I

Teğmen
05 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Biliyorsunuz evlerimizde kullandığımız alışıldık sistem klimalar termostatla belli sıcaklığa ulaşılınca kompresörü devre dışı bırakıp, hava üflemeye devam ediyorlar, içerisi ısınınca tekrar kompresör devreye girip soğuk hava üflemeye devam ediyor.

İç derece kaça ayarlanırsa ayarlansın üflediği soğukluk aynı derecede, yanılıyor muyum?

Bir de invertörlü klimalar var, iç ısı hedeflenen dereceye ulaştığında kompresör düşük kapasitede sürekli çalışıyor, bu da enerji tasarrufu ve konfor getiriyor.

Peki otomobillerde kullandığımız klimalar hangi tip? Ben devreden çıktığını pek hissetmiyorum, sürekli çalışıyor gibi geliyor bana, acaba invertörlü sistem mi bunlar?
telefon 2 gündür kapandıktan sonra tekrar açılmıyor, açma düğmesine basınca titreşim geliyor ancak onun dışında hiçbir hareket yok.

Telefonu kapatma sebebim:

İlk seferde takılmalar ve yavaşlık düzelsin diyeydi. pili çıkartıp bir süre bekledim, pili taktıktan sonra telefon açıldı

İkincide ekran yan modda kaldı düzelsin dedim, açılmadı titreyip. Sonra yine pili çıkartıp takınca düzeldi.

Son denememde ise ne yaptıysam açılmıyor, hafıza kartını, sim kartı çıkardım işe yaramıyor.

Bu tip bir sorunla karşılaşan oldu mu daha önce, çözümü nedir?

Not: batarya yeni ancak telefon yine de açılmıyor.

Garanti bitti hangi servise göstereyim, tavsiyeniz? Kadıköy veya Maltepe civarı tercihimdir.
telefon 2 gündür kapandıktan sonra tekrar açılmıyor, açma düğmesine basınca titreşim geliyor ancak onun dışında hiçbir hareket yok.

Telefonu kapatma sebebim:

İlk seferde takılmalar ve yavaşlık düzelsin diyeydi. pili çıkartıp bir süre bekledim, pili taktıktan sonra telefon açıldı

İkincide ekran yan modda kaldı düzelsin dedim, açılmadı titreyip. Sonra yine pili çıkartıp takınca düzeldi.

Son denememde ise ne yaptıysam açılmıyor, hafıza kartını, sim kartı çıkardım işe yaramıyor.

Bu tip bir sorunla karşılaşan oldu mu daha önce, çözümü nedir?

Not: batarya yeni ancak telefon yine de açılmıyor.

Garanti bitti hangi servise göstereyim, tavsiyeniz? Kadıköy veya Maltepe civarı tercihimdir.
iletim raporu tonu yerini mesaj sesine bıraktı, nasıl düzeltebilirim?
Nokia E55 hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar? Türkiye'de piyasaya çıkış tarihi konusunda özellikle..

http://www.teknomag.com/nokia-e55_p3942_1.html
WM 6.1 kullanıyorum, aradığım kişi telefonla konuşuyor ancak ben çağrının beklemede olduğunu göremiyorum, karşı taraf açmıyor gibi görünüyor, bunun bir çaresi var mı? Normal telefon gibi görme imkanı yok mu?
Yamaha RX-V440RDS 6+1 amfi kullanıyorum, ağırlıklı olarak müzik dinleme amaçlı yeni hoparlör almak istiyorum. Herhangi stereo hoparlör alırsam surround ların seçimi için neye dikkat etmek gerekir? Jamo E350 PPL hoparlör seti var, acaba center ve surroundları tutup sadece öne 2 hoparlör mü bakmalı?

Hoparlör olarak ne tavsiye edilir? Sub olmadan güçlü ve net bass lar, keskin tizler istiyorum.

Ya da bu amfi ile bu iş olmaz, ille stereo amfi mi almalı?
HP 6915 de olduğu gibi bunu yüklemek istiyorum 614C ye ancak setup ını bulamadım, setup olarak bilen veya göndeebilecek var mı?
Ayrıca arayanlara göre zil çalmamasını sağlayan programları kullanan var mı?
A100-599 kullanıyorum, recovery diski kullanarak format atmak istedim, recovery 2 seçenek sundu, ilki diski komple silip yeniden kuruyordu, 2. seçenek ise sadece ilk partition u silip kuracaktı, 2. yi seçtim ancak kurulum yarıda kaldı (imaj dosyası için yeterli disk alanı yok manasında bir uyarı aldım). 1. seçeneği seçmekten başka alternernatif görünmüyordu fakat C: haricindeki sürücülerin de uçacağını kestirip, xp kurdum ve bilgileri yedekledikten sonra, vista kurulumuna geri döndüm.

Bu iş açıkçası canımı sıktı, çünkü senelerdir farklı windowslarda C ye format atarım D durur, bütün bilgiler korunur bu şekilde, şimdi bilgisayar üzerinde deneme yapıyorum bir dahaki recovery maceralı olmasın diye, ilk partition u sil dediğimde boyutu 1.50 gb olanı sildiğini fark ettim, bu da recovery dosyalarının olduğu kısım, oysa ben bilgisayarımda C ismi ile görünen yeri silmek istiyorum.

Bu durumla ilgili daha önce Red Baron bir mesaj atmış ancak onun bilgisayarındaki çözüm bende işe yaramadı. Bununla ilgili görüşlerinizi yardımlarınızı bekliyorum.
Vista'nın Home Premium versiyonunda faz yazılımı gelmiyor, Business'dan itibaren geliyormuş, bu yazılımı sonradan yüklememnin bir yolu var mı? Ya da başka bir fax yazılımı olarak ne kullanmalı?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 201
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 19.045 (Bu ay: 121)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.