Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.524
Cevap
222
Favori
1.543.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alamadan fiyat artmış :(
  • serromacher S kullanıcısına yanıt
    siz buldunuz başkasına kısmet oldu, sağlık olsun ...

@serromacher
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

quote:

Orijinalden alıntı: tyro06

inox ile dokumix arasinda ne fark var acaba. inox mu alsak. ?

Güncelleme: Cevap gelmesini bekleyemeden inox modelini satin almış bulunmaktayim. Umarım pisman olmam. Gitti gidiyordan kuponla birlikte 155 e geldi. Insallah bir sorun olmaz. makine gelince fotolarla birlikte burdan paylasirim. Dusunen arkadaslar icin de fikir olmus olur

Hayırlı olsun. Lezzetli günlerde kullanın. Bende de inox olan var, boyada renk değişikliği felan olmasın ileride diye inox olanı tercih ettim. El izi v.s. oluyor üzerinde ama bezle silince pırıl pırıl çıkıyor.

bende inox mu alsam yoksa digerinimi diye cok dusundum. fabrikayi aradim, cok samimi bi abi cikti. Gülüm, aralarında hic fark yok dedi. inoxun govdesini paslanmaz yaptik birde rengini herkesin tercih edebilecegi bir renk yaptik , 10 lira da fazla yaptik ama bizim ev hanimlari 10 kurus fazla olsun kirmizi olsun diyip kirmiziyi almaya devam ediyorlar dedi :D Bende siraladim gittigidiyordan. en ucuzu inox cikti. kupon mupon, aldik iste bakalim :D

• Hocam bana 100-150 tl aralığında bir tost makinası önerir misiniz.Öğrenciyiz genelde sabah okula giderken tost yapmak için kullanıcağız.
  • tyro06 kullanıcısına yanıt

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

• Merhaba arkadaslar. inox makinem elime ulasti. Gayet güzel. ama kafama takilan sorular var. Demir döküm oldugu icin yüzeyinde prüzler olmasi normal. ama bikac yer var. sanki ustundeki siyah boya gibi olan madde soyulmus gibi geldi. (hani siyah teflon tavalar cizilir ya, onun gibi) acaba boyle bisey olmasi normal mi? yoksa geri mi vermeliyim. malum saglik herseyden onemli. Cevaplarinizi bekliyorum. Tesekkurler.***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ...

• burda da isaretledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyro06 -- 19 Ekim 2017; 16:47:53 >
  • Benim plakalarda da ufak tefek buna benzer pürüzler var ama bir sıkıntısı yok. Zaten bu madde doğal olduğundan/yüzeyinde kaplama olmadığından sağlık açısından bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Yine de Bayberty üstad bir baksın. (Hatta benim plakalar bundan daha pürüzlü)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

Benim plakalarda da ufak tefek buna benzer pürüzler var ama bir sıkıntısı yok. Zaten bu madde doğal olduğundan/yüzeyinde kaplama olmadığından sağlık açısından bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Yine de Bayberty üstad bir baksın. (Hatta benim plakalar bundan daha pürüzlü)

Evet hocam. hatta fabrikasini aratip sormustum. dokum once kuma dokulerek yapildigindan illaki pruzler olur dedi aradigim kisi. onda sorun yok. ama iste fotolarda sanki soyulma var gibi geldi bana. ozaman Bayberty üstadı etiketleyelim hemen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tyro06 -- 19 Ekim 2017; 17:23:21 >

bugüne kadar birkaç şikayet mesajında dökümix plaka resimleri gördüm, aralarında en düzgün plakalar sizde ...

@tyro06
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

bugüne kadar birkaç şikayet mesajında dökümix plaka resimleri gördüm, aralarında en düzgün plakalar sizde ...

@tyro06

eyvallah üstad. içimi rahatlattınız valla. ozaman hemen makinayı yağlama işlemine geciyorum.
    geç bile kaldınız haydi mesaiye ...
    hayırlı olsun, güle güle kullanın ...

@tyro06
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Kullanma kılavuzunda da yağlayıp bırakın yazıyor. Bu yağlar sonraki kullanımda yanıyor. Sağlıksız değil mi?

Bu arada dökümix te ben bez kullanmıyorum bez paramparça oluyor ve ızgarada kalıyor parçaları. En iyisi sünger ve tel ile temizlemek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Homend 1314 349 tl hbde satıcı homend görünüyor

Almalımıyım 👀

• quote:

Orijinalden alıntı: tuna1979

Kullanma kılavuzunda da yağlayıp bırakın yazıyor. Bu yağlar sonraki kullanımda yanıyor. Sağlıksız değil mi?

Bu arada dökümix te ben bez kullanmıyorum bez paramparça oluyor ve ızgarada kalıyor parçaları. En iyisi sünger ve tel ile temizlemek.

Aynen öyle, bezdir peçetedir nafile. En güzeli tel fırça. Tertemiz çıkıyor.
  • Arkadaşlar Dökümix almayı düşünüyorum ama yağlama işi düşündürüyor. Bu konuda bilgi verebilecek bir arkadaş varmı? Ortalama haftada 3-4 gün kullanılacak makina her seferinde yağlayıp mi kaldırmak gerekiyor?, küflenme olayı varmı?

Aklımda bunun gibi deli sorular,plakaların çıkmaması da çok sıkıntı değil ama temizliği, yağlaması dert gibi duruyor. Bu sebeple Korkmaz A 310 granit te düşünüyorum ne dersiniz?

• Homend stokları yenilendi . N11 yada gittigidiyorda henüz yok. Kendi sitelerinde satışta ama fiyatları bence yüksek. %25 Indirimle bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metrekare -- 24 Ekim 2017; 9:37:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: happymtl

Arkadaşlar Dökümix almayı düşünüyorum ama yağlama işi düşündürüyor. Bu konuda bilgi verebilecek bir arkadaş varmı? Ortalama haftada 3-4 gün kullanılacak makina her seferinde yağlayıp mi kaldırmak gerekiyor?, küflenme olayı varmı?

Aklımda bunun gibi deli sorular,plakaların çıkmaması da çok sıkıntı değil ama temizliği, yağlaması dert gibi duruyor. Bu sebeple Korkmaz A 310 granit te düşünüyorum ne dersiniz?

Yağlama işi ilk kullanımdan önce yapılıyor sadece. Onun dışında normal kullanırken zaten tostunuzu yağlıyorsunuz ya o yeterli oluyor. Hem tostu hem makineyi yağlamış oluyorsunuz. Tel fırça yardımıyla kırıntıları temizleyip kaldırıyorsunuz, sonraki kullanıma hazır oluyor. Yapışmıyorda bu şekilde. Ama plakalarda kalan yağ sürekli ısındığı için bir zararı olur mu emin değilim. Çok içime sinmezse arada bir kağıt havlu ile yağlarını iyice temizler tekrar yağlarım.

• merhaba üstadım ;

şu ürün hakkında bilginiz var mı ?
    Genel olarak Schafer çok up bir markadır ama bu ürünü nasıldır acaba ?

http://www.yukko.com/schafer-grill-haus-tost-makinesi-siyah-v-50050995

,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 24 Ekim 2017; 18:37:27 >
  • 
Sayfa: önceki 369370371372373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.