O

Teğmen
21 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 27 (Bu ay: 0)
Gönderileri
2015 Auris 1.6 benzinli aracım için orijinal hava filtresi arıyorum. Yetkili servis 168 TL diyor. Servis ten alınana gibi kaliteli olanı nereden alabilirim

2015 Auris 1.6 benzinli aracım için orijinal hava filtresi arıyorum. Yetkili servis 168 TL diyor. Servis ten alınana gibi kaliteli olanı nereden alabilirim

Arkadaşlar merhaba

aracım 1,6 2015 auris. ilk zamanlar 32lt ile 400km üstünde gittiğim aracımla şu anda 330 ile 300km arası toplam yol gidiyorum. sizce problem nedir. bu gibi durumla karşılaşan arkadaşlarımız nasıl yol izlemişlerdir.

aracım 40 binde 10 binde bir yetkili serviste bakım yapıldı. araç 1000 km deyken tüp takılmıştır. atiker gold kullanıyorum. simit depo sistemli.

teşekkürler
arkadaşlar selam

aracım toyota auris 2015 model touch paketi

aracımın farlarının gece görüş mesafesinden memnun değilim sizde de aynı durum mevcut mudur.

örnek çektiğim video aşağıdaki linkteki gibidir.

https://www.youtube.com/watch?v=D11EewBx3w4&feature=youtu.be
Arkadaşlar merhaba. windows 7 kullanıyordum. format atarken c yi sildim. fakat yeni bölüm oluştururken böyle bir hata aldım.
"windows cannot be installed to the disk.the selected disk has an mbr partition table.on efi systems.windows can only be installed to gpt disks."
sonrsında youtubeden sorunu araştırdım. arkadaşın biri shift f10 yaparak komut panelinden işlemle ryaptı bende aynısnı yaptım fakat birde ne göreyim tüm bölğmler silinmiş yani d de gitmiş. sonra hiç bir kurulum yapmadım. partition kurtarma gibi bildiğiniz bir program varmı. yada kurtarma şansım nedir. bootable hirens 15,2 cd var. fakat kullanmasını bilmiyorum. işe yararmı yardımcı olursanız senivirim.
Arkadaşlar merhaba.

aracım 2015 model 1,6 otomatik toyota auris. aracıma lpg taktırmak istiyorum. antalyada önereceği usta ve lpg markası ola arkadaşların desteğine ihtiyacım var. ustalık önemli deniyor ama hangi aşamalarında daha önemli bilmek isterim. arkadaşın bir tanesi manifold motor üzerindeyken delinmemeli demiş mesela bu çok önemli bir konu diye belirtmiş. bunun gibi bana yardımcı olabileceğiniz konular varsa paylaşırsanız çok sevinirim.
sağlıcakla binin

onur tekcan
arkadaşlar merhaba.
Gopro hero 4 aksiyon kameram ile çektiğim videoların 60 fps den sonrasını bilgisayarım oynatmıyor.( 80-120-240 fps) Çözümü nedir sizce. Donanımsal mı yoksa Yazılımsal mı. Teşekkürler
arkadaşlar merhaba
Gopro hero 4 aksiyon kamerası işe 120 fps çekimler yapıp yavaş çekim yapmak istiyorum fakat bilgisayarım da görüntüleyemşyorum. Ekran kartı ati radeon HD 6870 işlemci core2due 8400 8 GB ram gibi. Yazılımsal olarak çözebilirmiyim
Teşekkürler
arkadaşlar merhaba.

ilk defa karşılaştığım bir detayı sizlerle paylaşmak ve bilgi almak istiyorum

yen aldığım gopro her4 blac aksiyon kameramı test aşamalarında 1080p 120fps çekim modundaki kayıtları bilgisayarımda oynatamıyorum. görüntü pixelleşiyor. bozuk oluyor yani takılmalar vs oluyor. hafıza kartımıda almadan önce sndiskin sitesinden önerilen 4k ve hd çekimler için uyumlu olan modelini aldım. sandisk extreme class 10 (u3). 720p 120fps de dahi pixelleşmeler ve görüntüde takılmalar meydana gelmekte. yaptığım araştırmalarda ekran kartımın yetersiz olduğunu tahmin ediyorum daha net bir sonuca varamadım. ekran kartı modelim ati hh radeon 6850. birde sandsikin önermesine nazaran kartın uyumsuz mu olduğunu çözemedim. daha iyi bir kart bulursam onunla deneyeceğim. mesela lexar 633x veya sandisk extreme pro. sizce sorun ekran kartındami yoksa hafıza kartındamı. he bu arada 1080-60fpsd hiç sıkıntı yok
2,7k-48fps de dehiç sıkıntı yok. ama 4k 30 fps de var. bu arada monitörümde hp2311x

iyi günler diliyorum
arkadaşlar merhaba. yeni aldığım hero 4 black aksiyon kameram için uzun süredir micro sd hafıza kartı araştırdım. sonunda yaptığım görüşmelerde ve araştırmalar sonucunda kartların üzerinde class 10 ve u3 sınıfı olması gerekiyormuş. aldığım kart sandisk extreme c10 u3. zaten kedi sitesinde de bu kartı öneriyor.

http://pct1.sandisk.com/Default.aspx#

bende kartı aldım 160tl gibi bir fiyata. kart geldi ve makinada denemek için başlatım testlere. 1080p-60fps de sıkıntı yok ama 1080p-90fps de sıkıntı başlıyor. görüntü izlerken takılmalar ve bozulmalar meydana geliyor. 2,7k -48fps de sıkıntı yok. 1440p/80fps de sıkıntı var. hatta ve hatta 720p-120fps de de sıkıntı çok büyük. şimdi yukarıdaki linkte gopro yu şeçip hero4 black seçeneğini tıkladığınızda karşınıza uyumlu ve önerilen kartlar gelmekte. bende buraki değerlere göre kartı aldım. şimdi satıcıya kartı geri göndereyim diyorum adamın suçu yok. bende sandiskin bu verilerine güvenerek aldım. hatta yazıyı buraya kopyalayım siz yorulmayın.

SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I Card for Action Cameras_64GB
SDSDQXL-064G-AA4A
SanDisk Extreme<sup>®</sup> microSDXC™ UHS-I Card for Action Cameras_64GB
Extreme sports require extreme readiness. SanDisk Extreme microSDHC/microSDXC UHS-I cards deliver the speed, capacity, durability, and quality you need to make sure your adventure is captured in stunning detail, even if you blink on the way down. Now rated UHS Speed Class 3 (U3)**, this fast, high-performing card teams up with your action camera to let you capture and share unforgettable extreme sports video. Available in capacities up to 64GB**.
Built for extreme conditions** temperature proof, water proof, shock proof, and x-ray proof
Delivers 4K Ultra HD and Full HD video recording and playback**
Meets the new UHS Speed Class 3 (U3) specification**
Up to 60MB/s** read speed and up to 40MB/s write speed
Up to 64GB** capacity for more space to catch the thrill.
The Right Card for Your Action Camera
Training, planning, gear—extreme sports require extreme readiness. To make sure you have a lasting record of the event from your own unique POV, you need the right camera and the right memory card, too. SanDisk Extreme microSD UHS-I cards deliver the speed, capacity, durability, and quality you need to make sure your adventure is captured in stunning detail, even if you blink on the way down. Available in capacities up to 64GB**.
Built for Extreme Conditions
Whether it’s on a mountain top, in the desert or underwater, extreme adventures put you in extreme environments. SanDisk microSD memory cards are engineered and tested to withstand the challenges your adventures dish out—they’re waterproof, temperature proof, shock proof**, so you’ll never miss those heart-in-mouth moments. Photographers worldwide trust SanDisk.
The Speed You Need to Make the Leap
The best stuff happens fast. With a UHS Speed Class 3 rating** and read/write speeds up to 60MB/s/40MB/s**. SanDisk memory cards give you the speed you need to capture every detail of adventure and take the wait out of transferring your videos between devices. When life has no rehearsal, make sure you have the speed to get it right the first time.
Catch the Thrill in 4K Ultra HD Detail

sizce ne yapmam lazım. sonuçta burada yazanlara göre aldım. ama yazılanları karşılamadı
Hakkında
Forum İmzası:
otek
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
nokia
Oyun Platformu
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 139
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 71.694 (Bu ay: 229)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.