Şimdi Ara

toyota auris far performansından memnun değilim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
2.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

aracım toyota auris 2015 model touch paketi

aracımın farlarının gece görüş mesafesinden memnun değilim sizde de aynı durum mevcut mudur.

örnek çektiğim video aşağıdaki linkteki gibidir.

https://www.youtube.com/watch?v=D11EewBx3w4&feature=youtu.be

• olmayan şeyden memnun olamazsınız zaten.

memnun olabilmek için bahsettiğiniz performansın mevcut olması gerekir.

performans ile toyota arasında hiç bir yakınlık yoktur.
  • chrissrathfield kullanıcısına yanıt
    bir büyüğüm derdi hep. bana şikayetle gelmeyin çözümle gelin diye. sonra bahaneler üretmeye başlarsınız. neden bu yaklaşımı sergilediğinizi anlayamadım. bu gibi forumlar insanların birbirine yardımcı olmaları içn kurulmuşlardır. tabikide düşüncelerinizi özgür ve saygı kuralları çerçevesinde aktarabilirsiniz fakat yardımınızda dokunmalı. sizin bu yorumunuzdan anladığım arabamı satayaım yerine ne alayım. onuda yazmamışsınız:D
  • otekcan O kullanıcısına yanıt
    aurisin performansı yok. ee yok yani. dünya güneş etrafında döner gibi bir şey :D

hocam çözüm açık ve net.bahsi geçen araç için performans kelimesi yabancı. araç tercihiniz yanlış olmuş biraz. aracınızıdeğiştirmeniz gerektiği açık.

asıl soru şu: performans beklentiniz nedir? bunu belirtin. ona göre alternatif fikirler sunalım.
  • Üstteki yazıyı okuduğundan bile şüpheliyim ha belkide okuduğunu anlamıosundur o ayrı sen böyleyken insanlara nasıl yardımcı olabilirsinki.Adam far performansından memnun değilim demiş...saygılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada gerçekten okuduğunu anlamayan bir toplum olduğumuz ne kadar belli. https://m.tr.aliexpress.com/s/item/32720159920.html Auris hir2 yani 9012 far kodunu kullanıyor. Birazcık kesme biçme işlemiyle 9006 kodlu kullananlar da var. Size attığım ürünü kullanan insanlar memnun. Ben de memnun değilim far performansından. Bu philips ve osram ın performans ampüllerinden alabilirsiniz ama bir led gibi ışıtmaz. O ampüllerin kullanım ömürleri çok kısa ayrıca 7 8 ayda patlıyor. Ledin kullanım ömrü fazla. Bu ürünü sipariş edip deneyeceğim bi ara indirimde zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: cebocan

Bu arada gerçekten okuduğunu anlamayan bir toplum olduğumuz ne kadar belli. https://m.tr.aliexpress.com/s/item/32720159920.html Auris hir2 yani 9012 far kodunu kullanıyor. Birazcık kesme biçme işlemiyle 9006 kodlu kullananlar da var. Size attığım ürünü kullanan insanlar memnun. Ben de memnun değilim far performansından. Bu philips ve osram ın performans ampüllerinden alabilirsiniz ama bir led gibi ışıtmaz. O ampüllerin kullanım ömürleri çok kısa ayrıca 7 8 ayda patlıyor. Ledin kullanım ömrü fazla. Bu ürünü sipariş edip deneyeceğim bi ara indirimde zaten.

Bende aldim bu urunu hocam gelmesini bekliyorum

• Scuderia. kullanıcısına yanıt
    Bende bugün sipariş verdim hocam bakalım. Seoul çipli olanı aldım canbus olmayan model. Genelde alman araçları için canbus olanları tercih ediliyormuş hata koduna karşı. Toyota da öyle bir sorun olmuyor diye tercih etmedim. Merak ettiğim şey acaba ledi taktıktan sonra far kapağı kapanacak mı sonuçta arkası çıkıntılı. Neyse ona da bir çözüm buluruz

• quote:

Bende bugün sipariş verdim hocam bakalım. Seoul çipli olanı aldım canbus olmayan model. Genelde alman araçları için canbus olanları tercih ediliyormuş hata koduna karşı. Toyota da öyle bir sorun olmuyor diye tercih etmedim. Merak ettiğim şey acaba ledi taktıktan sonra far kapağı kapanacak mı sonuçta arkası çıkıntılı. Neyse ona da bir çözüm buluruz

Uyum sorunu yok hocam bende seoul cip olani aldim. Facebookta biliyorsaniz auris club turkey grubunda alan kullanan var sorun yok

• Scuderia. kullanıcısına yanıt
    Söylediğiniz iyi oldu oradan incelerim o zaman hocam. Bu arada bu çinlilerin horoz yılı kutlamaları olduğu söyleniyor bizim siparişler gecikmez umarım.

• quote:

Söylediğiniz iyi oldu oradan incelerim o zaman hocam. Bu arada bu çinlilerin horoz yılı kutlamaları olduğu söyleniyor bizim siparişler gecikmez umarım.

Benimki ayin 23unde cinden cikis yapti ama halen girmedi turkiyeye beklemedeyim :)

• ilginiz için teşekkürler arkadaşlar. auris turkey grubunda bir arkadaş zemin ıslak olduğunda yansımadan dolayı az gösteriyor demişti. bu önerdiğiniz acaba ıslak zeminlerde nasıl.

sağlıcakla binin
  • arkadaşlar hiç yurtdışından led aldınız mı? aldıysanız hangi marka? Türkiyedeki led lambaların çoğu Çin malının üzerine kendi markası. tavsiye edebileceğiniz bir ürün var mıdır?
    Toyota auris 2008 model

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sapphire -- 5 Haziran 2017; 16:35:9 >
  • Ben aldim aliexpressten led far gayet memnunum arkadaslar ancak benimki 10400 lumen, arkadasin attigi linkteki urun 8000 lumen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kel_arif16

Ben aldim aliexpressten led far gayet memnunum arkadaslar ancak benimki 10400 lumen, arkadasin attigi linkteki urun 8000 lumen.

Link alanilirmiyiz

• Osram night breaker ampullerin performansı çok iyi, deneyin isterseniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.