Şimdi Ara

TOSHIBA 'FALD'Panel(FULL-LED+Local-Dimming) SV685 Serisi (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.735
Cevap
20
Favori
191.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • panasonic vt30 biraz inceleme fırsatım oldu lakin ondada lcd deki yada led deki gibi bir keskinlik alamadım ve tamam renkler herşey güzel ama o pikselleşme karıncalaşma kafama takıldı pio derseniz hayatımda tek görmediğim tv dir desem yeridir bütçe ye gelirsek beni oda biraz küçük izleme mesafem 270 46 inc bana yeterlidir diye düşünüyorum 3d yi saymasak ortalama 2-3 arası diyelim gitsin ... ve aynı zamanda sv yide incelemek isterim ...

saygılar

Tahsin...
  • birde şunu sormak istiyorum pio yu nerden bulucaz ?
  • nerdesin can abi
  • Pio mu istiyorsun?

+
  • albani üstad.
    toshiba 55sv685d var 3100 tl civarında ne diyorsunu iyi mi sence? 46hx720 den daha mı iyidir bu panel şimdi ?
    55 inçi bir televizyon 3.5- maksimum 4.5 metre izleme mesafesi için için büyük mü olur ?
    kafamda sony46hx720 vardı ama toshu da çok övdünüz bu nedenle bu paneli de düşünmeye başladım. 46 sını bulamıyorum zaten artık yok. ya da teşhir de var.
    f/p olarak tavsiye edermesiniz. bütçem maksimum 3.000.00 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: albani

Pio mu istiyorsun?

+

VARMI ?
  • @taso

-1 tane var ama kişi satmaktan sanırım vazgeçti gibi;bana dönecekti,ama henüz dönmedi son kararı için!
    -1 tane de bir başka kişide var sana PM den telefonunu vereceğim kendin görüşürsün!

Orhan da ise sanırım 1/2 tane takastan gelen 5090 olabilir,onunda telefonu veririm kendin konuşursun

CAN+

pm attım+

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi albani -- 17 Şubat 2012; 21:46:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

albani üstad.
    toshiba 55sv685d var 3100 tl civarında ne diyorsunu iyi mi sence? 46hx720 den daha mı iyidir bu panel şimdi ?
    55 inçi bir televizyon 3.5- maksimum 4.5 metre izleme mesafesi için için büyük mü olur ?
    kafamda sony46hx720 vardı ama toshu da çok övdünüz bu nedenle bu paneli de düşünmeye başladım. 46 sını bulamıyorum zaten artık yok. ya da teşhir de var.
    f/p olarak tavsiye edermesiniz. bütçem maksimum 3.000.00 TL

Arkadaş sen bu başlığı okudunmu öncelikle??

SV farklı kulvarda bir paneldir!

2009 Model olmasına rağmen,günümüz panellerinden en iyisileri içinde hatta en iyisidir!
    Fiyatı 3 sene sonra elbette artık F/P seviyesine gelmiştir ama Performans olarak 2012 lerden
    daha iyidir

++

• yarisini okudum basligin. bulamaz isek maks 3000 tl alternatif yeni bir tv ttavsiyeniz varmi. 3.5 1-4 metreye 55 fazlami gelir peki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yarisini okudum basligin. bulamaz isek maks 3000 tl alternatif yeni bir tv ttavsiyeniz varmi. 3.5 1-4 metreye 55 fazlami gelir peki
  • quote:

yarisini okudum basligin. bulamaz isek maks 3000 tl alternatif yeni bir tv ttavsiyeniz varmi. 3.5 1-4 metreye 55 fazlami gelir peki

Kullanım amacınız nedir?..
  • ps3 film sd yayin icin ama odaya buyuk mu gelir izle mesafesi az mi acaba onceki sayfalara baktim 55 inci 2.400 almislar taksitld 3300 geliyor benimki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @taso

Bana Pio için durumunu eMail den haber et ltf,1 tanesi için bir başka kişi devreye girdi!

++
  • Sayın Albani (Can Bey ),
    107 veya 117 ekran nokta atışı tavsiye marka ve model led tv tavsiyesi alabilir miyim?
    toshiba 46sv685d bunlardan biri sanırım, formu epey okudum, tavsiye ediyorsunuz ama satışta bulmak çok zor
    2. el pioner fiyatları ne kadar hiç bilgim yok.

Sıfır ürün 46SV685D gibi sorunsuz, görüntüsü vs. kaliteli panel led tv ne alabilirim acaba?
    Bilgi verirseniz memnun olurum.
  • Selamlar,

Eğer düşünen var şu an bimeks web sitesinde 2.300 46SV685.Muhtemelen teşhir ürünü,yada bir ihtimal ufak defolu olabilir,ilgilenen varsa bir arasın derim...Saygılar...

http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?uid=107706#specs
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonskennedy

Selamlar,

Eğer düşünen var şu an bimeks web sitesinde 2.300 46SV685.Muhtemelen teşhir ürünü,yada bir ihtimal ufak defolu olabilir,ilgilenen varsa bir arasın derim...Saygılar...

http://www.bimeks.com.tr/urun.aspx?uid=107706#specs
    Bimekste TV leri listelettiğinde alt kısmında zaten Seri sonu, teşhir veya kusurlu ürün diye ibare mevcut
  • Evet biliyorum hocam,ben hangisi olduğu belli olmadığı için o şekilde yazdım Tabi en iyi ihtimal seri sonu olması ama bu ürünün öyle olduğunu hiç sanmıyorum...
  • Teşhir ürünü olduğunu tahmin ediyorum ben. Kutu açıktır ve teşhirde kullanılmıştır.
  • 55sv685 sıfır kutulu ürün bulabileceğimiz yer varmı arkadaşlar?internetten bulamıyorum.
  • quote:

ps3 film sd yayin icin ama odaya buyuk mu gelir izle mesafesi az mi acaba onceki sayfalara baktim 55 inci 2.400 almislar taksitld 3300 geliyor benimki

55", 3-4m seyretme mesafesine küçük bile gelir bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sami Ertaga -- 27 Şubat 2012; 19:46:11 >
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.