Yüzbaşı
26 Eylül 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Senegalli golcü için Hull City 12, Aston Villa 13 milyon euro teklif etti. Tottenham ise Gökhan için 12 milyon euro önerdi. Ama Siyah-Beyazlılar, "Hedef şampiyonluk… Satmıyoruz" cevabını verdi…

Beşiktaş camiasında bu sezon tek hedef 'Vodafone Arena'ya şampiyon olarak dönmek. Başkan Fikret Orman ve yöneticiler, bunun için yoğun bir mesai harcıyor. Hiçbir fedakârlıktan kaçmayan yönetim, kaynak yaratmak için de çok büyük uğraş veriyor. Ama Beşiktaş yönetimi, transfer döneminde tam 25 milyon euroyu elinin tersiyle itti. İngiltere Premier Lig ekiplerinden Hull City, Aston Villa ve Tottenham, Demba Ba ile Gökhan Töre'yi almak için Siyah-Beyazlılar'ın kapısını çaldı.

ORMAN İLE GÖRÜŞTÜ VE REDDETTİ

Premier Lig'de düşme mücadelesi veren Hull City ile Aston Villa, Senegalli forveti almak için Kartal'a başvurdu. Bu sezon forvet oyuncularından sadece dokuz gollük bir katkı alabilen Hull City, Demba Ba için 12 milyon euro önerdi. Christian Benteke'nin dışında santraforu olmayan Aston Villa ise 13 milyon euroluk bir bonservis ücreti teklif etti. Ama "Futbolun Patronu" Ahmet Nur Çebi, Başkan Fikret Orman ile yaptığı transfer görüşmesinin ardından iki İngiliz ekibinin yetkililerine "Hedefimiz şampiyonluk. Hiçbir oyuncumuzu satmıyoruz" cevabını verdi.

KUPA İÇİN BURADAN GİTMEYECEĞİM

29 yaşındaki forveti takımda tutan Siyah-Beyazlı yönetim, bu sefer de Tottenham'ın Gökhan Töre teklifi ile karşılaştı. Tottenham Teknik Direktörü Mauricio Pochettino, UEFA Avrupa Ligi'nde Beşiktaş ile oynanan iki karşılaşmada da Gökhan'a hayran kaldı. İngiliz ekibi, 23 yaşındaki oyuncu için 12 milyon euroluk bir teklif sundu. Ama Ahmet Nur Çebi, bu isteğe de "Satmıyoruz" dedi. Gökhan Töre de Çebi'ye "Hiçbir yere gitmeyeceğim. Bu sezon şampiyon olmak için buradayım" diyerek tek hedefinin şampiyon olduğunu bir kez daha ifade etti.

(Akşam)
Konu ilkokul da bir sadece 1 sene birlikte okuduğum muhabbetimde olmayan bir kız, ilkokulda öyle pek güzel değildi yada süslenmiyordu da diyebilirim ama son bir kaç haftadır sokakta görüyorum ( ilk gördüğümde evrim gerçekten varmış dedim ) bildiğin taş olmuş böyle acayip bi parça (bişey) olmuş oda beni gördü tabi göz göze geldik muhtemelen tanıdı ancak hiç bir şey olmamış gibi devam etti eee bunu gören ben dururmuyum hemen bi facebook taraması yapıp kıza buldum evet o ilkokuldaki çirkin ördek yavrusu bildiğin kuğu olmuş uçuyor , kıza gönlüm kaydı beyler ne yapmalıyım facebooktan istek göndereyim mi ? Gönderirsem nasıl giriş yapayım ?

not: Konuyu konu dışına açmıştım ama ciddiyet namına hiç bir post gelmediği için buraya açtım
Konu ilkokul da bir sadece 1 sene birlikte okuduğum muhabbetimde olmayan bir kız, ilkokulda öyle pek güzel değildi yada süslenmiyordu da diyebilirim ama son bir kaç haftadır sokakta görüyorum ( ilk gördüğümde evrim gerçekten varmış dedim ) bildiğin taş olmuş böyle acayip bi parça (bişey) olmuş oda beni gördü tabi göz göze geldik muhtemelen tanıdı ancak hiç bir şey olmamış gibi devam etti eee bunu gören ben dururmuyum hemen bi facebook taraması yapıp kıza buldum evet o ilkokuldaki çirkin ördek yavrusu bildiğin kuğu olmuş uçuyor , kıza gönlüm kaydı beyler ne yapmalıyım facebooktan istek göndereyim mi ? Gönderirsem nasıl giriş yapayım ?
Ygs puanım 344 bu bölümü okumak istiyorum. bölüm hakkında bilgisi olanlar cevap yazarsa sevinirim.
Bir arkadaşımın abisi yurt dışından temiz note 1 getirmiş kelepir fiyatına bana verecek imei attırmayı düşünüyorum alınır mı? alınırsa imei atılır mı ?
özellikler bol flaşlı sitelerde çok kasıyor, ayrıca tarayıcı farketmiyor chrome,opera,ie hepsi aynı mesela ajansspor sayfasını açınca sayfa kendine gelemiyor scroll işlemi yapıyorum 3 sn sonra yapıyor. işyerimde benim sistemin yarısı kadar donanımı olan sistem aynı siteyi çatırt diye açıyor ne kasma bekleme ne lag sorunu nasıl çözebilirim?

Sistem: Amd phenom2 x4 945,
8 gb 1333 mhz ram
hd 6570 ekran kartı
550 watt psu
şarkının adı stardust twin u cold be (so good for me ) lütfen bulun 2 senedir arıyorum
işlemci Amd Phenom 2 x4 945 stok soğutucuyu kullanıyorum, boşta 76c ve bazen aniden sistem kapanıyor bu ısıyı nasıl düşürebilirim?
Ablam tablet almayı düşünüyor,
+2 gb ram
+10 inç ekran
+3g
+ips ekran
+güçlü batarya / bu çok önemli
+otg desteği

her türlü tavsiyeye açığım
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Motorola
ISS
TTNET
Takım
Beşiktaş
TV
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 887
İkinci El Bölümü Mesajları: 71
Konularının görüntülenme sayısı: 162.403 (Bu ay: 274)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 44 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.