Şimdi Ara

Tower of God (2020)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Konu: Hikaye, doğumundan itibaren bütün hayatını karanlık bir mağarada geçirmiş bir çocukla başlar. Adı Yirmi Beşinci Bam (kısaca bam) olan çocuk, bir gün gizemli bir kızla tanışır. Kız her gün onu ziyaret edip arkadaşlık etmeye başlar. Doğduğundan beri karanlıkta yaşayan Bam için bu arkadaşlık ona hayat ve umut veren bir ışık olur. Kız, bazen dışarı dünyayla ilgili hikayeler anlatır bazen uçsuz bucaksız bir kuleden ve kulenin tepesine çıkan kişinin her dileğinin gerçekleşeceğinden bahseder. Elbet bir gün gelir kızın kendisi de bu kuleye çıkmak için Bam’ı terk eder. Hayatının ışığı haline gelen kişiyi kaybetmemek için de Bam, hiç düşünmeden bilinmezin içine atlayıp, tehlikelerle dolu kuleye girer. Ancak bu kule hiç beklediği gibi çıkmaz.

Stüdyo: Telecom Animation Film

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 20 Mart 2020; 0:8:42 >

• 1 Nisan da başlıyor.
  • Konusunu bile bilmiyorum ama çok övüldü görücez artık.
  • Acaba mazino reyisi kim seslenirecek
  • Animasyonlar çok hoş duruyor. Ama renkler biraz parlak sanki ? JC Staff işi gibi :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yine daha önce tek bir seride şef yönetmenlik yapmamış birisine ve in between animasyon geçmişli bir stüdyoya emanet edilen bir seri daha. Muhtemelen 13 bölümlük "fragman" serilerden bir başkası olacaktır. Hele hele şu koronavirüs döneminde çıkıyor olması bile beklentilerimin iyice düşmesine sebep olmakta.
  • Akuma_Blade kullanıcısına yanıt
    Animasyonlar güzel duruyo hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Are You Hitting On Me

Animasyonlar güzel duruyo hocam.
    Çizimler bariz kötü. Ne 1992'de yaşıyoruz, ne de leş animasyonlu günleri hatırlatmak için çizimleri bilerek zayıflatmak gibi bir yönteme öykünme sözkonusu. Çıktığında tekrar görüşürüz.
    Hocam nasıl buldunuz :D

Edit: Yani benlik bir anime değil gibi. Biraz bölüm biriktirelim bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Are You Hitting On Me -- 2 Nisan 2020; 0:47:27 >
  • https://www.animenewsnetwork.com/daily-briefs/2020-04-02/tower-of-god-anime-has-13-episodes/.158235

13 bölümlük kaynak materyal fragmanı olacak demiştim, şaşırtmadı.
    Vay be bende 100 bölüm falan olur diyordum. Belki BNHA gibi sezon sezon yaparlar.

• Konusu içine çekti beni. Birçok gizem barındırıyor ve izlerken hiç sıkılmıyorum. Devam ettirmeyip planladıkları gibi 13.bölümde sezon finali yaparlarsa webtoonu okuyacağım. Aslında çizimler, animasyon aşırı iyi olmadığı için bir ara vermelerine gerek yok. Yeteri kadar kaynak materyal de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 10 Nisan 2020; 17:7:1 >
  • Konuyu buldum sonunda.
  • 13 bölüme Evankhell's Hell arcını sığdırırlarsa millet 2. sezon beklemez webtoona koşar meraktan

5 bölüm kaldı, muhtemelen arcın sonunu görürüz diye düşünüyorum. Planlamayı ona göre yapmışlardır.

Ama anime olarak ufak değişiklikler yapmışlar webtoondaki bazı sahneleri değiştirmişler. Ufak değişiklikler tabi sonuç yine aynı yere çıkıyor ama okuduğum şeyi tam olarak göremeyince garip hissettim.

Çizimler de bir mad house etkisiyle yapılmamış tabi ki. Yine de izletiyor kendisini.
  • Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Neden Naruto gibi uzun soluklu yapmıyorlar? 13 bölüm nedir?
  • Muhtemelen webtoon için reklam olması amaçlanmış.

Zaten animelerin asıl amacı mangaya okuyucu çekmektir.

Çok talep gelirse sezonluk animeye uyarlamaya devam ederler.
  • Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Baştan sonra iki kez bitirdim webtoon'u ancak ücretsiz zaten.
  • Evet webtoon ücretsiz zaten ama merchandise için daha fazla kitleye ulaşmak istiyor olabilirler.
  • Anime bence çok iyi gidiyor ama neden 13 bölüm onu anlamadım daha fazla olsaydı çeşke :(
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.