Şimdi Ara

Tosla Kart 1 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
8
Favori
9.334
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aldık bakalım. Dursun köşede. Lazım olur. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hay aksi ya iş bankası kartını ekleyip ordan 1 TL çeksin istedim 1 tl çekti ama kart başvurusu oluşmadı umarim provisyon ücretidir geri iade eder yoksa yoksa 1 lirayı yedirmem onlara ben

• Elbet lazım olur, aldık. Verdim şukunu konu sahibi.
  • sleeptalkercat kullanıcısına yanıt
    Black ile normalin farkı nedir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 tl verdim kartı aldık, 7 gün süresi var teslim etmezlerse 1 tl yi geri alırım :D
  • Başka bir ücreti var mı ekstradan bu kartın? Para çekme, yükleme, alışveriş yapma falan ekstra masraf çıkartıyor mu?

• Papara tamamen ücretsiz veriyor, saçmalık. Ve arkasında Akbank var.

• Ulen eft yi yaptık ne tosla ya düştü ne bankaya geri geldi. İç etmesinler 1 lirayı😬

• fiziki olarak kart gelmeden hepsiburada dan alışveriş yapabiliyoruz mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: -Black Dark-

Hesaba iban ile bakiye yüklerken bana ait olmayan başka bir hesaptan para yolladım. Sanırım sadece kendimize ait olan kartlardan bakiye yükleniyormuş. Benim bu yolladığım ücret ne oluyor? Daha böyle bir tecrübe deneyimleyen oldu mu?
    Tosladaki sistem şöyle işliyor.

Gönderenin tc numarası ile tosla hesabındaki tc numarasını eşleştiriyor.
    Daha önce aynı şeyi yaptığımda müşteri hizmetlerini arayıp talep oluşturdum. Ödemem geri gelmişti. ( 1 hafta sonra ancak )

Eğer gönderen kişi adına tosla hesap açabiliyorsanız öncelikle bunu deneyin. Açabilirseniz tosla hesaba yüklenmiş olabilir.

Papara'da böyle oluyor çünkü siz papara üyesi olmasanızda size para gönderince havuzda bekliyor ve üye olunca anında ekleniyor. Fakat Tosla için maalesef müşteri hizmetlerini aramanız gerekecek

• tosla'ya üyeyim para gönderdim aldım vs. ama kart olmadan kampanyalardan faydalanamıyor muyum? misal hepsiburada 100/20 gibi.
  • bir süre önce banabi uygulamasında sipariş verirken siparişine tosla kart ücretsiz ve aynı zamanda toslakart ekleyince getirme ücretide yoktu, damacana su siparişi vermiştim o zaman ve yanında da toslakartı hediye ücretsiz olarak almıştım. Şimdi hepsiburada.com'un kampanyasını kullandım, iyi oldu.
  • Bu ne saçma şey ya bakayım dedim başka hesaptan Tosla'ya para atarken ''Aköde'' yazman lazımmış. Gülsem mi ağlasam mı bilemedim.
  • biri cevap versin artık hb'nin indirimini kart gelmeden kullanabilir miyiz?
  • Yazılanlara bakılırsa yaş ortalaması 14-15 burada biz kaçalım burdan , bu arada hepinizin elinde akıllı tel var , muhtaçsanız 1 TL ye iban atın bana

• Arkadaşlar kartı isme özelimi gönderiyorlar? Yani kartin uzerinde isim basilini? Kargo ücreti varmi ?

• Sacmalik neresinde. Oraya koskoca yazmislar akode yazin aliciya diye.

• Natsukaw.S kullanıcısına yanıt
    Benim geri iade ettiler bankaya ama anlamadım niye. Vakıf dan göndermiştim

• 1-TL ye kart alsak hemen hepsiburada kampanyasından faydalanabiliyor muyuz acaba?
  • Bilen yokmu arkadaşlar ;

İsimli kartmı gönderiyorlar ?
    Kargo ücreti varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.