Şimdi Ara

Toshiba A200-1BP'ye XP yüklemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben Vista yüklü Toshiba A200 1BP'ye Xp yüklemek istiyorum bunun için Driverleri fln buldum netten.Fakat XP CD'sini taktığımda ''Xp YÜKLE'' yazısı sönük çıkıyor yani Xp'yi yükleyemiyorum bu sorunu nasıl aşabilirim yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

• Sen Vista çalıştırırken Xp kurmaya kalkarsan olmaz tabi ki öncelikle Sata diskini tanıtacaksın bunu da Sata driverlarını bir cdye çekerek yapacaksın. Sonra bilgisayarı Xp cdsinden çalıştırıp o sata diskleri tanıtın F6'ya basın filan dediğinde de çektiğin cdyi takacaksın gerisi hikaye zaten..
  • Tmm yapmaya çalışacağım teşekkürler
  • XP yüklendi ok Driverleride sırasıyla yükledim ses modem fln hepsi çalışıyor.Fakat Nvidia'nın sürücüsünde sorun var galiba.Ekrandaki herhangi bi pencereyi taşıdığımda yada yazı okurken aşağı kaydırma yaptığımda ekranda aşırı şekilde titremeler oluyor :(
  • arkadaşlar neden xp kuruyorsunuz bu makineye anlamakta güçlük çekiyorum gerçekten.
    vistanın yeni işletim sistemi olmasından dolayı elbette sorunları olacaktır, bu zamanla çözülecektir. ha ikinci işletim sistemi kuracaksanız ona birşey demem.
    ben imzamdaki makineyi 6 altı aydır kullanıyorum hiç tık yok valla çok memnunum. updateler driverlar filan hepsini yükledim, bir de service pack 1 çıktı mı tadından yenmez yanında yatılır.
  • Xp Kuruyorum Çünkü çalıştığım programların çoğu Vista'da sorun çırarıyor ve oturup yama bekleyecek vaktim malesef yok.Bu arada titreme sorununu çözdüm aynen böyle yaptım:

Sağ tıklama,Özellikler,Ayarlar,Gelişmişi seçtim ordan Sorun Gider kısmından Donanım ivmesi yazan çubuğu en başa yani yok yazısına getirdim ekrandaki titreme sorunu ortadan kalkmış oldu :)
  • vistada sorun çıkaran programlar hala var mı? nedir mesela o programlar? vista çıkalı nerdeyse bir yıl oldu. hala uyum problemleri varsa haklısın!!!
    ama xpyi ikinci işletim sistemi olarak kullanmanı tavsiye ederim, en azından ben öyle yapardım..
  • Arkadaşlar. Burdan bir yardım sever üyemiz A200-1BP ye xp driverlarını ve hangi sırayla yükleneceğini yazmıştı. Aradım bulamadım o konuyu. Buraya yazayım dedim.

XP kurdum driverları yükledim. Mükkemmel çalışıyor. Tek bir problem var bende. Microfon algılamıyor cihaz ne kendininkini nede ekstradan takılanı. Bu benim için çok önemli. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
  • xpde ben bu sorunu soyle halletım sag alttakı ses ayarları sımgesıne sag tıklayıp ses ozellıklerı dedıkten sonra ses sekmesını sectım sonra test hardware sımgesıne tıklayın sorununuz benımkı gıbı cozulucektır.
  • teşekkürler. Usb Head Set kullanıyorum artık çok kaliteli verimli ve performansı daha iyi:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.