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kral 2000

arkadaşlar aslında ben mekansızkral ismiyle kayıtlıydım fakat şifremi doğru girdiğim halde forum açılmadı ben de kral 2000 adıyla yeni bir üyelik açtım şimdi sizlere bir sorum olacak benim aracım toyota corolla 1.6 vvti sol 2000 model sorum şu el freninin yanında far yükseklik ayarı var ayar 0 dayken mi yüksekte 5 teykenmi bir de normal olarak ayarın kaçta durması gerekir. birde benim aracım sol modeli bunlarda abs standart diye biliyordum ama aracı alırken galeri sahibi abs e diğer sistemleri yok dedi. bununla ilgili bilgi verirseniz çok sevinirim bir de kullanma klavuzum yok bununla ilgili herhangi bir site biliyorsanız lütfen gönderin teşekkürler

far ayarı 0'da iken en yüksek konumdadır. Ben 0 veya 1'de tutuyorum duruma göre.
    ABS normalde standart değildi bildiğim kadarıyla, ama sol donanımlarında olması lazım.
    aracın kontağını çevridiğinizde ABS ışığı yanar zaten, eğer varsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exposure -- 6 Ekim 2008; 10:00:11 >

• quote:

Orjinalden alıntı: exposure

quote:

arkadaşlar aslında ben mekansızkral ismiyle kayıtlıydım fakat şifremi doğru girdiğim halde forum açılmadı ben de kral 2000 adıyla yeni bir üyelik açtım şimdi sizlere bir sorum olacak benim aracım toyota corolla 1.6 vvti sol 2000 model sorum şu el freninin yanında far yükseklik ayarı var ayar 0 dayken mi yüksekte 5 teykenmi bir de normal olarak ayarın kaçta durması gerekir. birde benim aracım sol modeli bunlarda abs standart diye biliyordum ama aracı alırken galeri sahibi abs e diğer sistemleri yok dedi. bununla ilgili bilgi verirseniz çok sevinirim bir de kullanma klavuzum yok bununla ilgili herhangi bir site biliyorsanız lütfen gönderin teşekkürler

far ayarı 0'da iken en yüksek konumdadır. Ben 0 veya 1'de tutuyorum duruma göre.
    ABS normalde standart değildi bildiğim kadarıyla, ama sol donanımlarında olması lazım.
    aracın kontağını çevridiğinizde ABS ışığı yanar zaten, eğer varsa.

teşekkür ederimde abs ışığı hangisi vede başka fren sistemii varmı

• hayır öyle değil, gösterge tablosunda yanacak ışık, kontağı çevirince. ABS genelde EBD ile birlikte vardır, bu araçlarda ABS+EBD'dir.
  • quote:

hayır öyle değil, gösterge tablosunda yanacak ışık, kontağı çevirince. ABS genelde EBD ile birlikte vardır, bu araçlarda ABS+EBD'dir.

ben hala anlamadım neyse bir de şunu soruyum direksiyonun sol tarafında dönen bir düğme var ampül resmi var.o ne işe yarıyor arabam toyota corolla 1.6 vvti sol 2000
  • göstergelerin aydınlatmasını arttırıp alçaltmaya yarıyor.
  • quote:

quote:

hayır öyle değil, gösterge tablosunda yanacak ışık, kontağı çevirince. ABS genelde EBD ile birlikte vardır, bu araçlarda ABS+EBD'dir.

ben hala anlamadım neyse bir de şunu soruyum direksiyonun sol tarafında dönen bir düğme var ampül resmi var.o ne işe yarıyor arabam toyota corolla 1.6 vvti sol 2000

anlaşılmayan nedir? aracın kontağını çevirdiğinizde gösterge tablosunda motor ikaz ışıkları (yağ basıncı vs) yanıyodur muhtelmen(!), onların arasında bir de sarı renkli ABS ışığı olacak.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.