Şimdi Ara

Toshiba OCZ TR200 Nasıldır? 300 lira ssd tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Toshiba OCZ TR200 240Gb modeli nasıldır?

Kronik sorunu var mı acaba?

N11de kuponla 275 liraya alınabiliyor.

Başka 300 lira civarına alınabilecek 240 ssd öneriniz var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de aynı arayış içerisindeyim. Yeniden konu açmak istemedim. Toshiba aynı model, Kingston a400 ve Sandisk ssd plus modelleri arasında bir seçim yapmak istiyorum. Ssdyi DVD-ROMa takıp HDDyi depo olarak kullanacağım. Sanırım bu durumda rastgele okuma yazma hızları önemli.
    Sırasıyla 79K/87K
    321K/310K
    36K/66K
    Erişebildiğim bilgiler bunlar ama arada bu kadar büyük farkların olması garip geldi açıkçası ve Kingston'la ilgili oldukça fazla kötü yorum var.
    Konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: glpyldrm

Ben de aynı arayış içerisindeyim. Yeniden konu açmak istemedim. Toshiba aynı model, Kingston a400 ve Sandisk ssd plus modelleri arasında bir seçim yapmak istiyorum. Ssdyi DVD-ROMa takıp HDDyi depo olarak kullanacağım. Sanırım bu durumda rastgele okuma yazma hızları önemli.
    Sırasıyla 79K/87K
    321K/310K
    36K/66K
    Erişebildiğim bilgiler bunlar ama arada bu kadar büyük farkların olması garip geldi açıkçası ve Kingston'la ilgili oldukça fazla kötü yorum var.
    Konuyla ilgili yardımlarınızı bekliyorum.
    Hocam samsung hariç hepsi hakkında olumsuz yorumlar dolu. Samsunga fazladan 100 lira vermek istemedim ben. Gittim toshiba ocz tr200 240gb aldım.

N11 kuponuyla 275e denk geldi.

• Samsung, Crucial, Corsair, olmazsa Toshiba, Adata. Kingston, Sandisk, WD, Seagate, James Donkey bunlar performans açısından zayıf olan diskler.
  • Vall performans olarak bilmiyorumda 2 senedir sorunsuz kullanıyorum.
  • 240 GB olanında kronik health sorunu olduğu adeta tescillenmiş bir modeldi ama yeni üretimlerde çözüp çözemediklerini bilemiyorum.

Google'da bakınca forumlarda aynı şeyi görüyorsunuz.

Bizzat bu modeli bilen arkadaşı etiketliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 30 Mayıs 2020; 18:25:46 >
  • uzak durmanızda fayda var zira healt ilk aydan itibaren düşmeye başlıyor Tbw ömrü kısa
  • Tbw ömrü ile alakası yok bu sorunun. Tbw mi artık tabiri neyse toplam yazma ömrü diyelim biz bir çok ssd de aşağı yukarı aynı ve bu ssd kronik sorunlu. Yakın zamanda alan tanıdığımda yine aynı sorunu yaşadı. Yani yeni üretimlerde aynı eski üretimide aynı kronik sorunlu asla almayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.