Şimdi Ara

Toshiba Encore WT8-A 8' Tablet (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
521
Cevap
8
Favori
44.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok ayıp yaptığınız, her özel mesajla soru sorana cevap verdim, eksiksiz ve doğru yönergeleri zaten başlıkta paylaştım. Nerelerde dikkatli olmanız gerektiğini defalarca belirttim.
    8 sayfalık ve oldukça kompleks sayılan bir şeyi nasıl kısaca anlatayım!

Biraz sonra geçmiş mesajlarımı da güncelleyeceğim ve konu ile ilgili ücret karşılığı veya değil herhangi bir soruya da cevap vermeyeceğim, madem kıymeti bilinmiyor...bulursunuz siz internette!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deonology -- 3 Mayıs 2015; 13:29:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @deonology arkadaş özelden sorduğum soruya sağolsun yardımcı oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deonology

Çok ayıp yaptığınız, her özel mesajla soru sorana cevap verdim, eksiksiz ve doğru yönergeleri zaten başlıkta paylaştım. Nerelerde dikkatli olmanız gerektiğini defalarca belirttim.

Biraz sonra geçmiş mesajlarımı da güncelleyeceğim ve konu ile ilgili ücret karşılığı veya değil herhangi bir soruya da cevap vermeyeceğim, madem kıymeti bilinmiyor...bulursunuz siz internette!

kardeş istenilse USB boot kullanılan proğramlar vs paylaşılır, yapılırken bir videoya çekilir vs basitleştirilir. kıymet bilinmeme meselesi değil herkes sizin kadar profösyönel değil. yardımcı olunabilir bence istenilse.
  • http://forum.xda-developers.com/windows-8-rt/microsoft-surface/surface-pro-3-wimboot-rom-guide-t2979048 linkte widows 8 wim-boot olarak yanlızca harddiskte 1.6 gb yer kaplıyor denemek isteyen indirip deneyebilir.
     Toshiba Encore WT8-A 8' Tablet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unknownmesenger -- 9 Mayıs 2015; 22:48:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: deonology

Çok ayıp yaptığınız, her özel mesajla soru sorana cevap verdim, eksiksiz ve doğru yönergeleri zaten başlıkta paylaştım. Nerelerde dikkatli olmanız gerektiğini defalarca belirttim.

nasıl yani paraylamı cevap veriyorsun,
    avukat gibi hemi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

8" alacaklar için bir seçenek. 999 tl

http://www.hepsiburada.com/liste/toshiba-encore-wt8-a-102-32gb-ssd-8-ips-tablet/productDetails.aspx?productId=bd600723&categoryId=3008012

nasıl 999 ?
    549 yazıyor orada , hatamı var acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deneme1

quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

8" alacaklar için bir seçenek. 999 tl

http://www.hepsiburada.com/liste/toshiba-encore-wt8-a-102-32gb-ssd-8-ips-tablet/productDetails.aspx?productId=bd600723&categoryId=3008012

nasıl 999 ?
    549 yazıyor orada , hatamı var acaba ?

Arkadaş düzenlememiş 2014'ün fiyatı dostum galiba o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Paylaşımsever birileri kalmadı mı DH 'de yahu. Şu wimboot olayınının önemli dönemeçlerini bari sıralayın. Çözersem üzerine beş koyarız bende ve benim gibi düşünenler de.
  • Arkadaşlar, bu tabletten bende almak istiyorum, tavsiye edermisiniz? Yada bunun yerine alınabilecek başka bir tablet önerirminiz ? Kullanım amacım internette sörf, youtube' den birkaç video, birkaç temel windows programları kullanımı...birde bu kullanım şartlarında bataryası kaç saat gider?

• Merhaba, yoksa bu tableti kullanan kalmadımı? Hepsiburada.com da 550 tl. ye satılıyor. Alayım mı? Cevaplarınızı bekliyorum ...

• quote:

Orijinalden alıntı: gezgin1

Arkadaşlar, bu tabletten bende almak istiyorum, tavsiye edermisiniz? Yada bunun yerine alınabilecek başka bir tablet önerirminiz ? Kullanım amacım internette sörf, youtube' den birkaç video, birkaç temel windows programları kullanımı...birde bu kullanım şartlarında bataryası kaç saat gider?

Ürün alınası bir tablet şarj 1 günün üzerinde gidiyor. yoğun kullanımda bile şarj cok iyi SSD olması kullanım keyfini artırıyor.
  • Wimboot olayını elimden geldiğince anlatmaya çalıştım arkadaşlar.

http://forum.donanimhaber.com/m_106631832/f_//tm.htm#106631832

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netfaruk -- 8 Haziran 2015; 0:47:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: netfaruk

Wimboot olayını elimden geldiğince anlatmaya çalıştım arkadaşlar.

http://forum.donanimhaber.com/m_106631832/f_//tm.htm#106631832

Eline koluna sağlık. Çok uğraşmışsın belli. Kuru bir teşekkürden başka denebilecek birşey bulamadım :) Teşekkür ederiz.
  • arkadaşlar bluetooth mouse kullanıyorum ama sık sık problem yaşıyorum.sıklıkla tableti açtığımda bluetooth aygıtını bilgisayar görmüyor,aygıt yöneticisinde bluetooth simgesinin üstünde ünlem işareti çıkıyor,restart yaptığımda bazen düzeliyor bazen aynı kalıyor.ne yapmam lazım.

• Netfaruk arkadaşımın yardımları sonucu tabletime wimboot kurulumunu sorunsuz yaptım. Kendisine emekleri için tekrar teşekkür ederim. (Not: Hazırlıkları windows 7 li bilgisayarımda sorunsuz olarak yaptım.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gundar -- 9 Haziran 2015; 23:14:24 >
  • Merhaba;

Uzunca zamandır bir tablet almak niyetindeydim.Piyasada dandik şarjı 2 saat gitmeyen tablet kaynıyor.En son araştırdığım Casper T8W donanımsal bir çok sorunu olan bir tablet.Kesinlikle toshiba'da karar kıldım.Bu tableti uygun fiyatlı alabileceğim bir yer önerir misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cimeria

Merhaba;

Uzunca zamandır bir tablet almak niyetindeydim.Piyasada dandik şarjı 2 saat gitmeyen tablet kaynıyor.En son araştırdığım Casper T8W donanımsal bir çok sorunu olan bir tablet.Kesinlikle toshiba'da karar kıldım.Bu tableti uygun fiyatlı alabileceğim bir yer önerir misiniz ?

Forumda birisi şirket için alınmış toshiba tabletleri satıyordu bir ara. İkinci el farketmez dersen yarı yarıya fiyat farkı var piyasa ile...
  • Sıfır arıyorum , teşekkürler.

• Az önce kutusundan çıkardığım (zamanında şirket için 5 tane almıştım) toshiba tableti en son 26 Martta 5 sene garanti uzatmak için açmıştım. Baktığımda şarjı hala %73 de idi. Teknik servis ekibi olarak şok geçirdik.
  • Şimdi benim de c de 3gb boş yer var windows 10 güncellemesi 16 gb boş yer istiyor o nasıl olacak ? 29 temmuzda güncellemeyi nasıl yapıcaz arkadaşlar wimboot karışık geldi bana.

Durum bu şekilde
     Toshiba Encore WT8-A 8' Tablet
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.