Şimdi Ara

Toxic ne demek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
66.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 ay
  • Cevaplayan Üyeler 20
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 71 gün 13 saat 59 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Arsan Dolay (6 mesaj) Kramers Lawyer (4 mesaj) algülümvergülüm (2 mesaj) dogac-gs (1 mesaj) -Kratos- (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Mobil (7 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    107 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Başlıkları taradım kimse de yazmamış açıklamasını. "flame" lafını bile çok geç öğrendim. nedir bu toxic veya muhtemelen bilmeyeceğim terimler varsa paylaşırsanız güzel olur.

|
    |
  • google'da aradım dostum. dh'dekiler bilir diye sorayım dedim de kimse direkt cevabını vermemeye meyilli. neden böyle bu durum bilmiyorum. hep bi komik olma çabası, beğeni toplama çabası.
  • Binbaşı
    1968 Mesaj
    britney spears şarkısı toxic toxic süper şarkı ama biraz eski
  • Teğmen
    107 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

güzel mizahmış, çok hoş. peki benim istediğim bilgiyi verebilir misin rica etsem?
    |
    |
    Sanctus,Espiritus! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    59 Mesaj
    Dereceli gir, alışılmadık bir şampiyon al. Ve otur chati izle toxic neye deniyor diye öğren

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1968 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bruce Swain

Dereceli gir, alışılmadık bir şampiyon al. Ve otur chati izle toxic neye deniyor diye öğren
    google mı olm burası
  • Yarbay
    2650 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arsan Dolay

güzel mizahmış, çok hoş. peki benim istediğim bilgiyi verebilir misin rica etsem?
    oyunu zehir edebilecek davranışları sergileyen oyuncu, toxic player.
    |
    |
  • Teğmen
    107 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

google'da aradım dostum. dh'dekiler bilir diye sorayım dedim de kimse direkt cevabını vermemeye meyilli. neden böyle bu durum bilmiyorum. hep bi komik olma çabası, beğeni toplama çabası.
    |
    |
    Sanctus&#44;Espiritus! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    107 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    teşekkür ederim gerçekten, sonunda.
  • Binbaşı
    1291 Mesaj
    Babaları belli olmayan oyunculara verilen genel ad.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    339 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Twenty.One.Pilots

Babaları belli olmayan oyunculara verilen genel ad.
    Valla toxic bu low blamer tiplere deniliyor. Ayrıca trde millet flame diyor da bakma flame in 2 anlamı var 1. ateş 2.si ise ateşlenme veya en fazla sinirlenme diyebilirsin. Blame suçlamak demek ne zaman görürsem düzeltiyorum bana cahil deniliyor
    |
    |
  • Binbaşı
    1968 Mesaj
    quote:

google'da aradım dostum. dh'dekiler bilir diye sorayım dedim de kimse direkt cevabını vermemeye meyilli. neden böyle bu durum bilmiyorum. hep bi komik olma çabası, beğeni toplama çabası.

eğer geniş açıdan bakarsan toxicliği sana uygulamalı olarak gösterdim ama bunu etraftakilerin açıklamalarıyla birleştirip güzelce canlandırabilesin diye kafanda,senin de yaptığın toxiclik tabiki,başka bi açıdan.
  • Yarbay
    2765 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Viktor to Viktory

Valla toxic bu low blamer tiplere deniliyor. Ayrıca trde millet flame diyor da bakma flame in 2 anlamı var 1. ateş 2.si ise ateşlenme veya en fazla sinirlenme diyebilirsin. Blame suçlamak demek ne zaman görürsem düzeltiyorum bana cahil deniliyor

Alıntıları Göster
    oyunu sabote etmeye çalışan takım arkadaşlarının morelini bozan oyunculara denir.adı üzerinde takım zehirlemek.çok var öyle oyuncu daha şampiyon seçiminde 20de sur yenildik.feedliceksin.flame yapmazlar yapsa daha iyi.
    |
    |

• Yarbay
    2076 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Judge Magister

oyunu sabote etmeye çalışan takım arkadaşlarının morelini bozan oyunculara denir.adı üzerinde takım zehirlemek.çok var öyle oyuncu daha şampiyon seçiminde 20de sur yenildik.feedliceksin.flame yapmazlar yapsa daha iyi.

Alıntıları Göster
    Tam olarak olmasa da flamer/blamer denebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nirvana. -- 8 Şubat 2015; 11:02:26 >
    |
    |
  • Teğmen
    107 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

kardeş hoş olmayan bir şeyi uygulamamı neden istiyorsun ki benden? teşekkürler yardımcı olmaya çalıştığın için yine de.
    |
    |
  • Binbaşı
    1968 Mesaj
    quote:

kardeş hoş olmayan bir şeyi uygulamamı neden istiyorsun ki benden? teşekkürler yardımcı olmaya çalıştığın için yine de.

çünkü uygulamalı anlatım en güzel tanımdır hissedersin o zorlanmayı,kötü hissi,toxiclere karşı cevap vermekten çok onlara karşı susmanın daha mantıklı olduğunu öğrenirsin,yapacağın tek şey ignore butonuna basmak,3-5 cümle söyler,ergen ergen takılır,sonra susar cevap göremeyince,onlara attention whore denir,ilgi göremeyince süt dökmüş kuzuya dönerler.
  • Teğmen
    107 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

ama dediğin yolda ben toxiclere karşı olmuyorum, toxic oluyorum. bir de bunu bu kadar uzatmanın gereği var mıydı? teşekkür ettim.
    |
    |
  • Yarbay
    4110 Mesaj
    Toxic - zehir / zehirli

Toxic player - zehirli oyuncu / hayatının 40-45 dk sını sana 40-45 yıl gibı geçirten hayatı zehir eden insan olarak anılıp aslında alakası olmayan varlıklar.

|
    |
  • Binbaşı
    1237 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -Kratos-

Toxic - zehir / zehirli

Toxic player - zehirli oyuncu / hayatının 40-45 dk sını sana 40-45 yıl gibı geçirten hayatı zehir eden insan olarak anılıp aslında alakası olmayan varlıklar.
    Toxic=Ben
    |
    |
  • Yarbay
    2064 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Runato

Toxic=Ben

Alıntıları Göster
    oyun zevkinin içine mıçan adamdır
    |
    |
  • Binbaşı
    1299 Mesaj
    Acı veren oyuncu tipidir.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
ankara gülüş tasarımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,577
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.