Şimdi Ara

TOSHİBA SATELLİTE P50-B-116 KULLANICI KULÜBÜ (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
788
Cevap
15
Favori
45.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 Şubat 2017'de servise giren cihazım geçtiğimiz hafta tamir edildi diye kargoya verilmiş ve bana gönderilmiş. Kabul etmeyip geri göndermiştim, bugün tekrar kargo geldi. Laf da anlatamıyoruz çalışanlara. Utanmaz insanlar. Gidin başka yerlerde tamir ettirin bilgisayarlarınızı, vermeyin şu servise.
  • Yabansı kullanıcısına yanıt
    Hocam bunlar dünyada bir ilk yav,ben böyle bir şey görmedim valla Ne kadar sövsen yetmez
  • beyler bu ''amd no amd graphics driver is installed '' hatayı alan bır tek ben mı varım ddu ıle tum drıverlerı sılıyorum yukluyorum gene aynı sıkıntı var cozemedım nette de bulamadım yardımcı olursanız sevınırım
  • sateee S kullanıcısına yanıt
    Tüm driverları sildikten sonra Bilgisayarım sağ tık > Özelikler > Aygıt yöneticisi > Görüntü Başdaştırıcıları > Amd Radeon R9 un üzerine sağa tıklayın. Özelliklerden sürücüleri otomatik bul deyin. 2014 Sürücüsünü yüklemesi lazım. Sonra güncellersiniz.

Ben de genelde çalışıyor bu yöntem ama garanti vermiyorum :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21 martta servise verdiğim cihazı bugün aldım sözde anakart değişimi yapacaklardı olduğu gibi teslim etmişler hatta bırakın pc yi açmayı power tuşuna bastıklarını dahi düşünmüyorum bugün tekrar servise bıraktırıcam cihazı böyle rezil bir servis göremezsiniz . Servisin bulunduğu mahallede 10 sene oturdum . Önceden boya firması ve nalbur tarzı bir firma vardı anladığım kadarıyla şuan görünüş teknik servis ama işletenler hala nalbur . Bilgisayardan zerre anlamayan insanları yetkili teknik servis yapmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cankur34 -- 21 Nisan 2017; 13:43:34 >
  • Arkadaşlar hatta gelen donanımları garantili cihazlara takmadıklarını ücretsiz gelen parçaları garanti kapsamında olmayan cihazlarda kullandıklarını dahi düşünüyorum. Bu düşünceye kapılma sebebim serviste görüştüğüm kız bana anakartların toplu olarak geldiğini söyledi . Elinde 1 ay beklemiş cihazın parçası gelmiş ve sen neden takmadan işlem yapmış gibi gösterip iade edersin ki ?

• cankur34 C kullanıcısına yanıt
    hocam o kadar konuşmuşuz konuda neden alıyosun sen bilgisayarı teslim,ver heyete kafan rahat olsun paşa paşa öderler sana parasını.Gider sıfır bi laptop alırsın mis gibi
  • Hocam ben almadım elden alıcam dedim ona rağmen adrese yolladılar . Kendim okul nedeniyle şehir dışında olduğum için ailemin adresine yollamışlar . Ben orada olsam zaten kontrol etmeden almazdım. Bu heyet süreci hakkın siz bilgilisiniz melih hocam bizide bilinçlendirirseniz detaylı olarak çok güzel olur . Ayrıca servisle ilgili bir olay daha oldu kesinleşsin onuda paylaşıcam sizinle. Birde melih hocam benim cihazın garantisi 3 gün içinde bitiyor heyet için sorun teşkil eder mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cankur34 -- 21 Nisan 2017; 16:4:32 >
  • Hakem heyetini aradım fatura tutarı 3000 tl olduğu için biz bakmıyoruz dedi . 2300 e kadar falan hakem heyeti bakıyormuş birde benim fatura firma üzerine olduğu için ticari mahkemeye gitmem gerekiyormuş .

• quote:

Orijinalden alıntı: cankur34

Hakem heyetini aradım fatura tutarı 3000 tl olduğu için biz bakmıyoruz dedi . 2300 e kadar falan hakem heyeti bakıyormuş birde benim fatura firma üzerine olduğu için ticari mahkemeye gitmem gerekiyormuş .

Hocam siz ilçe hakem heyetini sormuşsunuz,sizin il hakem heyetine başvurmanız gerekiyor benim gibi.Bulundugunuz şehirdeki il hakem heyetine başvuru yapın,sizi önce dinliyorlar daha sonra da şikayetiniz için dilekçe dolduruyorsunuz.Bana çok yardımcı oldular sağolsunlar,ilgili kişi geldi oturup beraber doldurduk dilekçeyi,sizde de öyledir büyük ihtimalle ilgililer.Yalnız ben başvuralı 3 ayı geçmiştir hala beklemedeyim bakalım.3 ay içinde çözülür dediler normalde ama ses yok.İlk kıpırdamada haberdar ederim.Zaten heyetteki memurda sizin %99 lehinize dedi.

• Melih hocam şimdi bizim 2 yıllık garantiler bitti ama 5 yıllık kampanya ile aldığımız için hala 5 yıl garanti devam ediyor. Herhangi bir durumda hakem heyeti vs. ile firmaya yaptırım uygulatabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meteormta

Melih hocam şimdi bizim 2 yıllık garantiler bitti ama 5 yıllık kampanya ile aldığımız için hala 5 yıl garanti devam ediyor. Herhangi bir durumda hakem heyeti vs. ile firmaya yaptırım uygulatabiliyor muyuz?

Elinizde ispatı varsa tabikide uygulanır hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihgezer

quote:

Melih hocam şimdi bizim 2 yıllık garantiler bitti ama 5 yıllık kampanya ile aldığımız için hala 5 yıl garanti devam ediyor. Herhangi bir durumda hakem heyeti vs. ile firmaya yaptırım uygulatabiliyor muyuz?

Toshiba sistemine notebook'un seri numarası kayıtlı , seri numarasını girince 2020 ye kadar garanti gösteriyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: melihgezer

quote:

Toshiba sistemine notebook'un seri numarası kayıtlı , seri numarasını girince 2020 ye kadar garanti gösteriyor.

Hiç bir sorun olmaz o konuda o zaman hocam,ama zaten 20 iş gününü geçiriyor servis Hatta şimdi yollayın 20 iş günü geçince hemen heyet başvurusu ve para iadenizi alın kurtulun bu illetten

• Allaha şükür batarya göstergesi dışında bir sorunum yok şuanda :D Parayı alsam da dolar kuru yüzünden dengi.bir makine alamam herhalde.

Sizin parayı ne zaman veriyorlar?

• Öncelikle merhaba arkadaşlar bende de bu laptoptan var düne kadar hiçbir şey yokken driver booster adlı programda driverları güncelleyeyim dedim normalde asla programla driver kurmam ama ne olduysa kurdum neyse ses driverını yükledikten sonra ses gitti denemediğim şey kalmadı kaldırdım en güncelini kurdum olmadı ses var gibi gözüküyor ama aralıklarla sadece "tık" sesi geliyor başka bir ses gelmiyor Windows 7 64bit kullanıyordum format attım format attığım halde düzelmedi sonra Windows 10 yükledim son olarak yine değişen bir şey yok yardım edebilecek bir kimse var mı bu konu hakkında?
  • Meteormta kullanıcısına yanıt
    Alırsın hocam nasıl alamıyorsun,3.00 tl ye en kötü 6700 işlemcili gtx960 lı bilgisayarlar var 3.00 olmasada üzerine 200 300 ekler alırsınız rahat ama malzeme olarak toshiba kalitesi olmaz,zaten şuan msı hariç hiç bi notebookda göremedim kaliteli malzeme.Geneli plastik ve ince alüminyum.Benim para :D valla hiç sorma benim para nerde şuan bilmiyorm ama bugün yarın elleri kulagında pazartesi arayıp bi sormayı düşünüyorm durumunu bakalım.Esesli arkadaşm :D gözgözden selamlar bu arada
  • İnşallah bir an önce alırsın parayı :D

Not: Gözgöze selamlar. Yarın Malatya'yı yenin lütfen
  • quote:

İnşallah bir an önce alırsın parayı :D

Not: Gözgöze selamlar. Yarın Malatya'yı yenin lütfen

inşallah hocam.Yenmeyi planlıyoruz yenemezsek sıkıntı
  • Arkadaşlar cihazımı sonunda sorunsuz olarak çalışır vaziyette teslim aldım. Allah Toshiba Teknik Servisine düşürmesin

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.