Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (399. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: andıran otu , andıran otu Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.574
Cevap
222
Favori
1.544.489
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
34. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Erbay güney

Fakir matilda alacam. Var mı alan

önceden sabit kalın plakalı ve ısı ayarı olmayan fakir camilla vardı sanırım bu onun güncel modeli, fiyatı 200'ü geçmiyorsa fena bir makine sayılmaz ...
  • Sadece tost yapmak için sağlıklı sağlam kaliteli bir tost tavsiyesi alabilirmiyim. Konuya baktım ama baya model içeriisnde kafam karıştı. İlginize teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • labkamil kullanıcısına yanıt
    sağlıklı, sağlam ve ucuz;
    -fayrinoks dökümix

sağlam, sağlıklı sayılır ama pahalı;
    -Breville BGR820XL Smart Grill
    -Delonghi CGH 1012D Multigrill
    -WMF 415110011 LONO
    -Breville 800gr (sabit plaka)
    -Breville 250ex (sabit plaka)
    -Tefal Comfort XL 800
    -Delonghi CGH-912
    ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Çok hızlısınız teşekkürler.

Dökümix alsak temizlik konusunda hanımla tartışma olurmu acaba :)

ilk sayfada 3. mesaj temizlikle ilgili, eşinize okutun aklına yatarsa tamamdır yoksa diğer modellere yönelmeniz gerekecek ...
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ilginize.

• Arkadaşlar Dökümix tost makinesini aldım fakat plaka da parmak ile gösterdiğim gibi bir pürüz, menteşe yeri gösterdiğim gibi iyi taşlanmamış vaziyette geldi sizler de böyle bir sıkıntı ile karşılaştınız mı ürünü geri göndersem mi diye düşünüyorum Bizdeneve isimli satıcıdan aldım bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOOOOOOOOOOO -- 24 Ocak 2018; 17:24:15 >

• BOOOOOOOOOOO B kullanıcısına yanıt
    Bizimkilerde aynı çok kafaya takmayın.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.
  • Ebu Computer kullanıcısına yanıt
    Peki sagolun o zaman kullanacağım. Şu büyük markalar demirdöküm plakalı ve modern tost makinesi neden üretmezler anlamam

• quote:

Orijinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

Peki sagolun o zaman kullanacağım. Şu büyük markalar demirdöküm plakalı ve modern tost makinesi neden üretmezler anlamam

Hayırlı olsun. Büyük markalar niye gördüğün sağlam ürün üretsinlerki ! Değişecek veya kırılacak bir şey üzerinde yok. Kısa sürede bozulacak gibide değil yeni ürün satamaz! Servise işde çıkmaz ondan.

• Arkadaşlar Dökümix tost makinesini bugün kullandım. Tost ekmeği ile tek seferde 4 kare tost yaptım.

Makineyi bastırmadım. Kendi halinde ekmeklerin kızarmasını bekledim. Sonuç olarak makinenin arka kısmında kalan kare tostların arka üst tarafları kızarmamıştı. Ön tarafa makinenin ağırlığı daha fazla geliyor anladığım kadarıyla. Temizleme noktasında da plakaların üzerinde kalan partiküllleri peçete ile alıp yağlı bir şekilde bıraktık tost makinesini, çünkü suyla temizlemeyin yazıyor buda içimize sinmiyor açıkçası.Diyeceksiniz kardeşim bunu almadan önce bilmiyor muydun? Biliyordum ama görünce daha farklı oldu.

Neticeyi kelam bana kalırsa 150 200 TL ye servis ağı her ilde bulunan modern bi makine alın, arkadaş 2 sene plakaları dayansın. İki sene sonunda ya plakaları değiştirin yada Makineyi ama bu makinenin temizliğiyle uğraşmayın ne alırsanız alın sonuç itibariyle o ekmekler kızaracak, bu benim şahsi görüşümdür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BOOOOOOOOOOO -- 25 Ocak 2018; 12:59:34 >

• Merhaba bende sipariş verdiğim dökümix tost makinasını teslim aldım. Ürünü açtığımda üst döküm kısmının alt taraftan farklı renkte pas rengi gibi kahverengimsi olduğunu gördüm. Alt taraf siyahımsı. Ne yapsam diye düşünmüyor değilim açıkcası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labkamil -- 26 Ocak 2018; 18:8:54 >

Muhtemelen pas değil onlar. Döküm cürufu. Temizlediginizde kaybolacak.

Silin bakın çıkıyormu. Benim aldığım üründe de vardı. Kahverengilikler silince kayboldu.

Sildiginizde kaybolmazsa lekeler pas ise o zaman birşey demiyorum.
  • Ebu Computer kullanıcısına yanıt
    Üst tarafın her köşesinde var. Silmeyi deneyim bakalım. Teşekkürler.

Satıcıya yazdım. Üst tarafı farklı bir yağ ile yakıyorlar yapışmayı önlesin diye dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi labkamil -- 26 Ocak 2018; 18:36:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

Arkadaşlar Dökümix tost makinesini bugün kullandım. Tost ekmeği ile tek seferde 4 kare tost yaptım.

Makineyi bastırmadım. Kendi halinde ekmeklerin kızarmasını bekledim. Sonuç olarak makinenin arka kısmında kalan kare tostların arka üst tarafları kızarmamıştı. Ön tarafa makinenin ağırlığı daha fazla geliyor anladığım kadarıyla. Temizleme noktasında da plakaların üzerinde kalan partiküllleri peçete ile alıp yağlı bir şekilde bıraktık tost makinesini, çünkü suyla temizlemeyin yazıyor buda içimize sinmiyor açıkçası.Diyeceksiniz kardeşim bunu almadan önce bilmiyor muydun? Biliyordum ama görünce daha farklı oldu.

Neticeyi kelam bana kalırsa 150 200 TL ye servis ağı her ilde bulunan modern bi makine alın, arkadaş 2 sene plakaları dayansın. İki sene sonunda ya plakaları değiştirin yada Makineyi ama bu makinenin temizliğiyle uğraşmayın ne alırsanız alın sonuç itibariyle o ekmekler kızaracak, bu benim şahsi görüşümdür.

Hayırlı olsun. Birkaç kullanımdan sonra ıslak bezle de silebilirsiniz. Plakalar yağı iyice emdikten sonra paslanmiyor. Ekmeklerin bazılarının kizarmamasi sorunu ile hiç karsilasmadik. Belki ekmeklerin kalınlık farkından olmuştur. Üstten biraz bastiriyorum yoksa kendi halinde dengeli basmıyor. Büfe tipleri dışında olan makineler tek noktadan bastığı için normaldir. Güle güle kullanın.

• Merhaba, yanlış biliyorsam düzeltin lütfen. Dökümixin inox, fuşya ve fayrinox modelleri var sanırım bunlar arasındaki farklar nelerdir?

• quote:

Orijinalden alıntı: instance

Merhaba, yanlış biliyorsam düzeltin lütfen. Dökümixin inox, fuşya ve fayrinox modelleri var sanırım bunlar arasındaki farklar nelerdir?

Sadece dış kaplama yani renkleri farkli

DÖKümix i 2 yıldan biraz daha fazla süredir kullanıyorum,ne temizliğimde ne tost yapmasında nede ekmek kızartmasında sorun yaşamadım,aksine çok memnunum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Ekmek kızartma için bende hiç kullanmadım. Sadece tam buğday ekmeği ile tost yapıyorum. Birde son ayarda tam ısınınca bir alt ayara düşürüp deneyin muhtemelen düşük ayarda yapınca içindeki rezidanslarin diziliminden kaynaklı her tarafa eşit ısı yayilmamiş olabilir.

• 1 haftadır dokumix kullanıyorum bu sabah da 6 adet tost ekmeği ile kahvaltı yaptık Çok memnunum iyi ki almışım. Temizliği için nalburdan tel fırça aldım. Biraz sogumaya baslayinca fircaliyorum sonra nemli bezle temizliyorum. Az yağlayıp bırakıyorum. O kadar :)

• 
Sayfa: önceki 397398399400401
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.