Şimdi Ara

Toshiba MicroSD 32GB Kart 24,90₺ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
2
Favori
9.402
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 32 gb eski kaldi hatta 64gb bile. Alınacaksa cep telefonuna 128gb alınmalı. Ama araçta müzik dinleyecekseniz veya mp3 çalara takacaksanız ideal fiyat. Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telf 64 gb, 128gb olanla 300 tl fark varfi bende 64 lugunu aldim simdi de 64gb lik hafiza karti alacam 32 olsa ne olur olmasa ne olur. normal film dosya aktarimi kullanacaklarin isine yarayabilirde bu artik telefon icin alacaklar 64 ten az almadiklari icin fiyati zaten ucuzladi bunlarin. ucuz olduğu halde almayacam çünkü 32lik dolunca ben ugrasacam ve tekrar maliyet olusturacak sonra 32liktekileri aktar falan birsuru boş is cikacak kurulu düzen bozulacak.

• Fırsatı paylaşanlara teşekkürler, Zümrütevler fuayedeki migrostan 2 tane aldım, yetecek kadar vardı.

• Yalniz 32gb larda u3 yok diye biliyorum yaniliyor muyum??

• dün 2 tane almıştım yarın 2 tane daha alacağım ihtiyacım vardı iyi denk geldi :)

gb başı 1 tl bile değil, kaldı ki teknoloji mağazalarında 16gb kartların bile 40 50tlye satıldığını görüyoruz.
  • Alternatif hb de Samsung 27.14 tl 2 tane alınırsa kargo bedava Dursun kenarda kuponu olan falan vardır

Samsung EVO Plus 32GB 95 MB/s microSDHC Kart (SD Adaptör) MB-MC32GA/TRhttps://www.hepsiburada.com/samsung-evo-plus-32gb-95-mb-s-microsdhc-kart-sd-adaptor-mb-mc32ga-tr-p-HBV000005JEXU?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elnino19 -- 20 Şubat 2019; 21:27:22 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 64 lazım 32 yetmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Traful

Normal hdd'si olan notebook'a bunu takip windowsu buna yukleyebilir miyiz hizli calismasi icin?
    Cevabı bilen bir kişi çıkmadı mı bu kadar okuyandan yoksa forumda yardımlaşma sıfıra mı indi?

• Traful T kullanıcısına yanıt
    1) Tarayıcı açıyorsunuz

2)www.google.com.tr adresini, tarayıcının adres kısmına yazıp enter tuşuna basıyorsunuz. (Ok işaretine benzeyen tuş)

3) Google arama kısmına tırnak içinde "sd karta windows kurmak" yazıp entere basıyorsunuz.

4) Cevap önünüzde sayfa sayfa duruyor, bol sörf yapmalar.
  • Ukalalık yerine soruya cevap verseydiniz okuyan diğer insanlar da faydalanırdı. Sorum sd karta windows kurmak değil, bu karta kursak hız farkeder miydi!

• quote:

Orijinalden alıntı: Traful

Ukalalık yerine soruya cevap verseydiniz okuyan diğer insanlar da faydalanırdı. Sorum sd karta windows kurmak değil, bu karta kursak hız farkeder miydi!
    Hız çok fark etmez, hdd ile yakın performanslı olur. Bunun yerine en uygun ssd alın daha iyi olur.

• Hafıza kartının okuyucusuna bağlı olarak, mekanik HDD'den daha hızlı olabilir. SSD dediğimiz şeyi işletim sistemi kullanımında hızlı hale getiren şey, hafıza kartının kendisi olan bellek yongası.
  • İkinize de çok tşk ederim cevaplar için.

• Sd karta Windows kurulup kullanılmaz. Zannımca bunu ssdye çeviren aparata takıp sata2 portuna takmak lazım. Bu da çok saçma olur. Youtube da videosu var adam marka sd kartları takıp windows kurdu beş para etmez bir hız ile karşılaştı. En iyisi ssd disk. Ben 1.5dk da açılan eski laptopuma taktim 30 saniyede masaüstü geliyor şimdi. Senelerdir kullanıyorum yüzde 2 ömrü bitti. Bu sd kart olsaydı şimdiye çoktan bozulmuştu. Sd kartlar uzun ömürlü değil. Devamlı yazıp silme işlemleri öldürüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsun Piazza avm Migros'da hala mevcut fiyat aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

29 liraya daha dün GG'den 3 tane (ihtiyacım vardı) Evo Plus almıştım bunu görünce üzüldüm 20 MB/Sn yazma hızı var ama FHD Video kaydedebilir yazıyor teorik olarak 4K da kaydetmesi gerekiyor. Bilen birisi aydınlatırsa iyi olur.
    Evo plus daha iyi değil mi?

• Evet hocam araştırdım EP çok daha iyi. UHS3 olması bu ürünün yanıltmaca gibi biraz.

• dekareme kullanıcısına yanıt
    kartın testi usb3.0 destekli okuyucu ile usb 3.0 portundan hız sonuçları, ip kamera için aldım. f/p olarak gayet güzel.

Toshiba MicroSD 32GB Kart 24,90₺
  • quote:

Orijinalden alıntı: elnino19

Alternatif hb de Samsung 27.14 tl 2 tane alınırsa kargo bedava Dursun kenarda kuponu olan falan vardır

Samsung EVO Plus 32GB 95 MB/s microSDHC Kart (SD Adaptör) MB-MC32GA/TRhttps://www.hepsiburada.com/samsung-evo-plus-32gb-95-mb-s-microsdhc-kart-sd-adaptor-mb-mc32ga-tr-p-HBV000005JEXU?magaza=Hepsiburada
    hocam hangişsi daha iyi sizce

• Ben de dün son kalanı aldım. İhtiyacım vardı. Teşekkür ediyorum bilgi veren arkadaşa.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.