Şimdi Ara

Tower of God (2020) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk sezon iyi bitti bence, 25 bölüm olsa tadından yenmezdi ama.
  • Ainz Ooal Gown kullanıcısına yanıt
    78 bölümü 13 bölüme sığdırmaya çalışınca ortaya böyle eksik, çarpıtılmış bir anime ortaya çıkıyor.

Şu sahne webtoondan, animenin finalinde yoktu nedenini hiç bilmediğim bir şekilde.

Tower of God (2020)

Tower of God (2020)

Tower of God (2020)

Tower of God (2020)

Tower of God (2020)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugetsuga -- 24 Haziran 2020; 23:0:34 >

• Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Wowww! webtoonda çok daha güzel bitiyormuş. Ben webtoon okumadım ama animeyi izlediğim sitedeki yorumlarda da birçok sahnenin eksik olduğundan bahsediliyordu. Niye böyle bir yola girmişler anlamak güç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ainz Ooal Gown -- 25 Haziran 2020; 1:10:16 >

Böylesine muazzam bir sahneyi animeye uyarlamayan akıllarına bir şey demek isterdim ama forum kuralları elvermiyor ne yazık ki

Animenin finaline yine Rachel'in öfke ve kıskançlık krizi geçirdiği sahneyi eklememişler. Hani şu Headon denen ilk katın görevlisi var ya onunla olan sohbeti aslında animedeki gibi öyle masumca değildi. Rachel çıldırıyordu resmen haksızlık bu diyerek Baam'a sövmediği kalıyordu bir tek

Animede ise "Rachel cici kız, nedenleri var demek ki ehe" diye düşündürmek istemişler ama webtoonda Rachel oldukça tutarlı bir şekilde ihanet ediyordu. Animedeki gibi Baam'ı bir sevip bir dövmüyordu

Ekleme: Söylemeyi unuttum sınavdan normalde hepsinin kalmış olması gerekiyordu çünkü Baam ve Rachel birlikte çıkmadılar o şeyin içinden. Animede Ro gelip "Sınavdan geçtiniz" dediği yerde daha uzun konuşuyordu webtoonda ve geçme sebepleri Baam'ın o canavar gibi olan asıl yöneticiyle bizim görmediğimiz ama yaptığı "Test aşamasında ölürsem herkes testi geçmiş sayılsın" demesinden dolayı testi geçiyor herkes. Bu sözünü anlaşmayı yapıp kabul ettirdiği için geçebiliyorlar yani. Ama animede bundan da bahsedilmedi tabi ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mugetsuga -- 25 Haziran 2020; 1:51:22 >

Zamanım olunca okuyacağım webtoonu kesinlikle.
    Vaktiniz olursa baştan okuyun ki hem farklılıkları görün hem de orijinal detaylı hikayeyi ve karakter derinliğini animede işlemedikleri için kaçırmış olmayın.
    Tavsiyenize uyacağım teşekkürler :)
  • Bazı önemli açıklamaların kesildiği söyleniyor.Deneyiminizi etkilememesi açısından webtoonunu okumanızı önerebilirim eğer severseniz
  • Bunları izleyebileceğim yer mevcut mudur , bir de başka kaliteli anime önerir misiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün bitirdim animeyi. Fazlasıyla beğendiğimi söyleyebilirim. Öğrendiğim kadarıyla çokça sayıyı 13 bölüme sığdırmışlar. Haliyle bazı karakterler sığ kalıyor. 8/10'luk bir anime benim için. Webtoon'unu okurum büyük ihtimalle, epey merak ettirdi.
  • Sonunda bitirdim ve çok beğendim. Özellikle 12.bölüm baya iyiydi. Bölümün bitişine bakarsak sezon finali havası vardı. Endingi, openinge göre daha çok beğendim. Sığdırmak için birçok şeyi kestiklerini biliyorum. Söylemeyen kalmadı zaten Webtoon çok övüldüğü için en baştan okumaya başlayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D. -- 3 Eylül 2020; 21:52:45 >
  • Devasa bir kaynak nasıl hiç edilir örneğini güzel bir şekilde gördük,manhwasına başlamadan sadece animesine izleyerek bile özellikle ortalara doğru next next next abandıklarını anlayabilirsiniz buna ek arkadaşlıkları ne ara pekişti ve arada kaynayan çizim kalitesine girmiyorum bile

Çizimlere takılan birisi değilim 80-00 arası sevip izlediğim fazlasıyla anime vardır ama artık 2020 yılındayız stüdyoların bu kadar baştan savma iş yapmasına katlanamıyorum,benim yapımcılardan beklentim en azından bu tarz manhwalarda uzun soluklu olduklarından ötürü girişin en az 25 bölüm olması görüşündeyim çünkü 13 bölüm izlemedik bizlere daha çok 13 bölüm tanıtım yaptılar

Bu arada anime ile ilgili en çok beğendiğim kısım animeyi kapsamıyor,açılış şarkısına bayıldım

Kore'nin en popüler gruplarından Stray Kids seslendirdi japonca/korece/ingilizce olarak ve bu zamana kadar animeler özelinde bu denli popüler grubu görmek sevindirdi

Ama bilseler ki japonlar kendi materyalini böyle harcadı Tower of God (2020) Yani baştan sona en çok beğendiğim şey açılış müziği oldu daha ne diyeyim

Yazık ettiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 12 Ekim 2020; 12:50:13 >

• Animesini beğendikten sonra Webtoon bitirdim, animeden soğudum. O kadar önemli yerler kesilmiş ki gelecek sezon için önemli olan asla 2. sezonu gelmeyecek bir seriymiş gibi yapılmış.

• Animesi manga okumayı sevmeyen insanları manga okumaya itiyor, tek güzel yanı bu. ilk izlediğimde güzel konu ama eksikleri var, detayları atlamışlar hep diyordum. Meğerse bunlar varmış da animede gösterilmemiş. Mangayla kıyaslarsak çok çok eksik.

rak-sama <3

• Mahwada olan olayları çok hızlı geçtiler. Gerçi bu durum animeye uyarlanan diğer manhwalar içinde geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Trao -- 29 Mart 2021; 14:35:9 >
  • Anaaa... Ben bunu webtoon'da okuyordum. Dizisi çıkmış lan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yazarın sağlık problemleri nedeniyle aylardır hatta yıl oldu yeni chapter gelmiyor.

• 2.sezonun geleceği duyuruldu. Açıkçası böyle bir şey beklemiyordum. İlk sezon webtoon tanıtımı gibiydi. Yine 13 bölüme sıkıştırırlarsa yazık ederler. Çok uzun bir seri bir de bu. Sonuna kadar gideceklerini sanmıyorum maalesef.

Tower of God (2020)
    Tower of God (2020)AnimeTV チェーン @ CRX2022twitter
    “【Key Visual】 Tower of God SEASON 2 Officially Announced! #CRX2022 ✨More: https://t.co/tzGO5hZqsw”
    https://twitter.com/animetv_jp/status/1556030074390028288
  • D. kullanıcısına yanıt

Bende beklemiyordum şaşırdım gerçekten. İlk sezonu beğenmiştim güzel bir haber.

• Hem sevindim hem üzüldüm çünkü 2. sezon webtoon'da çok güzel ama animede içine edecekler her türlü.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.