Şimdi Ara

***TOST MAKİNESİ TAVSİYELERİ*** ... (369. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.574
Cevap
222
Favori
1.544.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
37. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arzum AR2019 Tostçu Delux Mürdüm 1800 W Granit Tost Makinası
    fakir valery mürdüm tost makinesi (küçük diye çok beğenmeme rağmen uzak kaldım ama model harika görünüyor)

Benim için önemli olan özelliklerden biri de yıkanabilir plaklar olması yani anlayacağınız her şey istiyorum :) Böyle bir model var mıdır acaba?

Not: Yıllardır ne zaman sıkışsam baktığım forum olan Donanımhaber'e Sırf bu konu için üye oldum.
  • Ceysem C kullanıcısına yanıt
    size 2 model önerebilirim;
    hotpoint cg-200
    veya
    homend 1314 ...
    bu markaların çaycıları da mevcut, bütçenize uygun olanını seçerek takım yapabilirsiniz ...

@Ceysem
  • Ceysem C kullanıcısına yanıt
    önerdiklerim ar-2019'dan daha iyidir merak etmeyin, fakir valery bu konuyu açtığım yıllarda çok beğendiğim bir modeldi ancak performansı göründüğü gibi değil ...
    not: önerdiklerimden homend 1314 şık bir makine ve beğeneceğinizi tahmin ediyorum ancak piyasada bulmak zorlaştı, ona karar verirseniz internetten gönderilenlere karşı dikkatli olmanızı öneririm, teşhir-defolu ürün gönderebilirler ...

@Ceysem
  • forgot F kullanıcısına yanıt
    uzak durulması gerekenlerden ...

@forgot
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. Homend'i çok beğendim ama dediğiniz gibi homend sitesinde bile ürün şuan tedarik edilemiyor. Tekrar yazdığınız gibi outlet ürünler de hasarlı gelebiliyormuş.

Bir süre stok durumunu bekleyeceğim bakalım :)
  • selam üstad ;

acil ocak üstü tost makinesi lazım,
    siz almıştınız ve konusu geçmişti aklımda eksik kalmadı ise TAŞHAN tercih etmişdiniz,
    şimdi bir komuşuma acil lazım,
    orta yollu bir ürün nasıl temin edebiliriz,
    mükerrer olacak ama cevabınızı bekliyorum.
  • Arkadaşlar benden de size bir tost tavsiyesi ketçap yerine sulandırılmış domates salçası kullanın , bizim burada salçalı tost yaparlar

Deneyin, farkı yazın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam,
    taşhan kalitelidir, üretimdeki en iyi modeli 35 lira ...http://www.tashanmutfak.com.tr/ocak-ustu-tost-makinalari/Array/detay/256578/mega-ici-greblon-tost-makinasi

ayrıca emsan ocak üstü tost makinesi de var ...
    ancak daha uzun ömürlü ve daha kalitelisini isterseniz evladiyelik bir ürün var, lava döküm ocak üstü tost makinesi ...

@akabey_55
    cevap için tşkler,

bende taşhanı tavsiye ettim,
    emsan bulamabiliriz,
    lava'ya sıcak bakmıyorum,

sizde de taşhan var yanılmıyorsam
  • bendeki taşhan o kadar zaman oldu ki kaç yıllık hatırlamıyorum bile, sürekli ocak üstünde duruyor evde kimin ihtiyacı olursa kullanıyor, bazen tost yapmak bazen lahmacun ısıtmak için ...

@akabey_55
    tamamdır bende taşhan almak için işlemlere başlayacağım,
    tekrar tşkler iyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bayberty

döküm plakalarda bu tür üretim özensizlikleri olabiliyor, daha kötülerini de gördük sizinki kabul edilebilir düzeyde görünüyor ...
    ilk kullanımla ilgili olarak birinci sayfadaki 3. mesajda yazılanları uyguladıysanız temizlik işlemi tamamdır ...

@tuna1979

Hocam hayirlu gunler, cafede kullanilmak uzere tost makinesi arastiriyorum. Onemli olan hizlica isinmasi ve kolay temizlik.Butce olarak 400 e kadar olabilir. İlk safdaki fayrinoks elk-12 mantikli geliyor ama isinma konusu ne durumdadir bilmiyorum.Ayrica kofte pisirmek mumkunmudur. Tesrkkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • razr58 kullanıcısına yanıt
    selam,
    benim önereceğim modeli zaten tahmin etmişsiniz; fayrinoks elk-12 ...
    çıkarılabilir plakalı olmasıyla diğerlerinden ayrılıyor, temizliği daha kolay olur, gün sonunda çıkarır yıkarsınız ...
    ilk ısınması en fazla 1-2 dak. farkeder bir kere ısındıktan sonra sorun yok, zaten cafede aç-kapa yapmazsınız ...
    köfte, vb. yapmaya da uygundur ancak ızgarayı ayrı almak daha mantıklı çünkü ızgaranın kokusu tost ekmeklerine geçer ...
    diğer seçenek remta r-71 olabilir ...

@razr58
  • ayrıca şu siteden diğer modelleri inceleyebilirsiniz ...http://www.istocsepeti.com/Tost-Makinesi-Sanayi-Tipi,LA_160-2.html#labels=160-2

@razr58
    GM-7448M GRANTE Tost Makinesi nasıldır dostum?

Şuan 99TL'ye alınabiliniyor.

Benim Dökümix paslandı, aslında su ile temas ettirmedim ama üzerine sıcak tencere falan koyunca bizimkiler onun buharıyla oldu sanırım.

O yüzden döküm plaka bana yaramadı.
  • Lasvegaswings kullanıcısına yanıt
    tavsiye edilecek bir makine değil, "idare etsin bana yeter" derseniz ucuz olduğu için alınabilir ...

@Lasvegaswings
  • Selamlar;

http://www.hepsiburada.com/arzum-ar2006-panini-granite-izgara-ve-tost-makinesi-pm-mtctnlerar2006

Bu ürün nasıldır?

Akşamları tost yapma ve haftasonu ekmek kızartma olarak kullanacağım. Yorum yapabilir misiniz?
    Granit diye tercih edeyim dedim hem de ucuz.

Peki Dökümix için bir şey yapılabilir mi sizce? Paslanan kısım köşeden.
  • serromacher S kullanıcısına yanıt
    250 lira altı bütçe için uygun bir seçenek, ondan biraz daha iyisi; korkmaz a-310 formula ...

@serromacher
  • 
Sayfa: önceki 367368369370371
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.