Şimdi Ara

Toyota Corolla 1.6 Terra VV-Tİ Special fikirlerinizi bekliyorum (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
177
Cevap
0
Favori
90.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: exposure

quote:

Orjinalden alıntı: kral 2000

quote:

Orjinalden alıntı: exposure

hayır öyle değil, gösterge tablosunda yanacak ışık, kontağı çevirince. ABS genelde EBD ile birlikte vardır, bu araçlarda ABS+EBD'dir.

ben hala anlamadım neyse bir de şunu soruyum direksiyonun sol tarafında dönen bir düğme var ampül resmi var.o ne işe yarıyor arabam toyota corolla 1.6 vvti sol 2000

anlaşılmayan nedir? aracın kontağını çevirdiğinizde gösterge tablosunda motor ikaz ışıkları (yağ basıncı vs) yanıyodur muhtelmen(!), onların arasında bir de sarı renkli ABS ışığı olacak.

teşekkür ederim ama anlamadığım nokta şu o ikaz lambasının üzerinde herhengi bir resim yada değişik bir işaret var mı

• benim arabamda resimdeki yerde yani sis farının yanındaki sağ taraftaki korumalık gibi şey yok. taktırsam sizce ne kadar tutar

Toyota Corolla 1.6 Terra VV-Tİ Special fikirlerinizi bekliyorum
  • arkadaşlar arabamda
    sis farının yanındaki yerde ki korumalık gibi şey yok.sizce taktırsam ne kadar tutar.
  • altı yere yakın diye yeni aldığımız arabayı babam satıyor çok üzgünüm corolla 2000 1.6 vti sol modeliydi aracımız
  • onu satıp ne almayı düşünüyor ki?
    sizin orası çok mu engebeli??
  • bizim araba da corolla 1,6 sol araba çalıştırıldığında abs ışığı bizmkinde de yanmıyo acaba abs yok mu ? alırken var demişlerdi ama çalıştırınca yanmıyo o ışık. acaba arıza mı var diyecem ama arıza oluncada sürekli yanar diye biliyorum. lambası bozulmuş olabilirmi sizce ?

Test ve Teknik Veriler

STANDART DONANIM
    Corolla 1.6 Sol´ün standart donanım listesinde sürücü havayastığı, ABS+EBD, yol bilgisayarı, elektrik kumandalı dört cam, immobilizer, kaza anında katlanabilen direksiyon mili ve pedallar, motor devrine duyarlı ve yükseklik ayarlı hidrolik direksiyon, uzaktan kumandalı merkezi kilit, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, ön sis farları, sesli far açık uyarısı, altı hoparlörlü müzik sistemi bulunuyor. Klima, yolcu havayastığı, yan havayastıkları, ekstra ücret karşılığında donanıma eklenebiliyor.
  • birisi bana abs ışığının resmini atarsa çok sevinirim.
    bir de sis farının yanındaki koruma gibi olan soruya cevap gelmedi
  • abs ışığı mı?
    hız göstergesinin yanında, sarı renkli bi ışık. hani motora benzeyen bi ışık var ya, kontağı bi kere çevirince çıkan. onun yanında yanacak.
  • quote:

benim arabamda resimdeki yerde yani sis farının yanındaki sağ taraftaki korumalık gibi şey yok. taktırsam sizce ne kadar tutar

yenı aldım 56 ytl orjinal
  • ne olur birisi abs ışığının resmini göndersin
  • motor resmine benzeyen göstergenin solundaki sarı ışık mı
  • ABS yazıyorsa o ışıktır. bana da görmek nasip olmadı daha :)))
  • quote:

benim arabamda resimdeki yerde yani sis farının yanındaki sağ taraftaki korumalık gibi şey yok. taktırsam sizce ne kadar tutar

şuna allah rızası içi bi cevap yazın
  • quote:

quote:

şuna allah rızası içi bi cevap yazın

hocam 2 mesaj yukarda yazmışım

• Bizde corolla 2001 modeli vardı sağ ön kapıdan hasarlıyı , kapı değişmişti komple ve sol ön çamurluğa biri vurmuştu.
    4 sene önce 12.500 e vermiştik.
  • bende arıyorum çift gözlü
  • senin aradığın aracın fiyatları nerelerde olsun istersin sol modeliyse biraz yüksek.ben sol modelini bu sene ağustosta aldım
  • arkadaşlar corolla 2000 e hem cd hem kaset çalar olur mu
  • arkadaşlar sizlere bir sorum var.ben 2000 model sol corolla aldım.ama arabamla bir yere giderken kulaklarımız tıkanıyor.önceden broadway var dı ondada oluyodu ama bunda daha çok oluyo kulaklarım çok tıkanıyo sadece benim değil arabadaki herkesin.bir de 2000 model corolla nın fiyatları ne kadar ben bu sene ağustosta 16.500 e almıştım acaba çok mu zarar ettim.
  • quote:

arkadaşlar sizlere bir sorum var.ben 2000 model sol corolla aldım.ama arabamla bir yere giderken kulaklarımız tıkanıyor.önceden broadway var dı ondada oluyodu ama bunda daha çok oluyo kulaklarım çok tıkanıyo sadece benim değil arabadaki herkesin.bir de 2000 model corolla nın fiyatları ne kadar ben bu sene ağustosta 16.500 e almıştım acaba çok mu zarar ettim.

fiyatı iyi bence. alltaki kapakla birlikte komple kasetçaları çıkarıp dokunmatık ekranlı çin işi ekranlardan takan gördüm..ayrıca kaset yerine de sökülüp montaj yapılabiliyor. Aklımdan geçmiyor değil ancak çok aşağıda kalır diye endişeleniyorum. Bu şekilde kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını alabilirmiyiz?
    aracım 2001 1.6 sol special..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.