Şimdi Ara

TOSHİBA A100-599 KULLANICILARI DERNEĞİ (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.659
Cevap
13
Favori
307.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Güç düğmesine bastığımda ekrana görüntü gelmiyor, bios uyarıları da dahil hiçbir şey gelmiyor. Ekranda arka plan aydınlatması çalışıyor ancak hiçbir görüntü yok. Enter tuşuna basınca kendi kendine yeniden başlıyor bilgisayar, ancak sonuç hep aynı.

RAMleri kontrol ettim, yer değiştirdim, tek tek çalıştırmayı denedim, çözüm olmadı.

Acaba, başlık altında çokça konuşulan ekran kartı arızası mı bu?

Evet ise fırınlama ilgili araştırmaları yapacağım, boşu boşuna fırınlama yapmak istemem, bir de arıza farklıdır, sağlam parçayı bozarız :)

Yine Evet ise ekran kartı yenilemek istesem, hangi kriterlere göre arama yapmalıyım, maliyet ne olur? (ATI den bahsedilmiş ancak şahsen Ati tercih etmem)
  • imolared İ kullanıcısına yanıt
    Nvidia bulamazsınız.Fırınlayıp şansınızı deneyeceksiniz.EEn azında teşhis koymak için
  • estamemuchoo E kullanıcısına yanıt
    banada lazım halen aktif mi kullananlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasbas48

Merhaba arkadaşlar aşağıda fotolarını koyduğum ürünler tamamen sağlamdır. Ekran kartı kaynaklı arızasından dolayı parçaladım itiyacı olanlara uygun fiyatla verebilirim.
    Klavye, monitör, Touchpad,Soğutma fanı,dvd yazıcı:
    hala duruyor mu hocam parçalar

• Ekran kartı ısıtma işlemini bilen birine yaptırmak istesem, kime götürmek lazım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kendin yapabilirsin zor değil
  • Sac kurutma makinesi ile ekran kartının ilgili yerini isittim
    2 haftadır çalışıyor :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tekrar kapandı ekran kartı

cihazı komple satacağım, yedek parça niyetine isteyen olursa bana ulaşabilir.

• Denizli ekran kartı chip setinde arızadan dolayı toshiba servisi ne götürdüm, yaptık dediler 130 TL para aldılar iki hafta geçti tekrar bozuldu. Tekrar götürdüm yine bozuldu. Bir elektronik çi arkadaş dedi ki ısıtıp gönderiyorlar tekrar bozulur. Karşılarında meğer se ekran kartı chip set tamir eden profesyonel bir bilgisayarcı varmış. Önce inanmadım arka tarafta servis alanını gösterdi ikna oldum yaptırdım. 6 ay garanti verdiler 8 yıl oldu hala çalışıyor.

Benim ekran da çizgi oluştu ekranı nı satmak isteyen varsa 0554 564 44 25 numaradan görüşebiliriz.
    HOCAM PROBLEM HALA DEVAM EDİYORSA DENİZLİ DE BU İŞİ PROFESYONEL YAPAN BİR FİRMA VAR TAVSİYE EDERİM. 6 AY GARANTİ VERDİLER BANA 8 YIL OLDU HALA BİR SIKINTI YOK.EKRAN KARI CHIP SETI DEĞİŞTİRİYORLAR.
    hocam ekran ve hoparlör çalışıyorsa kaça satarsın benim ekran da çizgiler var sinir bozucu bir de hoparlör cızırtı geliyor. Ekran ve hoparlörü kaça verirsin.
    Numaram:0554 564 44 25
  • Ekran kartını ısıttım, bende de 1 ay çalıştı
    Öyle fırında da ısıtmadım, sac kurutma makinesi ile ısıtmıştım.
    Su an ekran kartı, hoparlör ve pil dışında herseyi Saglam, disk yok,
    4gb RAM takılı

Çantası ile komple satıyorum.

• black knight B kullanıcısına yanıt
    Çipini değiştiriyorlarmı yoksa reballingmi yapıyorlar.Kaç liraya yaparlar şu an?

• Anakartı beleş veren varsa alırım.Aslında benimki sağlam ama sök ta sök tak soketleri ve filmleri yalama oldu
  • iyi günler arkadaşlar a100 e windows 10 yüklüyen arkadaşlar varmı? ben yükledim anakartın bir çok kısmını tanımıyor ağ bağlantısı hiç tanımıyor
  • kenfat10 kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın uzun zamandır foruma girmedim yeni gördüm. Birebir değiştiriyorlar chipseti. Toshiba servisi öyle yamuk yapınca bende önce inanmadım çalışma ortamlarını görünce inandım. 6 ay garanti verdi kaç yıl oldu hala kullanıyorum.
  • Merhaba arkadaşlar,

Windows 10 kurdum bir çok özelliği çalışmadı. Sizce Windows 7 mi kurmalıyım.

DL bilgisayarı yapmayı düşünüyorum.
  • slm, laptop parcalayan varsa anakart lazim.

• Klavye lazım arkadaşlar
  • Bendeki bozuldu sanırım
    İhtiyacı olana parça parça yada komple satılır
  • 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.